Connect with us

Ostali sportovi

Pepe Martí: Bodovi postaju standard, ali želim još više

Vozač CUPRA Kiro tima Pepe Martí završio sedmi na E-Prixu u Berlinu i peti put osvojio bodove ove sezone

Published

on

Foto Izvor: Pexels / Alex wolf mx

Vozač CUPRA Kiro tima Pepe Martí završio sedmi na E-Prixu u Berlinu i peti put osvojio bodove ove sezone

Pepe Martí, vozač tima CUPRA Kiro, nastavlja da impresionira u svojoj debitantskoj sezoni Formule E. Na E-Prixu u Berlinu zauzeo je sedmo mesto, čime je peti put u sedam trka došao do bodova. Iako je tek na početku karijere u ovom šampionatu, Martí je potvrdio svoj potencijal i ambiciju da redovno bude među najboljih deset.

Tok trke u Berlinu pokazao je koliko se Martí adaptirao — vozeći mudro, sačuvao je energiju za finiš i uspešno odbranio poziciju među vodećima. “Cilj koji smo postavili za ovu sezonu — da budemo redovno među osvajačima bodova — postaje svakodnevnica. Zadovoljan sam što sam često u top 10, ali svaki put želim više”, rekao je Pepe Martí posle trke.

U dosadašnjem delu sezone, mladi Španac osvojio je bodove na pet od ukupno sedam trka koje je završio. Da nije bilo incidenta u Sao Paulu, kada mu je izmaklo mesto među prvih pet zbog nesreće dok se borio za visok plasman, taj broj bio bi još veći. Njegov najbolji rezultat do sada ostaje šesto mesto iz Džede, a upravo plasman među prvih pet ostaje sledeći cilj: “Bili smo veoma blizu top 5 u Džedi, Jarama je bila propuštena prilika i danas verujem da bismo uz savršenu vožnju mogli stići do tog rezultata”, dodao je Martí.

Jedan od segmenata na kojima Martí vidi prostor za napredak jeste kvalifikacioni deo vikenda: “Sada mi je glavni cilj da prođem u duele kao što to uspeva moj timski kolega Tiktum koji često završava među deset ili čak pet najboljih. Nedostaje mi svega desetinka sekunde — jedna bolje odvezena krivina ili manje grešaka. Kad to popravim, biću tamo gde želim”.

Na stazi Tempelhof u Berlinu Martí se osećao sigurno za volanom svog bolida: “Bio sam prilično zadovoljan tokom trke. U finišu sam vozio tempom sličnim ili boljim od Evansa. Nažalost, komad plastike dospeo je u hladnjak baterije pa smo imali problema sa pregrevanjem i gubitkom snage. Šteta što nismo mogli iskoristiti pun potencijal na kraju, mada ne znam da li bi to promenilo konačan plasman”.

I pored tehničkih problema i izazova sa kvalifikacijama, Pepe Martí iz trke u trku potvrđuje svoje mesto među najperspektivnijim vozačima Formule E i najavljuje nastavak borbe za još bolje rezultate.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ostali sportovi

Fernando Alonso: Sve zavisi od automobila, najviše očekujem od novih unapređenja

Iskusni vozač Aston Martina ističe da su poboljšanja na AMR26 donela bolje osećaje u kvalifikacijama za Veliku nagradu Austrije, ali pravi napredak očekuje tek sa novim paketom unapređenja.

Published

on

By

Iskusni vozač Aston Martina ističe da su poboljšanja na AMR26 donela bolje osećaje u kvalifikacijama za Veliku nagradu Austrije, ali pravi napredak očekuje tek sa novim paketom unapređenja.

Fernando Alonso, vozač Aston Martina, pokazao je novi talas optimizma nakon završetka kvalifikacija za Veliku nagradu Austrije. Iako je zauzeo 21. mesto, ispred klupskog kolege Lancea Strolla, Španac smatra da su osećaji u bolidu AMR26 znatno bolji, uprkos tome što tim još nije dobio obećani paket unapređenja koji bi mogao da preokrene sezonu.

Alonso je potvrdio da su nova tehnička rešenja planirana za trke u Mađarskoj ili Zandvoortu i naglasio važnost timskog rada u teškim trenucima. “Odvozili smo dobre kvalifikacije i izvukli maksimum iz automobila. U prethodnim pokušajima to nije bio slučaj zbog problema sa konzistencijom upravljanja energijom iz kruga u krug. Ovde smo imali stabilnost i napredovali u vožnji”, izjavio je Alonso novinarima na stazi Red Bull Ring.

Napredak se posebno vidi u odnosu na ranije probleme s motorom i energetskim sistemom. “Od promene smo mnogo napredovali. Imali smo problem s motorom, ali tokom vikenda urađen je veliki posao. Teško je kad si na začelju i čekaš nova unapređenja, ali svi rade kao da se borimo za podijum. To motiviše i mene kao vozača da ne odustajem jer ceo tim ostaje maksimalno fokusiran”, rekao je Alonso.

Španski as smatra da će ključni pomak doneti upravo novi delovi koji bi trebalo uskoro da stignu: “Sve zavisi od automobila, od delova koje dobijemo. Ako unapređenja donesu jednu ili dve desetinke sekunde po krugu, to nije dovoljno. Ako donesu tri sekunde, to je značajno bolje i daje nam bolju osnovu za rad. Moramo sačekati taj paket i pronaći pravi pravac razvoja”, istakao je Alonso odgovarajući na pitanja novinara.

Iako ga u Austriji čeka još jedan izazovan vikend sa neoptimalnim automobilom zbog problema s aerodinamikom i blokadama protoka vazduha, Alonso veruje da predstojeća letnja pauza može biti prekretnica: “Imamo gubitke u aerodinamici koji nas usporavaju — sreća pa nismo avion! Tokom leta ćemo raditi na stabilizaciji platforme, a kasnije postepeno vraćati performanse motora kroz dodatna unapređenja”, zaključio je dvostruki šampion.

Pročitaj još

Ostali sportovi

Carlos Sainz i Fernando Alonso pred teškim izazovom na Velikoj nagradi Austrije

Sainz zauzeo 17. a Alonso 21. mesto u kvalifikacijama, obojica Španaca ispali već u Q1 i kreću iz pozadine na Red Bull Ringu

Published

on

By

Sainz zauzeo 17. a Alonso 21. mesto u kvalifikacijama, obojica Španaca ispali već u Q1 i kreću iz pozadine na Red Bull Ringu

Carlos Sainz i Fernando Alonso suočiće se sa izuzetno ograničenim mogućnostima na predstojećoj Velikoj nagradi Austrije, koja se vozi u nedelju od 15 časova na stazi Red Bull Ring. Obojica španskih vozača eliminisani su već u prvom delu subotnjih kvalifikacija (Q1), što znači da će startovati sa začelja i biti prinuđeni na veliku borbu kroz gust saobraćaj i visoke temperature koje karakterišu ovu brzu stazu.

Za Carlosa Sainza ovo je treći put u sezoni 2026. da započinje trku iz pozadine, nakon sličnih problema u Australiji i Kini tokom rane faze šampionata. U Austriji je pokazao napredak tokom vikenda, ali nije uspeo da izbori plasman u Q2 — bio je blizu granice ulaska, ali su mu konkurenti poput Alexa Albona i vozača Audija preoteli mesto za nastavak borbe. Sainz se posebno istakao u svom prvom pokušaju kruga kada je izašao iz opasne zone, ali je Albon ubrzo popravio vreme. U drugom pokušaju Williamsov vozač dodatno je podigao lestvicu, a Sainzu je malo falilo da prestigne Estebana Ocona koji je odredio granicu prolaska.

Fernando Alonso imao je još teži zadatak zbog problema sa pogonskom jedinicom svog bolida Aston Martin AMR26, što se posebno manifestovalo na zahtevnoj konfiguraciji austrijske staze gde turbo ima značajnu ulogu. Asturijac je ipak bio brži od timskog kolege Lancea Strolla (koji je zaostao više od tri sekunde za najbržim Kimijem Antonellijem), ali to nije bilo dovoljno za prolaz dalje. Alonso se vratio pozitivnom trendu posle gubitka niza dobrih plasmana na prethodnoj trci u Barseloni, a posle kvalifikacija poručio je: „Bila je to dobra vožnja. Još smo daleko od željenog nivoa, ali polako napredujemo.”

Očekivanja oba španska vozača sada su usmerena ka narednim trkama gde će imati više šansi za ostvarivanje ambicioznijih ciljeva. Velika nagrada Austrije ostaje još jedna trka ove sezone gde će Carlos Sainz i Fernando Alonso morati da pokažu strpljenje i sposobnost probijanja kroz poredak kako bi osvojili bodove.

Pročitaj još

Ostali sportovi

Raul Fernandez trijumfovao u sprint trci za Veliku nagradu Holandije u Moto GP šampionatu

Vozač Trekhausa ostvario prvu pobedu u sprint trkama ove sezone na stazi u Asenu, ispred tima kolege Ai Ogure i Fabija di Đanantonija iz Pertamine

Published

on

By

Vozač Trekhausa ostvario prvu pobedu u sprint trkama ove sezone na stazi u Asenu, ispred tima kolege Ai Ogure i Fabija di Đanantonija iz Pertamine

Raul Fernandez, vozač ekipe Trekhaus, zabeležio je danas svoju prvu pobedu ove sezone u sprint trci koja je vožena u okviru Velike nagrade Holandije u Moto GP šampionatu. Trka je održana na čuvenoj stazi u Asenu i donela je uzbuđenja od samog starta do poslednjeg kruga.

Fernandez je uspeo da nadmaši konkurenciju i prva prošao kroz cilj, ostavivši iza sebe klupskog kolegu iz Trekhausa, Ai Oguru, koji je završio kao drugi. Treće mesto pripalo je Fabiju di Đanantoniju iz tima Pertamina, čime su vozači ova tri tima popunili pobedničko postolje.

Sprint trka na stazi u Asenu bila je važna za sve takmičare u okviru aktuelnog Moto GP šampionata, a Raul Fernandez ovim rezultatom potvrđuje napredak forme i ambicije Trekhausa za nastavak sezone.

Ostali detalji sa trke, uključujući tok borbe za vodeće pozicije, nisu detaljno navedeni, ali je jasno da su Fernandez i Ogura bili najkonstantniji tokom cele deonice. Fabio di Đanantonio iz Pertamine dodatno je potvrdio dobru formu dolaskom do trećeg mesta.

Ovom pobedom Raul Fernandez upisuje značajne bodove za šampionat i šalje jasnu poruku konkurenciji pred nastavak takmičenja.

Pročitaj još

U Trendu