Predsednik Srbije istakao važnost predstojećih izbora i zahvalio građanima na podršci
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se građanima na skupu “Srbija jedna porodica” održanom u Beogradu, pozivajući ih da na predstojećim izborima doprinesu obezbeđivanju najboljeg za budućnost Srbije. Vučić je zahvalio okupljenima na dugogodišnjoj podršci, ističući da je ponosan što je, kako je naveo, živeo za Srbiju, a ne od Srbije.
“Mi, zajedno sa vama, da se postaramo da za budućnost Srbije obezbedimo ono što je najbolje. I da pobedimo! Da ih pobedimo jače i ubedljivije nego ikada!”, istakao je Vučić tokom obraćanja. Dodao je da će pobeda na izborima biti uskoro i da će slavlje trajati jednu noć, nakon čega sledi zajednički rad na ostvarivanju ciljeva.
Predsednik je naglasio da su građani došli na skup nasmejani, puni nade i vere u budućnost. Na kraju obraćanja, Vučić je podigao zastavu Srbije, zahvalio građanima i čestitao Vidovdan. “Živela Srbija, do konačne pobede!”, poručio je Vučić.
U svom govoru, predsednik je istakao i važnost podrške za srpski narod na Kosovu i Metohiji, u Republici Srpskoj, Crnoj Gori i Severnoj Makedoniji. Ponovio je da u slučaju da građani procene da im njegova podrška nije potrebna, neće se opirati povlačenju sa funkcije, uz napomenu da je, kako tvrdi, radio časno i bez lične koristi od državnih sredstava.