Britanski bend Underworld oduševio publiku premijernim nastupom na Arsenal Festu uz moćan zvuk i impozantne vizuelne efekte.
Drugo veče Arsenal Festa u Kragujevcu obeležio je nastup britanskog elektronskog dua Underworld, pionira žanra poznatih po kultnoj pesmi “Born Slippy”. Publika je imala priliku da uživa u njihovom prvom nastupu na ovom festivalu, koji je bio pravi spektakl zahvaljujući energičnoj svirci i bogatim svetlosnim i laserskim efektima koji su osvetljavali nebo iznad “Kneževog arsenala”. Karl Hyde i Rick Smith osnovali su Underworld krajem osamdesetih godina, a bend je tokom vremena prošao kroz više muzičkih faza. Najprepoznatljiviji zvuk bend je razvio početkom devedesetih, kada im se pridružio DJ i producent Darren Emerson. Njihov nastup na Arsenal Festu opravdao je očekivanja i potvrdio status Underworlda kao jednog od najuticajnijih sastava elektronske muzike.