Connect with us

Estrada

DJ Krmak i Neda Ukraden među najobrazovanijim estradnim zvezdama: Otkrivene diplome poznatih

Mnogi poznati sa domaće scene završili su prestižne fakultete, a neki su ponosni vlasnici više diploma

Published

on

Foto Izvor:

Mnogi poznati sa domaće scene završili su prestižne fakultete, a neki su ponosni vlasnici više diploma

Iako se često pretpostavlja da estradne zvezde nisu previše vremena provele u učionicama, brojni domaći pevači i muzičari mogu da se pohvale zavidnim obrazovanjem. Među najobrazovanijima na sceni svakako je DJ Krmak, koji prema navodima domaćih medija ima čak tri fakultetske diplome – Pravni, Filozofski i Pravoslavno bogoslovski fakultet. Neda Ukraden je još jedan primer – iako je karijeru započela vrlo rano, završila je engleski jezik i književnost, kao i Pravni fakultet u Sarajevu.

Poznati producent Aleksandar Milić Mili ima diplomu biznis administracije iz Praga, dok je Zorica Brunclik diplomirala na Ekonomskom fakultetu u Nišu i upisala Pravni fakultet, ali ga nije završila. U njenoj porodici obrazovanje je na visokom mestu, a suprug Kemiš magistrirao je harmoniku u Beču.

Viki Miljković je završila Fakultet muzičke umetnosti, a uz uspešnu muzičku karijeru ostvarila se i u privatnom biznisu. Mlađa generacija, kao što je Nikolija Jovanović, može se pohvaliti diplomom iz međunarodnog biznisa u Atini. Dragan Stojković Bosanac diplomirao je na Ekonomskom fakultetu, a njegova ćerka Aleksandra Džidža Stojković završila je Fakultet muzičke umetnosti.

Muzičku akademiju završile su i Zorana Pavić, Bilja Krstić, Jelena Kostov i Aleksandra Radović. Ovi primeri pokazuju da su obrazovanje i talenat često išli ruku pod ruku među poznatima sa domaće scene.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Anđela Đuričić javno prokomentarisala odnos sa Gastozom: Oštra poruka na Instagramu

Bivša učesnica ‘Elite’ objavila je story koji su pratioci povezali sa Nenadom Marinkovićem Gastozom, a njihova veza je, prema svemu sudeći, završena

Published

on

By

Bivša učesnica ‘Elite’ objavila je story koji su pratioci povezali sa Nenadom Marinkovićem Gastozom, a njihova veza je, prema svemu sudeći, završena

Anđela Đuričić, bivša učesnica rijalitija ‘Elita’, ponovo je izazvala pažnju javnosti objavom na svom Instagram profilu. Njena najnovija story poruka ubrzo je postala tema brojnih komentara, jer su pratioci sigurni da je upućena bivšem dečku, Nenadu Marinkoviću Gastozu, iako ga Anđela nije direktno pomenula.

U objavi, Đuričićeva je kroz metaforičan tekst istakla da ‘neke ljude ne treba popravljati’, uz poruku da su ‘blato i dno njihovo prirodno stanište’. Fanovi su u ovome odmah prepoznali aluziju na Gastoza, s obzirom na njihove turbulentne odnose u prethodnim mesecima.

“Okupaj svinju i ona će se ponovo vratiti u blato. Ne iz inata, već zato što je to priroda kojoj pripada. Tako ti je i sa budalama”, napisala je Anđela između ostalog, a potom dodala: “Džabe pružaš ruku i čupaš iz g*ovana, popravljaš mu život, ako je on u duši i s godinama navikao na smrad i dno. Ne troši svoj mir i srce pokušavajući da opereš one kojima je blato prirodno stanište. Ti se umoriš i uprljaš, a oni ti zamere što si pokušao napraviti ih boljima. Neke ljude ne treba popravljati, nego ih ostaviti tamo gde su sami sebe smestili.”

Podsetimo, Anđela i Gastoz su prethodnih meseci više puta pokušavali da obnove svoju vezu, ali su na kraju odlučili da stave tačku na svaki vid odnosa. Njih dvoje se više ne prate na društvenim mrežama, a Gastozova reakcija na Anđelinu poruku za sada nije poznata.

Nekoliko meseci ranije, Gastoz je putem video snimka na svom profilu javno potvrdio pomirenje sa Anđelom, izjavivši tada da je ona ‘žena njegovog života’. Ipak, poslednja dešavanja pokazuju da su emotivne turbulencije ovog para konačno završene.

Pročitaj još

Estrada

Siniša Mihajlović pomogao Goci Božinovskoj u najtežim trenucima: Vizom joj promenio život

Pevačica otkrila kako joj je fudbalska legenda pružila podršku kada je ostala sama sa decom

Published

on

By

Pevačica otkrila kako joj je fudbalska legenda pružila podršku kada je ostala sama sa decom

Goca Božinovska, poznata folk pevačica, otvorila je dušu i podelila priču o tome kako joj je Siniša Mihajlović, legendarni fudbaler, u ključnom trenutku pomogao da prebrodi životne teškoće. U periodu kada je ostala sama sa troje dece i kada su joj mogućnosti za rad bile ograničene zbog sankcija i poništene vize za Nemačku, na scenu je stupio Mihajlović i pokazao svoju ljudsku veličinu.

Naime, Goca je ispričala da joj je Siniša, tada član fudbalskog kluba Lacio, poslao garantno pismo koje joj je omogućilo dobijanje vize za Italiju u rekordnom roku. “Pa gde ti sa troje dece da ne možeš da radiš, ja ću ti to završiti, ništa ne brini!” – glasila je Mihajlovićeva poruka podrške, koju pevačica ne zaboravlja ni danas. Goca priznaje da pismo i dalje čuva kao uspomenu na jedan od najvažnijih trenutaka u svom životu.

Njihovo prijateljstvo nastavilo se godinama, a Goca je bila među zvanicama na Sinišinoj svadbi u Novom Sadu. Mihajlović je, čak i dok je vodio tešku životnu bitku, pokazao poštovanje prema pevačici na javnim događajima, poput promocije albuma Suzane Jovanović, gde se srdačno pozdravio sa njom.

Vest o Sinišinoj smrti duboko je pogodila Gocu Božinovsku, koja je priznala da joj je bilo teško da se oporavi od šoka i tuge. “Sinišina smrt me je baš pogodila. On je bio mnogo dobar čovek”, iskreno je izjavila pevačica, naglašavajući koliko joj je značila njegova podrška.

Pročitaj još

Estrada

Emir Habibović pokazao veselo društvo sa jahte, Tamara kod kuće čeka prinovu

Pevač je na Instagramu objavio fotografiju sa pet žena, dok supruga Tamara očekuje njihovo treće dete

Published

on

By

Pevač je na Instagramu objavio fotografiju sa pet žena, dok supruga Tamara očekuje njihovo treće dete

Emir Habibović ponovo je privukao pažnju javnosti nakon što je na svom Instagram profilu podelio fotografiju sa jahte. Na slici popularni pevač pozira u društvu čak pet žena, dok njegova supruga Tamara Selimović, koja je u trećem mesecu trudnoće, ostaje kod kuće i iščekuje njihovu prinovu.

Habibović je uz objavu kratko poručio: “Ženo, oprosti mi”, što je izazvalo brojne reakcije njegovih pratilaca na društvenim mrežama. Supružnici su inače poznati po skladnom odnosu, a uskoro će postati roditelji po treći put. Par već ima dve ćerke, a ovog puta raduju se dolasku dečaka.

Pevač nije krio sreću povodom proširenja porodice, pa je nedavno podelio radosnu vest sa fanovima: “Ja sam najsrećniji čovek. Tri sina, tri ćerke. Muškooo. Bože, hvala ti”, napisao je Emir. Istakao je i da je nova trudnoća deo njihovih zajedničkih planova: “To nam je bio plan. Tamara je u trećem mesecu, u septembru joj je termin.”

Fotografija sa jahte i šaljiva poruka upućena supruzi izazvale su brojne komentare na društvenim mrežama, dok fanovi paru šalju čestitke povodom skorašnje prinove. Emir i Tamara ostaju u fokusu javnosti, a porodici Habibović uskoro stiže novo pojačanje.

Pročitaj još

U Trendu