Connect with us

Estrada

Zorica Brunclik otvoreno o bolesti: Povratak na scenu posle operacije

Pevačica je u emisiji govorila o zdravstvenim izazovima, emocijama i podršci koju je imala tokom lečenja

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica je u emisiji govorila o zdravstvenim izazovima, emocijama i podršci koju je imala tokom lečenja

Zorica Brunclik, jedna od najpoznatijih folk pevačica, nedavno se vratila u žiri popularnog muzičkog takmičenja “Pinkove zvezde” nakon perioda odsustva zbog zdravstvenih problema. U javnosti je prvi put otvoreno govorila o svom iskustvu sa bolešću i procesu oporavka, a njena iskrenost izazvala je veliku pažnju publike.

Gostujući u emisiji “Premijera”, Zorica je podelila detalje o tome kako je saznala za svoju dijagnozu i kroz šta je sve prošla tokom lečenja. Pevačica je istakla da redovno prati svoje zdravstveno stanje i dva puta godišnje obavlja analize, a upravo zahvaljujući toj rutini, lekar je na vreme primetio promene u njenim rezultatima.

Brunclik je objasnila da je tokom kontrolnog pregleda kod reumatologa, u avgustu prošle godine, saznala da ima zdravstveni problem. Ova informacija je za nju bila šok, ali je istakla da je imala snažnu podršku najbližih tokom celog procesa.

“Ja imam osteoporozu i dva puta godišnje radim analize, tada kada treba, ja radim sve analize i to se desilo u avgustu prošle godine kada sam otišla kod mog reumatologa, i on je tada pogledao moje nalaze i re…”, navela je Zorica u razgovoru za “Premijeru”.

Povratak na scenu i u žiri popularnog takmičenja dočekan je sa oduševljenjem među fanovima, koji su u komentarima pružili podršku poznatoj pevačici. Ova situacija još jednom je pokazala koliko je važno voditi računa o zdravlju i redovno obavljati kontrole, a Zorica Brunclik je svojim primerom podstakla mnoge da obrate pažnju na svoje zdravlje.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Lena Čolak progovorila o povredama sa snimanja spota: Opekotine trećeg stepena zbog suvog leda

Pevačica je otkrila kroz šta je prošla tokom snimanja pesme ‘Majko’, a danas je ponovo u drugom stanju

Published

on

By

Pevačica je otkrila kroz šta je prošla tokom snimanja pesme ‘Majko’, a danas je ponovo u drugom stanju

Lena Čolak, popularna pevačica, nedavno je otvoreno govorila o nezgodi koju je doživela dok je snimala spot za pesmu ‘Majko’. U intervjuu za Pink otkrila je da je tokom snimanja na niskoj temperaturi zadobila opekotine trećeg stepena, zbog scene u kojoj je klečala na površini nalik suvom ledu.

Pevačica je ispričala da u trenutku snimanja, zbog adrenalina, nije ni primetila koliko je situacija opasna, ali da su se posledice pojavile tek kasnije, kada je krenula kući. “Ja sam za spot ‘Majko’ dobila opekotine trećeg stepena, zato što sam se toliko smrzla zbog jedne scene koju smo snimali, da sam čak klečala na suvom ledu i da uopšte nisam osetila da meni to gori kožu. I onda sam zadobila opekotine trećeg stepena. To je tek kasnije počelo mene da boli, kada mi je onaj adrenalin prošao, kada sam krenula ka kući”, izjavila je Lena.

Podsetimo, Lena Čolak je prošle godine u tajnosti izgovorila sudbonosno ‘da’ svom izabraniku, a venčanje je obavljeno i u crkvi i pred matičarem. Sada je ponovo u drugom stanju i uskoro očekuje dolazak drugog deteta.

Lena je ranije bila poznata i po vezi sa Viktorom Živojinovićem, sinom Lepe Brene, a upoznali su se dok je radila na veselju u kući Živojinovića. Ipak, u fokusu ovog intervjua bila je njena posvećenost muzici i izazovima sa kojima se suočava tokom karijere.

Pročitaj još

Estrada

Maja Marinković odgovorila na škakljivo pitanje o Boru Santani u emisiji

U emisiji ‘Pitanja gledalaca’ Maja je otvoreno reagovala na pitanje o Borislavu Terziću i Boru Santani, gledaoci u tišini pratili njen odgovor

Published

on

By

U emisiji ‘Pitanja gledalaca’ Maja je otvoreno reagovala na pitanje o Borislavu Terziću i Boru Santani, gledaoci u tišini pratili njen odgovor

Maja Marinković našla se u centru pažnje tokom emisije ‘Pitanja gledalaca’, koja se emituje na televiziji Pink. Voditeljka Maša Mihailović pročitala je pitanje upućeno Maji, koje se ticalo njenog odnosa sa Borom Santanom, a gledaoci su s pažnjom pratili njen odgovor.

Pitanje koje je izazvalo posebnu pažnju glasilo je: ‘Da li si priznala Asminu da si bila i sa Borom Santanom?’. Maja nije oklevala, već je kratko i jasno rekla: ‘Ma kakvi nigde veze’. Nakon njenog odgovora, u Beloj kući je na kratko zavladao muk, dok su ostali učesnici i gledaoci posmatrali njenu reakciju.

Nakon pitanja za Maju, voditeljka je pročitala i pitanje za Borislava Terzića Terzu, koje se odnosilo na njegov odnos sa Sofijom. Terza je otvoreno rekao: ‘Ne bi me bilo sramota. Kad izađemo videćemo kako stoje stvari. Njena porodica treba da vidi neke stvari i moja ista. Ja ne bih išao protiv svoje porodice, neke stvari nisu za pohvalu, a nisam ni ja za pohvalu. Kad izađemo mi ćemo da sagledamo situaciju. Kad prođe 10 dana od završetka rijalitija videćemo da li ćemo da budemo zajedno.’

Emisija ‘Pitanja gledalaca’ još jednom je pokazala da može da iznenadi i izazove reakcije kako učesnika, tako i publike, a odgovori Maje Marinković i Borislava Terzića privukli su veliku pažnju.

Elita 9: Maja krije od Asmina da je bila intimna sa Borom Santanom? – 25.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Uroš Živković pokazao kako uživa na dedovini: Vozi traktor i odmara od gradske gužve

Mladi pevač pronašao svoj mir na imanju koje ne planira da proda, a fotografije sa sela ubrzo su postale viralne

Published

on

By

Mladi pevač pronašao svoj mir na imanju koje ne planira da proda, a fotografije sa sela ubrzo su postale viralne

Uroš Živković, poznati pevač mlađe generacije, otkrio je kako uspešno balansira između estradnog života i opuštanja u prirodi. Iako živi u gradu, često odlazi na dedovinu gde je, po sopstvenoj meri, uredio imanje koje ne planira da prodaje. Upravo tamo pronalazi mir, daleko od užurbanog beogradskog asfalta, a svoje vreme najradije provodi vozeći traktor i družeći se sa prijateljima.

Kako navodi izvor Pink.rs, Živković je na svom imanju stvorio pravi mali raj, idealan za beg od svakodnevnih obaveza. Poznata ličnost, iako često nastupa po kafanama i klubovima, ne odriče se seoskog načina života. Fotografija na kojoj vozi traktor sa šeširom na glavi brzo je postala viralna na društvenim mrežama, što dodatno govori o njegovoj autentičnosti i vezanosti za korene.

Najviše uživa tokom praznika i slobodnih dana, kada je okružen dugogodišnjim prijateljima. Vikendice i sela su mesta na kojima najradije odmara, a atmosfera opuštenosti i zajedništva ono je što ga najviše privlači.

Uroš Živković pokazuje da je moguće spojiti karijeru i ljubav prema prirodi, a njegov primer inspiracija je mnogima koji teže balansu između posla i privatnog života.

Pročitaj još

U Trendu