Fudbal

Albert Nađ preuzeo Dubočicu nakon ispadanja iz Prve lige Srbije

Bivši trener Partizana i FAP-a postao je novi šef stručnog štaba Dubočice iz Leskovca, sa ciljem povratka u viši rang takmičenja

Published

on

downloaded-image-1782152153

Bivši trener Partizana i FAP-a postao je novi šef stručnog štaba Dubočice iz Leskovca, sa ciljem povratka u viši rang takmičenja

Albert Nađ, poznato ime srpskog fudbala, imenovan je za novog trenera Dubočice iz Leskovca nakon što je klub ispao iz Prve lige Srbije u Srpsku ligu Istok. Ova promena dolazi u trenutku kada uprava kluba nastoji da konsoliduje redove i vrati se u viši rang takmičenja.

Dubočica nije uspela da nadoknadi veliki bodovni zaostatak tokom protekle sezone, ali su finansijsku situaciju delimično stabilizovali. U nameri da povrate status prvoligaša, angažovan je Albert Nađ koji će uskoro i zvanično biti predstavljen kao šef stručnog štaba.

Nađ je trenersku karijeru započeo u Teleoptiku, a potom bio pomoćnik trenerima Igoru Duljaju, Savu Miloševiću i Gordanu Petriću u Partizanu. Tokom završnice sezone 2023/2024. samostalno je vodio crno-bele. Nakon toga prešao je na klupu FAP-a iz Priboja, sa kojim takođe nije uspeo da izbori opstanak u Prvoj ligi Srbije.

Osim angažmana u seniorskom fudbalu, Albert Nađ bio je i sportski direktor futsal ekipe Partizana. Njegovo iskustvo i reputacija na domaćoj fudbalskoj sceni predstavljaju značajno pojačanje za Dubočicu koja ima ambiciju brzog povratka među prvoligaše.

Novi izazov pred Nađom biće stabilizacija tima i osvajanje jednog od vodećih mesta u Srpskoj ligi Istok kako bi se obezbedio plasman nazad u Prvu ligu Srbije. Klub iz Leskovca očekuje da iskusni stručnjak svojim znanjem doprinese ostvarenju tog cilja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

U Trendu

Exit mobile version