Connect with us

Ostali sportovi

Uroš Bogdanić dominantan na startu karting sezone u Subotištu

Vozač iz Novog Sada trijumfovao u klasi rotaks maks senior tokom dvostrukog programa Otvorenog prvenstva Srbije, uz potvrdu tehničke ispravnosti kartinga

Published

on

Foto Izvor:

Vozač iz Novog Sada trijumfovao u klasi rotaks maks senior tokom dvostrukog programa Otvorenog prvenstva Srbije, uz potvrdu tehničke ispravnosti kartinga

Uroš Bogdanić iz Novog Sada istakao se kao najbrži senior na otvaranju karting sezone, tokom dvostrukog programa Otvorenog prvenstva Srbije, koji je održan proteklog vikenda u Subotištu kod Beograda. Takmičenje je bilo bodovano i za Centralnoevropsku zonu (CEZ), a u organizaciji Sportskog auto karting saveza Srbije.

Bogdanić je tokom subote i nedelje bio neprikosnoven u klasi rotaks maks senior. Od kvalifikacija do svake od tri trke oba dana, nije ostavio ni najmanju šansu konkurentima, osvojivši pol poziciju i pobede u svim vožnjama. Njegova suverenost na stazi dodatno je naglašena činjenicom da mu je ovo prva sezona u seniorskoj klasi.

“Zadovoljan sam ostvarenim rezultatima na startu sezone, naročito ako se zna da mi je ovo prva godina u klasi rotaks maks senior. Uživao sam tokom dva dana prilikom svakog izlaska na stazu, bez obzira da li je u pitanju bio nezvanični trening, ili kvalifikacije, odnosno trke. Zahvaljujući odličnoj podršci oca u boksu tokom pripreme kartinga, meni nije bilo teško da na stazi pružim maksimum”, izjavio je Uroš Bogdanić nakon poslednje trke u nedelju.

Brzina Bogdanića izazvala je reakcije pojedinih takmičara koji su tražili proveru tehničke ispravnosti njegovog kartinga. Komisija je nakon kontrole potvrdila da je sve urađeno po propisima.

“Kada ste na stazi neuhvatljivi za konkurenciju, onda je za očekivati da mogu da pribegnu raznim metodama da vas osujete u borbi za najviši stepenik na pobedničkom podijumu. Karting je ‘čist’, a ja sam brz i uspeh je tu. Valja naglasiti da čitavu prošlu sezonu nisam vozio u Srbiji, već sam na internacionalnoj sceni u jakoj konkurenciji radio na sebi. Samo sa boljima od sebe možeš napredovati, a rezultat je vidljiv. Jedva čekam naredni takmičarski vikend”, dodao je Bogdanić.

Uzbudljivo je bilo i u ostalim divizijama takmičenja. U subotu su pobednici bili: R. Sabljić (mikro), D. Vasić (mini), M. Janković (juniori), U. Bogdanić (seniori), L. Radenković (klasa V), R. Radukić (klasa VI), S. Kovačević (klasa VII) i A. Marković (klasa VIII). U nedelju su najbolji bili: R. Sabljić (mikro), B. Erčević (mini), M. Janković (juniori), U. Bogdanić (seniori), L. Radenković (klasa V), N. Tošković (klasa VI), M. Bokan (klasa VII) i A. Marković (klasa VIII).

Ovim nastupom Uroš Bogdanić opravdao je očekivanja i najavio borbu za vrh tabele tokom cele sezone.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ostali sportovi

Kimi Antonelli o incidentu u Austriji: ‘Mislio sam da je bila dupla žuta zastava’

Italijanski vozač objasnio grešku tokom kvalifikacija za Veliku nagradu Austrije, zbog koje je ostao bez prve startne linije

Published

on

By

Italijanski vozač objasnio grešku tokom kvalifikacija za Veliku nagradu Austrije, zbog koje je ostao bez prve startne linije

Kimi Antonelli, mladi italijanski vozač, preuzeo je odgovornost za grešku tokom završnice kvalifikacija za Veliku nagradu Austrije u Špilbergu. Zbog pogrešne procene situacije sa signalizacijom na stazi, Antonelli nije uspeo da izbori bolju startnu poziciju i moraće trku da započne sa četvrtog mesta.

U poslednjim trenucima kvalifikacija, Max Verstappen je izleteo sa staze i udario u zaštitni zid u krivini broj devet, nakon čega su istaknute žute zastave. Antonelli je naveo da je mislio da su istaknute dve žute zastave i zbog toga je prekinuo svoju brzu vožnju: “Video sam duplu žutu zastavu, pa sam verovatno pogrešio, ali sam odustao od kruga i tu se sve završilo”, izjavio je Antonelli novinarima posle sesije. “Preko radija sam čuo ‘žuta, žuta’, ali gledao sam ka sudiji i verovatno sam to pogrešno protumačio; video sam dve zastave umesto jedne i odustao.”

Antonelli je dodao da mu je sunce ometalo vidljivost: “Bilo je teško videti jer mi je sunce išlo direktno u oči. Samo sam pogledao sudiju jer se panel zapalio na žuto, ali niste sigurni da li su jedna ili dve zastave.” Prema njegovim rečima, mogao je da završi blizu Georgea Russella: “Bio bih na desetinku iza Russella, tako da bih bio u prvom redu, ali ni to ne bi bilo dovoljno za pol poziciju.”

Mladi vozač se dotakao i pitanja bezbednosti na stazi: “Auto se nalazio uz zid u brzoj krivini i ne razumem zašto odmah nije istaknuta dupla žuta zastava jer je ta krivina izuzetno brza. Ako neko tada izleti sa staze može biti veoma opasno, pa mi sve deluje pomalo zbunjujuće — ali takve su stvari”, zaključio je Antonelli.

Ova situacija pokrenula je dodatnu diskusiju među vozačima o strogoći primene pravila vezanih za signalizaciju na stazi. Incident podseća na važnost striktne primene bezbednosnih protokola nakon tragičnih događaja poput nesreće Julesa Bianchija na Suzuki.

Pročitaj još

Ostali sportovi

Horhe Martin: Problemi sa gumama uticali na rezultat u Asenu

Martin završio Sprint trku na Velikoj nagradi Holandije kao peti, ističe da su zadnje gume bile ključni faktor

Published

on

By

Martin završio Sprint trku na Velikoj nagradi Holandije kao peti, ističe da su zadnje gume bile ključni faktor

Horhe Martin, vozač MotoGP-a, izrazio je razočaranje nakon Sprint trke na Velikoj nagradi Holandije u Asenu. Iako je startovao sa pol pozicije i tokom trke vodio borbu za vrh, tehnički problemi sa zadnjom gumom doveli su do toga da završi na petom mestu. Nakon ovog rezultata, zaostaje devet poena za Markom Becekijem u ukupnom plasmanu.

“Išao sam zbunjen tokom današnjeg dana. Ne znam šta se tačno dogodilo. Zadovoljan sam zbog pole positiona, pogotovo jer ga dugo nisam osvojio. Startovao sam dobro, zauzeo drugo mesto i uspeo da se vratim na čelo. Međutim, posle pola kruga shvatio sam da nemam nikakav prijanjanje pozadi; bukvalno sam preživljavao kako znam i umem”, rekao je Martin.

Tokom trke, kako je istakao Horhe Martin, rivali su ga lako preticali dok se on borio da zadrži kontrolu nad motociklom. “Vozači su me obilazili, pravio sam greške i to je bio začarani krug. Posebno u poslednjih pet-šest krugova bilo je pitanje opstanka i dovođenja motora do boksa”, dodao je španski vozač.

Martin smatra da problem leži u zadnjoj gumi: “Danas je sve bilo do pneumatika. Jasno mi je da nešto moram da probam jer ne mogu dozvoliti sebi da sutrašnja trka zavisi od sreće sa gumama. Nadam se da će većina problema nestati uz dve nove gume.” On smatra da posle Sprinta šampionat ostaje otvoren: “Ima još tri-četiri vozača koji mogu pobediti, a verujem da sam jedan od njih. Najvažnije mi je sada poboljšati osećaj prijanjanja pozadi za nastavak sezone.”

Vozač Pramac Dukatija pohvalio je promene koje su napravili tokom vikenda: “Sa promenama koje smo uradili u petak mnogo bolje osećam prednji deo motora u kvalifikacijama i trci. Napravili smo korak napred ovog vikenda — videćemo hoćemo li to potvrditi sutra.” Na kraju dodaje: “Trka je bila komplikovana jer sada imamo više stvari kojima moramo upravljati istovremeno — snaga, gas, zadnja kočnica, kvačilo… Uz novi sistem sve postaje jednostavnije ali i sigurnije kada stignemo do prve krivine.”

Pročitaj još

Ostali sportovi

Raúl Fernández: ‘Rezultati govore za mene, očekujem da ih tim prepozna’

Raúl Fernández slavio u Sprint trci MotoGP-a u Asenu, ističe značaj podrške tima i otkriva napredak u pregovorima sa Trackhouse Racingom

Published

on

By

Raúl Fernández slavio u Sprint trci MotoGP-a u Asenu, ističe značaj podrške tima i otkriva napredak u pregovorima sa Trackhouse Racingom

Raúl Fernández ostvario je pobedu u Sprint trci MotoGP šampionata na Velikoj nagradi Holandije u Asenu, ali ističe da se ne smatra favoritom za glavnu trku koja sledi. Iako je zadovoljan ostvarenim rezultatom, Španac naglašava da mu je najvažnije što se konačno oseća konkurentno i da uspeva da iskoristi svoj puni potencijal na motociklu.

Tok Sprint trke protekao je gotovo savršeno za Fernándeza, koji je od starta bio odlučan i precizan. Istakao je kako nije očekivao pobedu zbog tehničkih izazova sa prednjim uređajem na motociklu, ali je iskoristio dobru startnu poziciju i brzo prešao preko rivala. Posebno je naveo duel sa Jorgeom Martínom u trećem i četvrtom sektoru staze, gde je uspeo da pretekne konkurenciju i nametne svoj ritam do kraja trke. “Ha sido un sábado casi perfecto”, rekao je Fernández, napominjući da nije bio saglasan sa kaznom iz kvalifikacija jer veruje da mu je pripadala i pol pozicija.

Pored same trke, Raúl Fernández osvrnuo se na svoju formu tokom prethodnih vikenda: “Od nekoliko poslednjih trka osećam se veoma dobro. Vikendi su pozitivni i stalno se borimo za dobre pozicije.” Naglasio je važnost energije i podrške tima Trackhouse Racing, ističući kako mu pomažu da negativnu energiju pretvori u dodatnu motivaciju za sledeće izazove.

Upitan o mogućem produženju ugovora sa Trackhouse Racingom, Fernández kaže: “Već dve trke imamo dobre razgovore sa Trackhouse-om. Moja situacija se malo zakomplikovala zbog razloga koji nisu do nas, ali očekujem i želim da moj tim pogleda rezultate koje postižem.” Dodaje: “Ja sam Trackhouse vozač, a ne Aprilia; to je razlika.” Takođe navodi kako su mu najvažniji lični napredak i osećaj konkurentnosti: “Sada radim ono što želim na motociklu; izvlačim maksimum iz sebe svakog dana.”

Što se tiče ambicija za glavnu trku u nedelju, Fernández ostaje oprezan: “Nismo kandidati za titulu dok brojevi ne kažu drugačije, ali borićemo se do kraja. Sutra moramo pokušati da osvojimo podijum.” Posebno izdvaja snagu Ai Ogure kao rivala tokom vikenda.

Fernández zaključuje da će strategija biti ključna zbog dvostruko duže distance glavne trke i potreba za pažljivim upravljanjem gumama. Njegov cilj ostaje jasan — nastaviti niz dobrih rezultata i zadržati visok nivo konkurentnosti u nastavku šampionata.

Pročitaj još

U Trendu