Connect with us

Estrada

Dušica Jakovljević kupila luksuzni stan u Beogradu: Prvi pogled na novi dom

Voditeljka je u emisiji Premijera – Vikend specijal otkrila detalje, naglasila da je sama investirala

Published

on

Foto Izvor:

Voditeljka je u emisiji Premijera – Vikend specijal otkrila detalje, naglasila da je sama investirala

Dušica Jakovljević, poznata televizijska voditeljka, podelila je sa gledaocima emisije “Premijera – Vikend specijal” jedan od svojih najvećih životnih uspeha – kupovinu luksuznog stana u Beogradu. Vidno uzbuđena, Dušica je pokazala zgradu u kojoj će uskoro živeti i otkrila kako je ovaj korak rezultat njenog višegodišnjeg rada i truda.

“Red je da završimo ovu televizijsku sezonu sa novim počecima”, poručila je voditeljka, ne skrivajući zadovoljstvo zbog ovog važnog trenutka. Kako je navela, planira da se useli u novi stan za oko mesec dana, kada bude završena cela zgrada i prateći objekti poput terena za padel i parka. Posebno je istakla moderan koncept i naprednu tehnologiju objekta, kao što su smart sistemi i prepoznavanje lica na ulazu.

“Kada sam upoznala ekipu koja stoji iza projekta i kada su mi objasnili sve o smart sistemu, znala sam da to želim. Ljudi su me pitali zašto baš takav stan, ali za mene je ovo ostvarenje sna”, rekla je Dušica.

Osvrnula se i na brojne medijske napise koji su je pratili tokom karijere, istakavši kroz osmeh da su joj možda upravo ti tekstovi pomogli da ostvari ovaj cilj. “Možda su mi i svi ti tekstovi zaradili ovaj stan”, dodala je voditeljka uz dozu humora.

Dušica je naglasila da je stan kupila potpuno sama i da je ova nekretnina njena najveća investicija za sebe i svoju decu. “Kupila sam stan sama, apsolutno sama. Ovo je nešto što pripada meni i mojoj deci, što će njima biti polazište za dalji život”, istakla je.

U iščekivanju useljenja, voditeljka poručuje da je ovo tek početak novog životnog poglavlja, dok sa nestrpljenjem odbrojava dane do ulaska u svoj novi dom.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Luka Vujović rasplakan zbog Biljanine poruke, emotivno se obratio sinu

Poznati učesnik Elita 9 pročitao čestitku porodice, suze ga savladale pred prijateljima

Published

on

By

Poznati učesnik Elita 9 pročitao čestitku porodice, suze ga savladale pred prijateljima

Luka Vujović, poznat javnosti po učešću u popularnom rijalitiju Elita 9, doživeo je emotivan trenutak kada je pročitao čestitku koju mu je poslala Biljana Vujović. Na okupljanju sa Anitom Stanojlović i prijateljima, Luka nije mogao da sakrije suze dok je čitao dirljive reči upućene od strane porodice.

Poruka ga je posebno pogodila kada je pročitao deo namenjen njegovom sinu, gde se isticalo da je porodica ponovo na okupu, sada bogatija za dvoje novih članova, Kseniju i Anitu. U emotivnoj čestitci stoji i želja da sledeći rođendan provedu svi zajedno, kao i da je Noa, čije se ime pominje, trenutno u Bankoku i uskoro putuje za Vijetnam.

“Dragi moj sine, pišem ti u ime svih nas. Porodica je ponovo na okupu, ali ovog puta sa dva člana više – Ksenijom i Anitom. Svima nam nedostaješ, očekujemo da sledeće godine rođendan proslaviš sa nama. Uskoro ćeš biti spokojan po pitanju svega, a ono što je tebi najbitnije, Noa je super. Trenutno je u Bankoku, ide posle u Vijetnam”, navodi se u poruci koju je Luka pročitao.

Prijatelji koji su bili prisutni podržali su Luku u emotivnom trenutku, a atmosfera među njima bila je ispunjena razumevanjem i podrškom. Ovaj događaj još jednom je pokazao koliko porodica i bliski ljudi igraju važnu ulogu u životima javnih ličnosti, posebno u izazovnim trenucima.

Vujović nije krio koliko mu znače ovakve poruke podrške, te je emotivno zahvalio porodici i obratio se sinu, izražavajući nadu da će uskoro svi biti zajedno.

Elita 9: Luka lije gorke suze zbog Biljanine čestitke, obratio se sinu emotivnim rečima- 28.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Zorica Marković progovorila o diskvalifikaciji i rivalstvu sa Stanijom Dobrojević

Pevačica gostovala na Pinku, uporedila Staniju i Aneli, otkrila ko su joj favoriti za pobedu

Published

on

By

Pevačica gostovala na Pinku, uporedila Staniju i Aneli, otkrila ko su joj favoriti za pobedu

Zorica Marković, poznata pevačica i bivša učesnica rijalitija, otvoreno je govorila o svom turbulentnom odnosu sa Stanijom Dobrojević u emisiji “Premijera – Vikend specijal” na televiziji Pink. Tom prilikom dotakla se i finala rijalitija “Elita”, otkrivajući svoje mišljenje o favoritima i poredeći aktuelne takmičare.

Markovićeva je podsetila da je pre više od decenije doživela diskvalifikaciju iz rijalitija “Farma” upravo zbog sukoba sa Stanijom. “Bila sam zbog nje diskvalifikovana, pa šta?! To je bilo, prošlo. Devojka se bori, ima pravo i neka je. Ona može da se desi da pobedi, Aneli takođe, Anđelo…”, izjavila je Zorica tokom gostovanja.

Posebno je istakla razliku između Stanije i Aneli Ahmić, naglašavajući da je Aneli tokom rijalitija prošla kroz teže trenutke: “Aneli je prošla malo više muke, prošla je stvarno torturu. Prošla je teže no Stanija, a Stanija je to lagano, a i ima više iskustva.”

Govoreći o ljubavnom životu Stanije, Markovićeva je poručila da veruje kako Dobrojevićeva nema razloga za brigu: “Ko neće onako lepu devojku? Naći će ona ljubav, ne brinem se ja za Standžu.”

U razgovoru nije zaboravila ni Anđela Rankovića, kojeg je, uprkos čestim svađama u rijalitiju, pohvalila kao stabilnog takmičara: “Anđelo mi je okej, bez obzira što smo se svađali. Stabilan mi je, možda i najbolji ove sezone.” Dodala je i da bi, po njenom mišljenju, bilo red da jednom Lepi Mića odnese pobedu, ali da o svemu ipak odlučuje publika.

Markovićeva je još jednom pokazala da bez zadrške komentariše aktuelna dešavanja na estradi, ostavljajući konačnu odluku o pobedniku rijalitija publici.

Pročitaj još

Estrada

Zorica Marković menja život iz korena: Selidba iz Beograda i nova ljubav u Aranđelovcu

Pevačica otvoreno progovorila o preseljenju, planovima za biznis i emotivnim promenama

Published

on

By

Pevačica otvoreno progovorila o preseljenju, planovima za biznis i emotivnim promenama

Zorica Marković, popularna pevačica i bivša rijaliti učesnica, najavila je u emisiji “Premijera – Vikend specijal” da uskoro napušta Beograd i započinje novo poglavlje u Aranđelovcu. Gostujući kod voditelja Nemanje Vujičića, otkrila je da je kupila hektar zemlje i kuću kraj izvora mineralne vode, a uz poslovne planove, podelila je i da je ponovo zaljubljena.

“U Aranđelovcu imam prijatelje. Otišla sam u goste i ostadoh – uzeh neki hektar zemlje, uzeh neku kuću kod izvora, mnogo lepu, preko puta mi je izvor mineralne vode Knjaz. Taj grad će biti najlepši u Srbiji”, rekla je Zorica, dodajući da selidbu planira do jeseni.

Pevačica je istakla da razmišlja o novim poslovnim poduhvatima, među kojima su modularne kuće i uzgoj ovaca, a u sve bi rado uključila i svoje sinove. “Videću sa sinovima, mislim da ćemo raditi modularne kuće. On to sa svojim kolegama iz Norveške radi, prelepe su, mislim da ćemo najpre to. Možda i kupim jedno sto ovaca, gde ćeš lepše”, otkrila je.

Osim što je na poslovnom planu puna energije, Zorica priznaje da je u njen život stigla i nova ljubav. “Počeli su opet neki leptirići da me rade. Dopada mi se jedan gospodin, baš, baš gospodin, nije za javnost”, iskreno je rekla, ističući da godine nisu prepreka za sreću.

Govoreći o dugoj karijeri, osvrnula se na izazove i naglasila da nikada nije pomislila da odustane od posla. Takođe, najavila je nove pesme, a o koncertima je kroz šalu citirala Ljubu Aličića: “Kad vidim ko sve danas pravi, ja neću”.

Kada je reč o bakšišu na estradi, Zorica nije štedela reči, otvoreno govoreći o problemima sa podelom zarade među muzičarima. Pevačica ostaje dosledna sebi – spremna za nove početke i radosti.

Pročitaj još

U Trendu