Connect with us

Estrada

Maja Marinković otvoreno o sukobu sa Stanijom: Masku sam joj skinula ja

U emisiji Šiša bar, Maja je govorila o sukobu sa Stanijom Dobrojević i otkrila kako je reagovala na pominjanje porodice

Published

on

Foto Izvor:

U emisiji Šiša bar, Maja je govorila o sukobu sa Stanijom Dobrojević i otkrila kako je reagovala na pominjanje porodice

Maja Marinković ponovo je u žiži interesovanja javnosti nakon žestokog sukoba sa Stanijom Dobrojević, koji se odigrao u emisiji Šiša bar. Nakon što je prikazan prilog o odnosima između Asmina Durdžića, Maje i Stanije, voditelj Darko Tanasijević razgovarao je sa Majom o aktuelnim dešavanjima i napetostima.

Maja nije skrivala emocije i istakla je da je, prema njenim rečima, upravo ona prva skinula masku Staniji. “Ispostavilo se da je ozbiljna glumica. Sve ono što je predstavljala u javnosti, ja mislim da sam ja prva osoba koja je njoj skinula masku. Kaže da joj je cilj da stavi tačku na odnos Asmina, Aneli i nje, ali je ona pokazala da je njoj bitnije da skine etiketu ljubavnice sa sebe i da sam joj fokus i rak-rana ja i moja veza sa Asminom. Smatram da je jako loš čovek, folirant, koja iznosi bljuvotine i neistine o mojoj porodici”, poručila je Maja tokom gostovanja.

Sukob je dodatno eskalirao nakon što je Stanija pomenula Majinu majku i njenog izabranika, što je izazvalo burnu Majinu reakciju. Maja je u razgovoru sa voditeljem otvoreno govorila o svojim emocijama i odnosu sa članovima porodice, posebno nakon što su u emisiji izneti detalji o njenoj majci.

Ova situacija izazvala je brojne komentare među gledaocima, a odnosi među akterima nastavljaju da budu tema u javnosti. Emisija je još jednom pokazala koliko su privatni odnosi i sukobi interesantni publici, a Maja je ostala dosledna svom stavu – bez dlake na jeziku.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Svet

Megan Markl podelila emotivnu fotografiju Harija sa decom uz posebnu poruku kraljevskoj porodici

Vojvotkinja od Saseksa na Instagramu objavila porodičnu sliku, uoči posete Velikoj Britaniji i susreta sa kraljem Čarlsom

Published

on

By

Vojvotkinja od Saseksa na Instagramu objavila porodičnu sliku, uoči posete Velikoj Britaniji i susreta sa kraljem Čarlsom

Megan Markl, supruga princa Harija, još jednom je privukla pažnju javnosti objavom emotivne fotografije na kojoj Hari grli njihovu decu, Arčija i Lilibet. Fotografija je objavljena na njenom Instagram profilu povodom Dana očeva, a poseban detalj na slici je dres Engleske koji nosi njihov sin. Ova porodična scena izazvala je brojne reakcije, posebno uoči predstojeće posete Saseksovih Velikoj Britaniji.

U opisu objave Megan je istakla koliko porodica znači deci: “Tako su srećni što te imaju. Svi smo. Srećan Dan očeva našem jedinom.” Ova poruka, upućena Hariju, dodatno je naglasila emotivnu vezu u porodici Saseks.

Njihov povratak u Britaniju biće prvi put da Arči i Lilibet posete zemlju posle četiri godine, a kako prenose izvori, planirano je da borave u kraljevskoj palati. Kralj Čarls, prema navodima, veoma se raduje ponovnom susretu sa svojim unucima, pogotovo jer je prošlo šest godina od kada su Megan i Hari napustili kraljevske dužnosti i preselili se u SAD.

Pretpostavlja se da je bezbednost bila jedan od glavnih razloga zbog kojih porodica do sada nije posećivala Britaniju češće, pa je i iz tog razloga Bakingemska palata izabrana za njihovo privremeno boravište. Izvori navode da se ovim povodom očekuje i poseban dogovor između Harija, Megan i kralja Čarlsa, vezan za viđanje dece.

Ova objava Megan Markl naišla je na pozitivne reakcije njenih pratilaca, dok se u britanskoj javnosti sve više govori o predstojećem porodičnom okupljanju i značaju koji ono ima za kraljevsku porodicu.

Pročitaj još

Estrada

Asmin Durdžić otkrio detalje o BMW-u: Tužilaštvo oduzelo auto Anelinom bratu

Tokom emisije Pretres nedelje izneti su dokazi o automobilu, a društvene mreže bruje o ovom slučaju

Published

on

By

Tokom emisije Pretres nedelje izneti su dokazi o automobilu, a društvene mreže bruje o ovom slučaju

Asmin Durdžić i Aneli Ahmić ponovo su se našli u centru pažnje nakon burne rasprave u emisiji ‘Pretres nedelje’. Tokom emisije došlo je do žestokog sukoba, a Asmin je izneo tvrdnju da je luksuzni automobil marke BMW, koji je nekada pripadao njemu, predao Anelinom bratu Ajlinu na korišćenje.

Situacija je dodatno uzburkana kada je Nena Opozicija, podrška Asminu, na svom Instagram profilu objavila dokumentaciju koja, kako navodi, potvrđuje da je upravo taj automobil oduzelo Tužilaštvo Bosne i Hercegovine tokom jedne od svojih akcija. U objavi se napominje da je reč o vozilu čija je vrednost 2021. godine iznosila 100.000 evra.

“Ovaj automobil je dao na korištenje Anelinom bratu dok ne kupi drugi, a ovaj automobil je oduzelo Tužilaštvo BiH u jednoj od akcija”, pisalo je na fotografiji koju je podelila Nena Opozicija.

Na drugoj fotografiji prikazana je i navodna dokumentacija Tužilaštva BiH, što je izazvalo dodatne komentare na društvenim mrežama. Ovaj potez otvorio je nova pitanja i podstakao raspravu među gledaocima emisije, ali i pratioce na Instagramu.

Ovo nije prvi put da se sukobi između Asmina i Anele javno raspravljaju, a objavljeni dokumenti dodatno su zakomplikovali celu situaciju. Za sada, ni jedna od strana nije iznela nove planove ili izjave povodom najnovijih dešavanja.

Pročitaj još

Estrada

Asmin Durdžić progovorio o krađi i nestanku BMW-a, Aneli Ahmić i Nerio komentarisali

Sukob bivših partnera ponovo u centru pažnje, a detalji o automobilu i novcu izazvali raspravu

Published

on

By

Sukob bivših partnera ponovo u centru pažnje, a detalji o automobilu i novcu izazvali raspravu

Asmin Durdžić i Aneli Ahmić ponovo su u žiži javnosti nakon što su u javnom nastupu izneli detalje iz svoje prošlosti, a tema je ovog puta postala nestanak Asminovog BMW-a i spor oko novca. U gostovanju koje je izazvalo veliku pažnju publike, Asmin je otvoreno upitao gde se nalazi njegov automobil, tvrdeći da ga je rentao i da mu je za to doneto 15 hiljada evra, čak upakovano u pelenama.

Na njegovu izjavu reagovala je Aneli Ahmić, potvrđujući njegovu tvrdnju o novcu u pelenama, dok je Nerio kratko dodao da je automobil sada ‘u komadima’. Ceo razgovor pratila je napeta atmosfera, a svi učesnici su ostali pri svojim stavovima, bez dodatnih objašnjenja o tome šta se zapravo dogodilo sa vozilom.

“Gde mi je auto BMW? Ja sam mu rentao samo auto. On mi je doneo 15 hiljada evra u pelenama. Gde mi je taj auto?” pitao je Asmin tokom razgovora. Na to je Aneli odgovorila: “U pelenama ti je doneo”, dok je Nerio kratko prokomentarisao: “U komadima.”

Ova tema izazvala je brojne reakcije na društvenim mrežama, ali detalji o sudbini automobila i novcu nisu dodatno razjašnjeni. Sukob bivših partnera i dalje izaziva interesovanje javnosti, dok se komentari i dalje nižu.

Pozadina ovog sukoba potiče iz prethodnih nesuglasica između Asmina i porodice Ahmić, a ovaj slučaj je samo još jedan u nizu javnih prepirki koje privlače pažnju publike.

Elita 9: Šok! Asmin otkrio kako su ga Ahmići ojadili za pare, Nerio sve potvrdio- 23.06.2026.


Pročitaj još

U Trendu