Connect with us

Estrada

Princ Endru napadnut tokom šetnje pasa u Sandringemu: Maskirani muškarac uhapšen

Incident se dogodio dok je bivši vojvoda od Jorka šetao pse, policija brzo reagovala i privela osumnjičenog

Published

on

Foto Izvor:

Incident se dogodio dok je bivši vojvoda od Jorka šetao pse, policija brzo reagovala i privela osumnjičenog

Bivši princ Endru ponovo je u žiži javnosti nakon što je doživeo bezbednosni incident na imanju Sandringem. Dok je 6. maja šetao svoje pse u blizini nove kuće u selu Volferton, muškarac sa maskom na licu prišao mu je i počeo da viče. Incident se odigrao na svega pedesetak metara od Endrua, koji je bio u pratnji člana privatnog obezbeđenja.

Kako prenose britanski mediji, maskirani muškarac se prethodno nalazio u svom automobilu, a kada je ugledao Endrua, izašao je iz vozila i krenuo prema njemu. Bivši vojvoda od Jorka brzo je reagovao, ušao u svoj automobil i odvezao se sa lica mesta, dok je osumnjičeni pokušao da potrči za njim.

Policija Norfolka je potvrdila da je reagovala na prijavu o muškarcu koji se ponašao zastrašujuće u selu Volferton. “Policajci su pozvani juče nešto posle 19:30 časova, nakon prijave da se muškarac u selu ponaša na zastrašujući način. Policija je izašla na teren i muškarac je uhapšen zbog sumnje na narušavanje javnog reda i posedovanje ofanzivnog oružja”, navodi se u saopštenju.

Bakingemska palata nije želela da komentariše ovaj događaj. Incident se dogodio samo nekoliko nedelja nakon što se Endru preselio na farmu Marš u okviru imanja Sandringem, pošto je izgubio kraljevske titule i pređašnju rezidenciju u Vindzoru usled novih istraga o njegovim vezama sa Džefrijem Epstajnom. Ovaj slučaj dodatno je skrenuo pažnju na bezbednost bivšeg člana kraljevske porodice, dok policija nastavlja istragu.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Asmin Durdžić izgubio opkladu od Milana Miloševića i duguje pet hiljada evra

Učesnik Elite se kladio sa voditeljem zbog snimka sa Anitom Stanojlović, a ishod je zabeležen pred kamerama

Published

on

By

Učesnik Elite se kladio sa voditeljem zbog snimka sa Anitom Stanojlović, a ishod je zabeležen pred kamerama

Asmin Durdžić, aktuelni takmičar popularnog rijalitija “Elita 9”, našao se u centru pažnje nakon što je izgubio opkladu od voditelja Milana Miloševića. Sve se dogodilo pred kamerama Elite, kada je Asmin tvrdio da ne postoji video snimak na kojem ljubi Anitu Stanojlović u usta. Milan Milošević je bio ubeđen u suprotno, pa su se dogovorili da se opklade u iznos od pet hiljada evra.

Nakon što je snimak prikazan i potvrđeno da zaista postoji, postalo je jasno da je Asmin izgubio opkladu i sada duguje pomenuti iznos poznatom voditelju. Ova situacija izazvala je burne reakcije među učesnicima Bele kuće, ali i kod gledalaca širom regiona, koji su pratili razvoj događaja putem televizijskog prenosa i društvenih mreža.

Opklada je nastala spontano, usred diskusije o autentičnosti snimka, a sve je zabeleženo kamerama i prikazano javnosti. Snimak, koji je bio razlog opklade, dodatno je podigao prašinu među fanovima ovog rijaliti formata. S obzirom na to da je sve dokumentovano, nema sumnje da je ishod opklade jasan.

Detalji o tome kada i kako će Asmin isplatiti dug još nisu poznati, ali je jasno da je ova situacija postala jedna od glavnih tema među gledaocima Elite. Učesnici i publika sada iščekuju sledeći korak Asmina Durdžića, dok Milan Milošević ostaje dosledan svom stavu.

Elita 9: Asmin poljubio Anitu,ona sedi u njegovom zagrljaju i objašnjava kakva je u vezi-24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Maja Berović otvoreno o distanci bliskih: Uspeh nekima nije lako pao

Pevačica je iskreno govorila o promenama u odnosima, ali i o svojoj najvećoj mani

Published

on

By

Pevačica je iskreno govorila o promenama u odnosima, ali i o svojoj najvećoj mani

Maja Berović, popularna pevačica, podelila je u razgovoru za Pink.rs da se tokom svoje muzičke karijere susretala sa situacijama u kojima su joj se bliski ljudi udaljili. Kako je sama objasnila, veruje da je razlog upravo njen uspeh, sa kojim neki nisu mogli da se nose.

Berovićeva naglašava da su takve promene deo života, ali da je ona uprkos svemu ostala dosledna sebi i svojim vrednostima. “Pa jeste se desilo da se ljudi sklone, moram da priznam. Ali ne zbog mene, neki ljudi prosto ne mogu da se nose sa mojim uspehom, nažalost. Ali u suštini, ja sam uvek bila ista. Nikad se nisam menjala i mislim da kakav si čovek, to ne može niko da promeni. To je prosto u nama. Ali svakako da su se drugi ljudi oko mene menjali”, rekla je Maja.

Profesionalni uspeh, prema njenim rečima, doneo je i određene promene u privatnom životu. Maja je otvoreno govorila i o ličnim izazovima, ističući da joj je najveća mana nestrpljenje. Priznala je da se godinama trudi da nauči strpljenje, ali da joj to još uvek ne polazi za rukom.

“Strpljenje je vrlina koju pokušavam da savladam, ali nikako ne uspevam”, iskrena je bila pevačica.

Iako se susretala sa izazovima, Maja Berović ostaje posvećena svom radu i ne menja svoj pristup, smatrajući autentičnost ključnom vrednošću.

Pročitaj još

Estrada

Ilda Šaulić otkrila da njena ćerka Ema pokazuje talenat za scenu

Pevačica je u emisiji Premijera podelila kako mala Ema uživa u reflektorima i najavila podršku za njen izbor

Published

on

By

Pevačica je u emisiji Premijera podelila kako mala Ema uživa u reflektorima i najavila podršku za njen izbor

Ilda Šaulić, poznata pevačica i ćerka legendarnog Šabana Šaulića, često je u javnosti poslednjih meseci viđena u društvu svoje ćerke Eme. U emisiji “Premijera” na Pink televiziji, Ilda je otkrila da Ema već sada pokazuje izuzetnu zainteresovanost za nastupe i scenu, što je mnoge iznenadilo i obradovalo.

Na pitanje novinara da li bi volela da Ema krene njenim stopama, Ilda je iskreno odgovorila da njena ćerka ima afinitete ka javnom nastupu, ali da će sama odlučiti čime će se baviti. “Verovatno, ima afinitete i vidim da joj se sve ovo dopada. Mala je ona, ali videćemo šta će ona izabrati za svoj poziv. Od mene će imati podršku i ako bude htela da se bavi poslom. Imali smo razne situacije, da hoće da bude pevačica, glumica, i šminkerka, videćemo još”, izjavila je Ilda.

Ova izjava izazvala je brojne pozitivne komentare u javnosti, a fanovi Ilde Šaulić raduju se što Ema ima priliku da odrasta uz majčinu podršku i ljubav prema umetnosti. Ilda je ovim pokazala koliko je važno podržavati odluke dece, bez obzira na to kojim putem odluče da krenu.

U poslednje vreme, Ilda i Ema se često pojavljuju zajedno na raznim događajima, a javnost sa zanimanjem prati kako se razvija Emin interes za scenu. Da li će Ema zaista krenuti majčinim stopama, ostaje da se vidi, ali jedno je sigurno – imaće punu podršku porodice.

Donosimo sve detalje zdravstvenog stanja Mine Kostic ! – Emisija \| Premijera 25.06.2026.


Pročitaj još

U Trendu