Connect with us

Estrada

Mirka Vasiljević otkrila kako izgleda radni dan uz četvoro dece

Glumica je na poslovnom putu sa Natašom Aksentijević, snimak izazvao pažnju na društvenim mrežama

Published

on

Foto Izvor:

Glumica je na poslovnom putu sa Natašom Aksentijević, snimak izazvao pažnju na društvenim mrežama

Mirka Vasiljević, poznata glumica i majka četvoro dece, ovih dana je angažovana na novom projektu zajedno sa koleginicom Natašom Aksentijević. Njih dve su poslovne obaveze odvele na put, a deo atmosfere iz kombija podelile su sa pratiocima na društvenim mrežama.

U snimku koji je objavljen na Instagramu, vidi se kako Nataša pokušava da probudi Mirku, koja je tokom putovanja zaspala, očigledno iscrpljena svakodnevnim obavezama. “Ne vredi. Kad neko ima četvoro dece i rmbači do 4 ujutru po kući, onda spava i gde treba i gde ne treba. Mirka, hajde, budi se, stigli smo, moramo da radimo”, rekla je Nataša u šali, dok je Vasiljevićeva umorno odgovorila: “Šta radimo? Gde smo? Nije još pauza?”. Nataša joj je uzvratila da pauza tek sledi i da moraju da izađu iz kombija, dok je Mirka zamolila za još nekoliko minuta sna.

Snimak je naišao na brojne reakcije na mrežama, a mnogi su podržali Mirku zbog iskrene i realne slike svakodnevice majke sa mnogo obaveza. Koleginica Nataša Aksentijević dodatno je istakla koliko je teško uskladiti poslovne i porodične obaveze, ali i koliko među njima vlada pozitivna energija i međusobno razumevanje.

Ova scena sa puta još jednom je pokazala koliko se glumice trude da pronađu balans između karijere i porodice, a obožavaoci su u komentarima pružili reči podrške Mirki i njenom angažovanju.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Nena Opozicija otkrila detalje Anitine ‘Bajadera afere’ uživo u emisiji

U programu na RED televiziji Nena Opozicija govorila o aferi, voditelji postavljali pitanja, gledaoci u šoku

Published

on

By

U programu na RED televiziji Nena Opozicija govorila o aferi, voditelji postavljali pitanja, gledaoci u šoku

Nena Opozicija gostovala je u emisiji ‘Pitao bih za druga’ na RED televiziji, gde su voditelji Stefan Milošević Panda i Jovan Ilić uključili poznatu gošću uživo u program. Tema razgovora bila je takozvana ‘Bajadera afera’ čije je detalje Nena Opozicija iznela pred gledaocima.

Tokom emisije, Nena Opozicija je govorila o događajima vezanim za Anitu i situaciji koja je poslednjih dana privukla pažnju javnosti. Voditelji su joj postavljali pitanja o samom skandalu, a ona se nije ustručavala da podeli svoja saznanja sa publikom.

Gledaoci su imali priliku da čuju kako Nena Opozicija opisuje određene situacije koje su, prema njenim rečima, povezane sa ovom aferom. Emisija je privukla veliku pažnju, a komentari na društvenim mrežama počinju da se pojavljuju, dok je snimak gostovanja već dostupan na YouTube platformi.

Ova tema postala je aktuelna nakon što su se na društvenim mrežama pojavile informacije o navodnim događajima vezanim za Anitu, a emisija ‘Pitao bih za druga’ rešila je da ugosti Nenu Opoziciju upravo zbog njenog poznavanja situacije.

Detalji koje je Nena iznela izazvali su različite reakcije među gledaocima, a emisija je još jednom pokazala da uživo uključenja mogu doneti neočekivane trenutke na domaćoj sceni.

PZD: Nena Opozicija do detalja raskrinkava Anitinu aferu Bajadera – 23.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Sandra Afrika otvoreno o ljubavi i kolegama: Priznala da nema dečka već dve godine

Pevačica je u emisiji Amidži šou govorila o svom emotivnom životu, bakšišu i zanimljivim situacijama sa estrade

Published

on

By

Pevačica je u emisiji Amidži šou govorila o svom emotivnom životu, bakšišu i zanimljivim situacijama sa estrade

Sandra Afrika ponovo je privukla pažnju javnosti svojim gostovanjem u popularnoj emisiji Amidži šou. U razgovoru sa voditeljem, pevačica je bez zadrške otkrila detalje o svom trenutnom emotivnom statusu, ali i prokomentarisala ponašanje pojedinih kolega sa estrade kada je reč o novcu.

Na pitanje da li ima dečka, Sandra je iskreno odgovorila da je već dve ili tri godine bez emotivnog partnera i da za to vreme nije doživela ništa što bi mogla nazvati iskrenom ljubavlju. “Nemam dečka. Ima već dve, tri godine. Nije mi se desilo ništa iskreno. Mislim da bih sve uradila zbog ljubavi”, bila je otvorena pevačica u svom odgovoru.

Tokom emisije, Sandra se dotakla i teme finansija na estradi, otkrivši da je imala prilike da vidi i one koji, uprkos popularnosti, paze na svaki dinar. Ispričala je kako je svedočila situacijama u kojima pojedini pevači moraju da pitaju roditelje koliko novca smeju da potroše, što je iznenadilo i publiku u studiju.

Pevačica je pričala i o najvećem bakšišu koji je dobila tokom karijere, ali detalje o toj sumu nije otkrivala u ovom gostovanju. Njena iskrenost naišla je na simpatije gledalaca, koji su na društvenim mrežama komentarisali njen nastup i pohvalili je zbog otvorenog pristupa.

Sandra Afrika se često nalazi u centru pažnje zbog svojeg karakterističnog stava i direktnosti. S obzirom na to da je i ovog puta otvoreno govorila o privatnim i poslovnim temama, očekuje se da će njene izjave izazvati još mnogo reakcija među fanovima i kolegama.

Pročitaj još

Estrada

Uroš Živković priznao šta se dogodilo na putu do emisije: Policija ga zaustavila zbog brze vožnje

Pevač je otvoreno govorio o incidentu pred gostovanje u Amidži šou, a otkrio je i koga smatra najvećim ‘džekovima’ na estradi

Published

on

By

Pevač je otvoreno govorio o incidentu pred gostovanje u Amidži šou, a otkrio je i koga smatra najvećim ‘džekovima’ na estradi

Popularni pevač Uroš Živković našao se u centru pažnje javnosti neposredno pred gostovanje u emisiji “Amidži šou”. Na putu do Šimanovaca, gde se snima popularna emisija, policija ga je zaustavila zbog prekoračenja brzine. Živković je odmah priznao šta se dogodilo i istakao da nije bilo težih posledica po njegovu vozačku dozvolu.

“Malo sam brže vozio, zaustavili su me, malo preko ograničenja, nije strašno… Nije bilo oduzimanja vozačke. Toliko sam želeo da što pre stignem u emisiju. Ljudi rade svoj posao”, iskreno je rekao Živković pred kamerama.

Na pitanje voditelja o tome ko je po njegovom mišljenju najveći “džek” na estradi, Uroš je odgovorio: “Ima dosta džekova na estradi. Prva mi pada na pamet Kaća Grujić, onda Andreana Čekić, one su među prvima. Sa njima sam često u kafani… Ima i puno onih koji su tvrdi na dinaru.”

Ova situacija dodatno je zaintrigirala publiku, dok su komentari na društvenim mrežama uglavnom podržavali pevačevu iskrenost i opušten odnos prema neprijatnom događaju. Živković je svojim priznanjem pokazao koliko je važno odgovorno ponašanje u saobraćaju, ali i da i javne ličnosti mogu imati slične nezgode kao i svi ostali.

Gostovanje u emisiji donelo je i zanimljive anegdote iz sveta estrade, a publika je imala priliku da ga upozna u opuštenijem i iskrenijem izdanju.

Pročitaj još

U Trendu