Connect with us

Estrada

Ana Pašić snimila prvi spot na Zakintosu dok je u drugom stanju

Mlada pevačica predstavila pesmu ‘Golube’, spot nastao na grčkom ostrvu uz podršku poznatog producenta

Published

on

Foto Izvor:

Mlada pevačica predstavila pesmu ‘Golube’, spot nastao na grčkom ostrvu uz podršku poznatog producenta

Ana Pašić, mlada pevačica koja se tek probija na domaćoj muzičkoj sceni, privukla je pažnju javnosti svojim prvim zvaničnim singlom pod nazivom ‘Golube’. Ono što je dodatno zainteresovalo publiku jeste činjenica da je Ana spot za ovu pesmu snimila na prelepom grčkom ostrvu Zakintos, i to dok je u poodmakloj trudnoći.

Spot za pesmu ‘Golube’ nastao je na atraktivnim lokacijama Zakintosa, koji je poslužio kao autentična scenografija za emotivnu priču koju numera nosi. Video je objavljen na YouTube kanalu Ane Pašić, a prepoznatljiv pečat modernog zvuka dao je autor i producent Saško Nikolić, koji potpisuje muziku i produkciju.

Publika je imala priliku da uživa u kadrovima sa grčkog ostrva, kao i u Aninoj interpretaciji, a pesma je naišla na pozitivne reakcije već nakon prvog emitovanja. Mnogi ističu spoj emotivnog teksta i upečatljivih vizuala kao razlog zbog koga bi ‘Golube’ mogao postati hit među ljubiteljima domaće pop muzike.

‘Golube’ predstavlja Anin debi na muzičkoj sceni, a saradnja sa iskusnim producentom Nikolićem najavljuje ozbiljan pristup i kvalitetan zvuk. S obzirom na interesovanje publike i uspešan početak, očekuje se da Ana Pašić nastavi da gradi karijeru i donosi nove autorske pesme.

ANA PASIC – GOLUBE (OFFICIAL VIDEO 2026)


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Anđelka Prpić otputovala sa porodicom u Pariz: Porodične fotografije iz Diznilenda

Glumica je na Instagramu podelila trenutke sa suprugom i sinom, osmeh ne silazi sa lica

Published

on

By

Glumica je na Instagramu podelila trenutke sa suprugom i sinom, osmeh ne silazi sa lica

Poznata glumica Anđelka Prpić napravila je predah od svakodnevnih obaveza i sa suprugom Markom Žugićem i sinom Jakšom otputovala u Pariz. Na svom Instagram profilu podelila je niz fotografija sa ovog putovanja, a posebnu pažnju privukle su slike iz Diznilenda gde su zajedno uživali u porodičnim trenucima.

Anđelka je otkrila da vreme provodi u društvu najbližih, dok su se na fotografijama mogli videti osmesi i opuštena atmosfera. Glumica je nosila popularni rajf sa ušima Mini Maus, a u objavi je emotivno napisala: “Najmoji”.

Pored uživanja u Diznilendu, porodica je iskoristila priliku da proba lokalnu hranu i piće, što je Anđelka prikazala na svom Instagramu. Fanovi su u komentarima podržali njenu iskrenost i radost zbog porodičnog odmora.

Prpić je nedavno govorila o novoj fazi života, ističući da joj prija svakodnevica i promene koje je doživela. “Lepo mi je u mom životu, u mojoj svakodnevici”, izjavila je glumica, a potom slikovito opisala kako se nosi sa životnim izazovima.

“Divno je kad shvatiš da, bez obzira na to gde si skrenuo, imaš pravo da uključiš sva četiri žmigavca, da ubaciš u rikverc, da kreneš da izlaziš iz te uličice… Ima vozača koji će ti trubiti, jer su nervozni, ima i onih kojima nije teško da sačekaju, a u suštini, sve je do tebe”, rekla je Prpić. Za kraj je dodala i poruku optimizma: “Ako ti u ‘taj auto’ sedneš otvoren i rešen da vidiš lepšu stranu svega, onda te neće mnogo potresti ostali vozači. Kad si ti napet, onda te poremeti čak i obično odsustvo ljubaznosti. Sve kreće od nas.”

Pročitaj još

Svet

Britni Spirs, Džastin Timberlejk i Rajan Gosling na fotografiji iz detinjstva: Neočekivana sudbina jednog člana

Retka fotografija iz Mickey Mouse Cluba ponovo kruži društvenim mrežama, mnogi nisu prepoznali političara među zvezdama

Published

on

By

Retka fotografija iz Mickey Mouse Cluba ponovo kruži društvenim mrežama, mnogi nisu prepoznali političara među zvezdama

Na društvenim mrežama ponovo se pojavila stara fotografija iz sredine 90-ih, koja je izazvala nostalgiju među fanovima pop kulture. Na slici iz detinjstva, nastaloj u vreme kada su zajedno nastupali u Diznijevom ‘Mickey Mouse Clubu’, nalaze se danas poznate svetske zvezde – Britni Spirs i Džastin Timberlejk, dok je između njih Rajan Gosling, sada proslavljeni holivudski glumac.

Fotografija je brzo privukla pažnju jer mnogi nisu uspeli da prepoznaju još jednog dečaka koji se nalazi na slici, a čija je životna priča potpuno drugačija od njegovih slavnih kolega. U pitanju je Ti Džej Fentini, koji za razliku od Spirsove, Timberlejka i Goslinga, nije izgradio karijeru pod svetlima reflektora.

Kako se navodi u objavama korisnika na društvenim mrežama, Fentini se povukao iz sveta glume i postao lokalni političar u američkoj državi Vašington, dok se muzikom bavi iz hobija. Fanovi na internetu komentarišu kako je na taj način izbegao mnoge izazove i skandale koji su pratili njegove nekadašnje kolege iz kluba.

Ova retka fotografija podsetila je javnost na vreme kada su svi bili tek deca sa snovima, a njihove životne puteve niko tada nije mogao da predvidi. Dok su neki postali svetske muzičke i filmske zvezde, drugi su izabrali mirniji život daleko od javnosti.

Pročitaj još

Estrada

Estrada se emotivno oprašta od Marka Pantića: Njegov osmeh i energija zauvek ostaju

Poznati novinar preminuo u 36. godini, kolege i pevači deli emotivne poruke na Instagramu

Published

on

By

Poznati novinar preminuo u 36. godini, kolege i pevači deli emotivne poruke na Instagramu

Marko Pantić, poznat kao Ludo Pero, preminuo je 26. juna u Beogradu, što je izazvalo veliku tugu među njegovim kolegama, prijateljima i brojnim javnim ličnostima. Vest o njegovoj iznenadnoj smrti odjeknula je na društvenim mrežama, gde su se mnogi oprostili od novinara i voditelja koji je ostavio neizbrisiv trag u svetu estrade.

Na Instagramu su se nizale emotivne objave, među kojima su se posebno izdvojile poruke pevačica Breskice i Tamare Milutinović. “Ako sam se sa nekim iskreno smejala tokom intervjua, to si bio ti… Ne postoje prave reči za ovo, bio si neko sa kime je bilo zadovoljstvo raditi”, napisala je Breskica uz zajedničku fotografiju. Tamara Milutinović dodala je: “Uvek si bio bleskast, svoj, nepredvidiv, a baš takvog smo te svi voleli. Putuj sa anđelima, Marko. U našim srcima zauvek ostaješ.”

Među onima koji su se javno oprostili bili su i voditelji Darko Tanasijević i Milan Milošević, kao i Sanja Grujić i Marija Ramadanovski. Tanasijević je istakao: “I dalje sam u šoku zbog najgore moguće vesti koju sam primio sinoć… Počivaj u miru, dragi Marko. Hvala na kolegijalnosti, na drugarstvu, na svemu. Nije smelo ovako.”

Pevačica Marija Šerifović, takođe je na svom Instagram profilu podelila zajedničku fotografiju i napisala: “Bog nekada zaista ima planove koje ne razumemo. Pero, putuj nasmejan kakvog smo te svi poznavali.”

Pantić je bio poznat po svojoj originalnosti, energiji i nepredvidivom duhu, a njegov odlazak ostavio je veliku prazninu među kolegama i ljubiteljima estrade. Njegovi prijatelji i saradnici ističu da će ga pamtiti po iskrenom osmehu i nesvakidašnjoj harizmi.

Pročitaj još

U Trendu