Connect with us

Estrada

Dragica Radosavljević Cakana otvoreno o braku i karijeri: Nikada nismo bili srećniji

Pevačica je u emisiji Premijera vikend specijal demantovala glasine o razvodu i pohvalila Jakova Jozinovića

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica je u emisiji Premijera vikend specijal demantovala glasine o razvodu i pohvalila Jakova Jozinovića

Dragica Radosavljević Cakana gostovala je u emisiji Premijera vikend specijal, gde je progovorila o privatnom životu, ali i aktuelnim temama sa muzičke scene. Povodom nedavnih napisa o navodnom razvodu, pevačica je jasno istakla da su ona i suprug Neša u odličnim odnosima.

“Demantujem to istog časa. Moj suprug Neša i ja nikada nismo u bolje odnosu bili. Uigrani smo, ništa nam više ne smeta”, izjavila je Cakana tokom razgovora sa reporterom Nemanjem Vujičićem.

Komentarišući sve češće priče o lažnim vezama među poznatima, Cakana je rekla da se fokusira na prave, lepe odnose, kao što su oni kod pojedinih kolega sa estrade.

Na pitanje o zdravstvenim navikama, pevačica je otkrila da ima mnogo prijatelja lekara i da se konsultuje sa njima kada je potrebno, ali da kod doktora odlazi samo ako proceni da je zaista neophodno.

Govoreći o mladim kolegama, Cakana je pohvalila Jakova Jozinovića, uporedivši ga sa Zdravkom Čolićem. “On je novi Zdravko Čolić. Ja sam za to da nastavi tradiciju lepih pesama”, rekla je pevačica.

Na kraju intervjua najavila je i nove muzičke projekte, ističući da je pesma “Moje lepo Kosovo” već objavljena, dok se nova numera uskoro očekuje. “Šteta je da neke lepe pesme ostanu u zapećku”, zaključila je Cakana.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Suzana Jovanović se vratila na scenu posle duže pauze: Dirljiv nastup na Tašmajdanu

Pevačica je prvi put nastupila nakon smrti supruga, publika je dočekala ovacijama na Festivalu Južnog vetra

Published

on

By

Pevačica je prvi put nastupila nakon smrti supruga, publika je dočekala ovacijama na Festivalu Južnog vetra

Suzana Jovanović napravila je svoj emotivni povratak na muzičku scenu tokom prve večeri Festivala Južnog vetra na Tašmajdanu. Posle gotovo tri decenije odsustva sa velikih koncerata, pevačica je ponovo stala pred publiku i to po prvi put nakon smrti supruga Saše Popovića, koji je preminuo pre godinu i četiri meseca.

Već sa prvim korakom na scenu, Suzanu je dočekao snažan aplauz i dugotrajne ovacije, a atmosfera na Tašmajdanu bila je ispunjena emocijama. Na licima publike, ali i same pevačice, jasno su se videli uzbuđenje i zahvalnost, dok je hiljade ljudi pevalo zajedno sa njom bezvremenske hitove poput „Poslaću ti ljubav“, „Nema kajanja“, „Ko me jednom prevari“ i „Rođeni u pravo vreme“.

Suzana nije morala mnogo da govori – muzika i podrška prisutnih govorili su dovoljno. Svojim nastupom pokazala je snagu i dostojanstvo, a publika joj je uzvratila toplinom i podrškom, potvrđujući da njene pesme i dalje zauzimaju posebno mesto u srcima mnogih.

Ovaj povratak na scenu bio je jedan od najemotivnijih trenutaka festivala i svakako događaj koji će se dugo pamtiti. Tašmajdan je te večeri pokazao koliku moć ima iskrena emocija i koliko publika ceni umetnike koji ostaju verni sebi i svojoj muzici.

Pročitaj još

Estrada

Sloba Radanović iznenadio publiku na Ušću: Nakon Tašmajdana, zapevao sa reperom Sajferom

Poznati pevač se pridružio Sajferu na bini tokom festivala Belgrade Music Week, publika ispratila nastup ovacijama

Published

on

By

Poznati pevač se pridružio Sajferu na bini tokom festivala Belgrade Music Week, publika ispratila nastup ovacijama

Beogradski muzički festival “Belgrade Music Week” priredio je publici pravo iznenađenje na Ušću, kada se na bini pojavio Sloba Radanović i udružio glas sa popularnim reperom Sajferom. Nakon što je pre samo dva sata nastupio na koncertu “Južnog vetra” na Tašmajdanu, Sloba je iskoristio priliku da se pridruži Sajferu na drugoj gradskoj lokaciji i dodatno zagreje atmosferu.

Adnan Nikšić, poznatiji kao Sajfer, jedan je od najpoznatijih bosanskohercegovačkih repera, a njegovo izvođenje na Ušću izazvalo je oduševljenje među mlađom publikom, koja je horski pevala njegove hitove. Posebno emotivan trenutak nastupio je kada se Sloba pridružio na sceni i izveo svoj dobro poznati hit, što je izazvalo ovacije i gromoglasan aplauz okupljenih.

Reper Sajfer je nedavno privukao pažnju javnosti i zbog lične ispovesti o periodu života kada je bio na ivici zakona. U emisiji “Amidži šou” otvoreno je govorio o svom iskustvu sa zakonom, ističući: “Bio sam malo u zatvoru, što kaže kolega, nisam slušao. Za ličnu upotrebu, a njima se učinilo puno. Meni je tada bila taman… Kažu pun gepek, nema veze. Sad sam u komercijalnom svetu i uživam i osećam se top. Takav je bio splet okolnosti. Uvek sam bio na ivici zakona, nije mi to ni prvi put, više puta sam bio privođen. Sloboda je neprocenjiva. Sada samo repujem o ljubavi, ženama i lepom životu. Nisam to nikada ni potencirao, kod nas na Balkanu ti odmah otkažu svi sponzori, a da sam negde u Americi, sa tom pričom bih imao jaču karijeru.”

Podsećanja radi, prošle godine je domaću javnost potresla vest da je na Sajfera pucano u Sarajevu, kada je zadobio povredu leve potkolenice. Tada je iz MUP-a Kantona Sarajevo potvrđeno da je bio na lekarskoj obradi, a okolnosti tog događaja su još uvek nepoznate.

Nastup Sajfera i Slobe na Ušću ostavio je snažan utisak na publiku, a snimci i fotografije sa događaja već su preplavili društvene mreže. Festival “Belgrade Music Week” tako je još jednom pokazao da može da spoji različite muzičke žanrove i izvođače na jednom mestu.

Pročitaj još

Estrada

Bojan Bjelić otkrio nove planove i progovorio o situaciji Mine Kostić

Pevač najavio nove pesme i spotove, dok o koleginici govori sa dozom opreza zbog delikatne situacije

Published

on

By

Pevač najavio nove pesme i spotove, dok o koleginici govori sa dozom opreza zbog delikatne situacije

Bojan Bjelić, poznat po svom povlačenju sa muzičke scene u jeku popularnosti, vratio se u javnost i na jednom nedavnom događaju otvoreno govorio o svojim budućim planovima, ali i o aktuelnim dešavanjima na estradi. Pevač je istakao da vredno radi na novim pesmama koje će, prema njegovim rečima, biti predstavljene publici u septembru, uz snimanje spotova i brojne nastupe tokom leta.

“Spremam nove pesme, izlaze u septembru, sad treba da snimam spotove. Biće radno leto i što se tiče nastupa i što se tiče rada na novim pesmama. Vreme je da se posle ovoliko godina nešto novo desi, nadam se da će se dopasti publici i da ću nastaviti pravac koji sam započeo nekada davno”, rekao je Bojan, osvrnuvši se i na pesmu “Poplava” koju je ranije odbio, a koja je kasnije postala veliki hit za Acu Pejovića i Ministarke.

Govoreći o aktuelnoj situaciji sa Minom Kostić, koja je danas napustila bolnicu “Laza Lazarević” posle mesec dana hospitalizacije, Bojan je naglasio važnost diskrecije i podrške. “Nisam u kontaktu. Kada su ovakve stvari u pitanju i kada je Mina Kostić u pitanju i problem koji trenutno doživljava, mislim da bi trebalo da je manje komentarišemo. Da je pustimo da prođe kroz ovaj teški period sama, da ne polemišemo previše, ovo su baš osetljive teme. Pustio bih je da prođe kroz sve i da sama izjavi šta ima, ostalo je suvišno”, istakao je pevač.

Bojan Bjelić time pokazuje obazrivost prema koleginici, dok publici poručuje da može očekivati novo poglavlje u njegovoj muzičkoj karijeri već na jesen.

Pročitaj još

U Trendu