Connect with us

Estrada

Mina Kostić ostaje u bolnici zbog problema sa sistemom: Neizvestan datum otpusta

Pevačica je trebalo da napusti kliniku, ali administrativne procedure su trenutno onemogućene zbog pada informacionog sistema

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica je trebalo da napusti kliniku, ali administrativne procedure su trenutno onemogućene zbog pada informacionog sistema

Mina Kostić, poznata pevačica, i dalje se nalazi u psihijatrijskoj ustanovi ‘Dr Laza Lazarević’ u Beogradu, iako se danas očekivao njen izlazak iz bolnice. Zbog tehničkih problema i pada informacionog sistema, administrativne procedure nisu mogle da budu završene, pa je ostanak pevačice u ustanovi produžen do daljeg.

Kostićeva je u bolnicu primljena 31. maja u pratnji policije, nakon što je pokazivala agresivno ponašanje. Njen verenik, Mane Ćuruvija Kasper, stigao je odmah iz Amerike kako bi joj pružio podršku, a svakodnevno je posećuju i njeni najbliži – brat i sestra.

Vest o Mininom zadržavanju izazvala je veliku pažnju javnosti i podršku kolega iz estrade, kao i brojnih fanova. Mnogi su javno izrazili želje za njen što brži oporavak.

Pre nego što je hospitalizovana, Mina je u intervjuu za ‘Skandal’ govorila o teškom životnom periodu i zdravstvenim problemima s kojima se suočavala. „Bilo mi je veoma teško, mislila sam da ću umreti… Imala sam 40 kilograma, bila sam veoma bolesna, i fizički i psihički. Pre 16 godina dobila sam ulcerozni kolitis, odnosno zapaljenje debelog creva. Nije me sramota da pričam o tome“, ispričala je tada.

Dok se čeka stabilizacija sistema u bolnici, ostaje nepoznato kada će pevačica moći da se vrati kući.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Boškić progovorio o priči sa Milicom Veličković: Otkrio pravu istinu o odnosu

Nakon što je Anita Stanojlović iznela tvrdnje u emisiji, Boškić je dao svoj komentar i otkrio detalje

Published

on

By

Nakon što je Anita Stanojlović iznela tvrdnje u emisiji, Boškić je dao svoj komentar i otkrio detalje

Boškić, bivši dečko Anite Stanojlović i prijatelj Nenada Marinkovića Gastoza, oglasio se povodom navoda iznesenih tokom emisije “Pretres nedelje”. U emisiji je Anita Stanojlović izjavila da je Milica Veličković bila u ljubavnom odnosu u troje sa njim, što je izazvalo brojne reakcije u javnosti.

Nakon što su ove tvrdnje odjeknule među gledaocima i na društvenim mrežama, Boškić je za Pink.rs otkrio svoj stav o celoj situaciji. On je istakao da između njega i Milice Veličković nije bilo nikakvog intimnog odnosa, niti situacije koju je Anita opisala. Boškić je naglasio da su on i Milica samo dobri prijatelji.

“Ne, naravno da nije istina. Nemam ništa drugo da kažem, ostaću suzdržan. Ne znam što me spominju, obećala mi je kad je ušla da neće pričati o meni, ali džabe. Milica i ja nismo imali nikakvu trojku, dobri smo drugari”, rekao je Boškić.

Ostaje da se vidi kako će Anita Stanojlović reagovati na Boškićev demant. Gledaoci i dalje prate razvoj situacije, dok se komentari na društvenim mrežama nižu. Ovim povodom nisu najavljeni dalji planovi ili izjave od strane Boškića ili Milice Veličković.

Pročitaj još

Svet

Šeron Ozborn otkrila razlog odsustva sa Helfesta: Fanovi zabrinuti zbog nove hospitalizacije

Poznata TV ličnost javila se pratiocima na društvenim mrežama i zahvalila organizatorima festivala na podršci

Published

on

By

Poznata TV ličnost javila se pratiocima na društvenim mrežama i zahvalila organizatorima festivala na podršci

Šeron Ozborn, nekadašnja članica žirija i poznata televizijska ličnost, obratila se javnosti otkrivši da je još jednom morala u bolnicu, što je izazvalo zabrinutost među njenim fanovima. Na društvenim mrežama objasnila je zbog čega nije mogla da prisustvuje svečanom otkrivanju statue svog supruga Ozija Ozborna na festivalu Helfest u Francuskoj, održanom 18. juna.

“Žao mi je što nisam mogla da budem na Helfestu na otkrivanju Ozijeve statue. Nažalost, početkom nedelje imala sam neočekivanu posetu bolnici”, napisala je Šeron, ne otkrivajući više detalja o svom zdravstvenom stanju. Zahvalila se organizatorima festivala i posebno istakla koliko joj znači pažnja koju su posvetili Oziju, ali i njoj samoj.

“Veliko hvala Olivijeu Garnijeu, Benu Barbou i svima na Helfestu. Posebno hvala na apsolutno predivnoj statui!”, dodala je Šeron u svojoj objavi.

Ova vest dolazi nakon što je Šeron poslednjih godina bila otvorena o svojim zdravstvenim problemima. Tokom 2022. godine hospitalizovana je zbog iznenadnog medicinskog slučaja, a u januaru 2023. pojavila se u britanskoj emisiji „The Talk“, gde je govorila o situaciji kada se iznenada onesvestila tokom snimanja. Takođe, 2020. godine Šeron je nakratko bila u bolnici nakon što je bila pozitivna na Kovid-19, a ranije je javno govorila o svojoj borbi sa rakom debelog creva, od kojeg je sada u remisiji.

Iako nije otkrila više detalja o najnovijoj hospitalizaciji, njeni pratioci na društvenim mrežama poslali su brojne poruke podrške. Organizatori Helfesta su takođe izrazili zahvalnost Šeron na emotivnoj poruci i podršci.

Pročitaj još

Estrada

Filip Đukić otvoreno o žurkama u Eliti: Fanovi ga podržali zanimljivim komentarom

Učesnik rijalitija često opušta atmosferu na žurkama, a fanovi su na Instagramu opravdali njegovo ponašanje

Published

on

By

Učesnik rijalitija često opušta atmosferu na žurkama, a fanovi su na Instagramu opravdali njegovo ponašanje

Filip Đukić, aktuelni takmičar rijaliti programa “Elita”, ponovo je privukao pažnju gledalaca. Poznat po tome što na žurkama utorkom često popije koju čašicu više, Filip je i ovog puta bio tema komentara na društvenim mrežama. Njegovi fanovi su na zvaničnom Instagram profilu podelili poruku kojom su dali svoje viđenje njegovih izliva opuštenosti tokom zabava.

Na fotografijama sa žurke, koje su objavljene na Instagramu, vidi se Đukić u društvu, dok se dobro zabavlja. Fanovi nisu ostali ravnodušni, pa su u komentaru stali u njegovu odbranu i opravdali njegovo ponašanje.

“Pametan čovek je ponekad prisiljen da se napije, ne bi li izdržao društvo idiota”, stoji u objavi na Đukićevom Instagram profilu, što je izazvalo lavinu reakcija njegovih pratilaca. Ova poruka naišla je na simpatije i prepoznata je kao duhovita odbrana Filipovih postupaka tokom žurki u rijalitiju.

Podrška fanova nije izostala, a komentari na društvenim mrežama jasno pokazuju da mu mnogi gledaju kroz prste kada je reč o žurki i opuštanju. Filip Đukić već je poznat po svom opuštenom stavu i neposrednosti, što ga čini jednim od zapaženijih učesnika “Elite”.

Pročitaj još

U Trendu