Connect with us

Estrada

Luna Đogani pokazala novu figuru u cvetnom bikiniju, fanovi je obasuli komplimentima

Rijaliti zvezda je na Instagramu podelila fotografije sa bazena, a komentari na račun njenog izgleda ne prestaju

Published

on

Foto Izvor:

Rijaliti zvezda je na Instagramu podelila fotografije sa bazena, a komentari na račun njenog izgleda ne prestaju

Luna Đogani, poznata rijaliti zvezda i pobednica druge sezone “Zadruge”, ponovo je privukla pažnju javnosti svojom najnovijom objavom na Instagramu. Na fotografijama koje je podelila, Luna pozira pored bazena u šarenom cvetnom bikiniju, a njena fit figura i samopouzdanje odmah su izazvali lavinu komentara njenih pratilaca.

Na jednoj od fotografija, Luna se nalazi na ležaljci, pozira izbliza i pravi selfi, dok je u drugoj pozi ispred ogledala, ističući ravan stomak, uzak struk i izvajane noge. Ove slike su izazvale brojne pozitivne reakcije, a komplimenti na račun njenog izgleda nisu izostali.

Fanovi su se u komentarima nadmetali u pohvalama, nazivajući je “pravom bombom” i tvrdeći da nikada nije bolje izgledala. “Izgledaš doslovno kao avion”, poručili su joj mnogi.

Pored uspeha na društvenim mrežama, Luna Đogani je danas poznata i kao voditeljka i jutjuberka. Mnogi njeni pratioci možda ne znaju da je završila privatnu umetničku srednju školu na dramskom smeru, za šta su njeni roditelji izdvojili značajna sredstva. Tokom učešća u “Zadruzi 2” Luna je otkrila da joj je školovanje proteklo prilično lagodno i da je u svojoj školi maksimalno uživala.

Luna nastavlja da inspiriše svoje pratioce, a nove objave na društvenim mrežama redovno izazivaju veliku pažnju.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Svet

Anđelina Džoli progovorila o razvodu: Povratak glumi posle teškog životnog perioda

Glumica je u intervjuu za Variety otkrila kako su razvod i sudski proces uticali na njen život i karijeru

Published

on

By

Glumica je u intervjuu za Variety otkrila kako su razvod i sudski proces uticali na njen život i karijeru

Anđelina Džoli, holivudska zvezda i dobitnica Oskara, prvi put je otvoreno govorila o razvodu od Breda Pita i promenama kroz koje je prošla u poslednjih osam godina. U intervjuu za magazin Variety, povodom predstavljanja svog novog filmskog projekta Couture, Džolijeva je iskreno pričala o emotivnom gubitku i povratku borbenog duha, ističući da joj je podrška dece bila ključna u prevazilaženju teškog perioda.

“Mislim da se moj borbeni duh konačno vratio. Izgubila sam ga na neko vreme. Malo sam se obeshrabrila i vraća se uglavnom zahvaljujući mojoj deci, koja su sada starija i podstiču me”, istakla je Anđelina Džoli u razgovoru za Variety.

Razvod Džolijeve i Pita, koji su vezu započeli 2005. a venčali se 2014. u Parizu, privukao je veliku pažnju javnosti, posebno zbog dugotrajnog sudskog procesa koji je formalno okončan tek krajem 2024. godine. Tokom tog perioda javnost je ispratila brojne kontroverze, uključujući optužbe Džolijeve na račun Pita zbog incidenta u avionu 2016. godine, koje je glumac negirao, a FBI je zatvorio slučaj bez podizanja optužnice.

Džolijeva je preostale pravne zahteve povukla tek u septembru 2024, čime je okončana višegodišnja pravna borba. Iza nje i Breda Pita ostalo je šestoro dece, a odnosi u porodici ostali su složeni.

Glumica je naglasila da je povratak umetnosti i podrška porodice pomogla da prevaziđe izazove, ali nije otkrivala detalje o budućim planovima. Ova otvorena ispovest označava novu fazu u njenoj karijeri i privatnom životu.

Pročitaj još

Estrada

Asmin Durdžić i Maja Marinković napustili emisiju bez dozvole, Veliki šef reagovao novčanom kaznom

Učesnici Elite 9 samoinicijativno izašli iz podele budžeta, organizatori odmah doneli odluku o sankciji

Published

on

By

Učesnici Elite 9 samoinicijativno izašli iz podele budžeta, organizatori odmah doneli odluku o sankciji

Asmin Durdžić i Maja Marinković ponovo su u centru pažnje nakon što su samoinicijativno napustili emisiju u okviru rijalitija ‘Elita 9’, čime su prekršili jasno definisana pravila ponašanja na imanju u Šimanovcima. Na imanju su na više mesta istaknuta pravila koja važe za sve učesnike, a prisustvo u emisijama, posebno tokom podele budžeta, obavezno je za sve.

Ovaj potez Asmina i Maje dogodio se tokom podele budžeta koju je vodio Anđelo Ranković. Njihov izlazak iz emisije odmah je izazvao reakciju produkcije, odnosno Velikog šefa, koji je bez odlaganja doneo odluku o novčanoj kazni za oba učesnika. Prema informacijama portala Pink.rs, ovakvo ponašanje se ne toleriše i zbog toga je odlučeno da se sankcionišu u skladu sa pravilima rijalitija.

Na fotografijama iz emisije vidi se kako su pravila ponašanja jasno istaknuta na više mesta na imanju, što dodatno potvrđuje da su svi takmičari prethodno upoznati sa svojim obavezama. Organizatori su i ranije isticali važnost poštovanja pravila tokom trajanja programa.

Odluka o kazni brzo je sprovedena, a iz produkcije poručuju da će i u budućnosti strogo reagovati na svaki pokušaj kršenja dogovorenih pravila. Takva praksa, prema informacijama iz izvora, ima za cilj da obezbedi fer uslove za sve učesnike i očuva regularnost takmičenja.

Nakon ovog incidenta, očekuje se da će svi takmičari dodatno obratiti pažnju na svoje ponašanje tokom emisija, kako bi izbegli slične sankcije u nastavku rijalitija.

Pročitaj još

Estrada

Natalija Mitić otkrila teške trenutke nakon smrti oca Bogoljuba Đoše

Glumčeva ćerka je progovorila o tragičnom danu, dok publika i dalje pamti njegov talenat i uloge

Published

on

By

Glumčeva ćerka je progovorila o tragičnom danu, dok publika i dalje pamti njegov talenat i uloge

Ćerka legendarnog glumca i komičara Bogoljuba Mitića Đoše, Natalija Mitić, prisetila se bolnog trenutka kada je pronašla oca nakon što je preminuo od posledica srčanog udara. Bogoljub Mitić Đoša, poznat po svojoj upečatljivoj ulozi u seriji ‘Porodično blago’, preminuo je na današnji dan 2017. godine, u svojoj 49. godini.

Natalija, koja danas radi kao medicinska sestra u operacionom bloku VMA, retko se pojavljuje u javnosti, ali je govorila za domaće medije o tragičnom događaju. Tom prilikom ispričala je kako je pokušala reanimaciju, a njenu bol čule su i komšije koje su pritekle u pomoć. “Ja sam ga videla i znala da je gotovo, ali i pored toga pokušavala sam da ga reanimiram. Vrištala sam, komšije su me čule i došle u pomoć. Ipak, čim je došla hitna, mogli su da konstatuju smrt”, rekla je Natalija.

Vest o Đošinom iznenadnom odlasku potvrdio je tada Stanislav Grujić, direktor leskovačkog pozorišta, nakon što ga je o tragediji izvestio Đošin kolega i prijatelj Predrag Smiljković. Bogoljub Mitić je iza sebe ostavio suprugu Jelenu i dve ćerke, Olgu i Nataliju.

Iako je zvanično bio amaterski glumac, Đoša je ostavio neizbrisiv trag u domaćoj humorističkoj sceni. Publika ga pamti po serijama ‘Porodično blago’, ‘A sad adio’, ‘Agencija za SIS’ i ‘Seljaci’. Njegov život bio je pun kontrasta, a javnost ga i dalje pamti kao jednog od najšarmantnijih i najoriginalnijih glumaca srpske scene.

Pročitaj još

U Trendu