Politika

Predsednik Vučić razgovarao sa demonstrantima ispred predsedništva Srbije i primio njihove zahteve

Nadležni organi najavili odgovor na zahteve radnika GSP-a u roku od sedam dana

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Nadležni organi najavili odgovor na zahteve radnika GSP-a u roku od sedam dana

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa demonstrantima ispred zgrade predsedništva u Beogradu, gde su okupljeni radnici GSP-a predali svoje zahteve. Vučić je saopštio da će nadležni iz grada i on lično pripremiti odgovor na iznete zahteve u narednih sedam dana.

Prema njegovim rečima, deo radnika GSP-a ga je dočekao zvižducima, ali je istakao da je zadovoljan što je imao priliku da sa njima razgovara direktno i da su zahtevi primljeni na uvid. On je naglasio da je dijalog najbolji način za rešavanje problema, navodeći da je razgovorom moguće doći do rešenja.

“Izašao sam pred demonstrante koji su došli da protestuju ispred predsedništva Srbije i razgovarao sa njima. Deo radnika GSP-a me je dočekao zvižducima, a ja sam bio srećan što sam, ipak, mogao da razgovaram sa njima. Primio sam njihove zahteve i zajedno sa nadležnima iz grada pripremićemo odgovor u roku od sedam dana. I ovom prilikom se pokazalo da razgovorom, dijalogom, možemo da rešavamo probleme”, izjavio je predsednik Vučić.

Za sada nije saopšteno koji su konkretni zahtevi radnika GSP-a, ali je najavljeno da će odgovori nadležnih biti dostavljeni u predviđenom roku. Događaj je protekao bez incidenata, a okupljanje ispred predsedništva je završeno mirno.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

U Trendu

Exit mobile version