Connect with us

Estrada

Zorica Brunclik iskreno o Karleuši i dirljivoj poruci Nede Ukraden

Pevačica je na Instagramu komentarisala kolege iz žirija, ali i otkrila emotivni gest Nede Ukraden tokom oporavka

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica je na Instagramu komentarisala kolege iz žirija, ali i otkrila emotivni gest Nede Ukraden tokom oporavka

Zorica Brunclik, poznata pevačica i članica žirija muzičkog takmičenja “Pinkove zvezde”, otvoreno je odgovarala na pitanja svojih pratilaca na Instagramu. U rubrici “Pitanja sa Instagrama” osvrnula se na svoje kolege iz žirija, ali i na neočekivanu podršku koju je primila od Nede Ukraden.

Na pitanje da rangira kolege po pevačkom kvalitetu, Zorica je bila direktna: “Po neznanju ide Singerica, ide Bosanac, a po znanju je Viki, akademik. Jelena mi se ne sviđa jer priča da su džiberske i seljačke pesme, a mislim da to govori jer ne zna da ih peva”, poručila je Brunclikova, komentarišući Jelenu Karleušu.

Tokom istog razgovora, na pitanje o podršci kolega tokom njenog oporavka, Zorica je izdvojila Nedu Ukraden: “Nede Ukraden! To je toliko bilo dirljivo, a recimo da Neda i ja nismo ni kafu popile za sve ove godine”, iskreno je priznala.

U razgovoru je bilo reči i o mogućnosti dueta sa Viki Miljković, na šta je Zorica kratko odgovorila da se njihovi glasovi “ne slažu”. Sa druge strane, njen suprug Kemiš je komentarisao izjave koleginice Nadežde Biljić, ističući da ne želi da ulazi u dublje rasprave oko autorstva pesama.

Ova Instagram sesija pokazala je da su odnosi među članovima žirija dinamični, ali i da u estradi ima prostora za iskrene emocije i podršku među kolegama.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Kristijan Golubović progovorio o zdravstvenim problemima sestre: Težak period za porodicu

Bivši zadrugar podelio emotivnu objavu na Instagramu, otkrio kroz šta njegova sestra prolazi

Published

on

By

Bivši zadrugar podelio emotivnu objavu na Instagramu, otkrio kroz šta njegova sestra prolazi

Kristijan Golubović suočava se sa teškim porodičnim trenutkom, nakon što je njegova sestra završila u bolnici zbog ozbiljnih zdravstvenih problema. Poznati bivši zadrugar vest je podelio sa svojim pratiocima putem Instagram profila, ističući koliko mu je teško da razume nesreću koja ga je zadesila.

Kako je otkrio u razgovoru za Pink, njegova sestra je dobila tromb koji je dospeo do pluća, što je izazvalo teške aritmije i dodatne komplikacije. Prema njegovim rečima, sreća je što tromb nije pogodio vitalne organe, ali situacija je i dalje ozbiljna.

“Sestra je dobila tromb, koji je došao do pluća, valjda ima vodu u plućima, svašta nešto. Izazvao je teške aritmije. Hvala Bogu da nije udario u mozak ili u srce, nego je tako izazvao samo loše vibracije kod nje. Nadam se da će biti dobro. Ona je jedino što mi je ostalo u životu od porodice, da ne računam moju decu”, iskreno je podelio Kristijan, ne skrivajući emocije.

Ovaj period je za Golubovića izuzetno težak, a on ne krije koliko mu je sestra važna podrška. Uz zabrinutost i nadu, Kristijan je zahvalio svima koji su mu uputili reči podrške i brige.

Fanovi su mu na Instagramu pružili puno podrške, uz brojne komentare ohrabrenja i želje za brz oporavak njegove sestre. Golubović je u više navrata naglasio koliko mu porodica znači, posebno u ovako izazovnim trenucima.

Pročitaj još

Estrada

Danilo Ikodinović otvoreno o nesreći: Leteo sam 86 metara, nisam kočio

Bivši vaterpolista se prisetio teškog udesa i otkrio kako je preuzeo odgovornost za svoje postupke

Published

on

By

Bivši vaterpolista se prisetio teškog udesa i otkrio kako je preuzeo odgovornost za svoje postupke

Danilo Dača Ikodinović, nekadašnji vaterpolista, ponovo je u fokusu javnosti nakon što je u emisiji govorio o saobraćajnoj nesreći iz 2008. godine koja mu je promenila život. Ikodinović je iskreno ispričao sve detalje događaja i otvoreno preuzeo odgovornost za svoje postupke.

Bivši sportista je ispričao da je kobne večeri pijan seo na motor i da je imao 1,70 promila alkohola u krvi. “Seo sam pijan na motor. Imao sam 1,70 promila alkohola u krvi. Hteo sam malo da se opustim, pred prvenstvo, Malaga je bila u pitanju. Ne znam kako bih živeo sa tim da sam, daleko bilo, nekog ubio. Sebi sam sve uradio. Preticao sam celu kolonu, kad sam pao sa motora takva kiša je krenula da pada… Na sudu sam rekao da je sve krivica moja. Nisam ni kočio, trag kočenja je bio minimalan. Policajac koji je vršio uviđaj mi je jednom prišao u nekom lokalu posle i rekao mi da je to bio on i da sam leteo 86 metara, to je, čoveče, fudbalski teren. Hitna pomoć je došla za 15 minuta. Doktori nisu znali kako sam ostao živ. Bio sam u nikad boljoj formi fizički, to me je spasilo. Istina je da su se doktori oko mene malo više potrudili, antibiotik je doveden hitno iz inostranstva”, ispričao je Ikodinović.

On je istakao da je svu krivicu priznao na sudu, svesno preuzevši odgovornost za svoje postupke. Iako su posledice nesreće bile ozbiljne, Dača je naglasio da mu je fizička spremnost bila ključna za preživljavanje, kao i brza reakcija medicinskog osoblja.

Ova ispovest još jednom pokazuje koliko su posledice neodgovornog ponašanja u saobraćaju ozbiljne, a Ikodinovićev primer može biti upozorenje svima koliko je važno donositi ispravne odluke.

Pročitaj još

Estrada

Marko Janjušević Janjuš otvoreno o Filipu i Aneli: Odlučio da se povuče iz rijalitija

Rijaliti učesnik iskreno govorio u Rajskom vrtu, osvrnuo se na najlepše trenutke i emotivne datume

Published

on

By

Rijaliti učesnik iskreno govorio u Rajskom vrtu, osvrnuo se na najlepše trenutke i emotivne datume

Marko Janjušević Janjuš ponovo je u žiži interesovanja, nakon što je u Rajskom vrtu najgledanijeg rijalitija u regionu bez ustručavanja komentarisao aktuelna dešavanja i odnos sa ostalim učesnicima. Njegovo gostovanje pred Drvetom mudrosti izazvalo je pažnju gledalaca, a Janjuš je otvoreno govorio o svom stavu prema Filipu i Aneli, kao i o razmišljanju da se povuče iz daljeg učešća.

Janjuš je istakao da mu je dan bio posebno težak, s obzirom na tužnu godišnjicu lične tragedije. “Danas mi je bezveze dan, prošlo je dve i po godine otkako mi je brat stradao i danas je sve bezveze. Ne volim ovaj datum 25. tad se bezveze osećam”, rekao je Janjuš tokom razgovora, ne skrivajući emocije.

Govoreći o trenutnim temama u rijalitiju, Janjuš je bio direktan u oceni ponašanja nekih učesnika, a posebno je istakao svoj odnos prema Filipu i Aneli. Njegove reči odjeknule su među fanovima, ali i među ostalim zadrugarima, čime je još jednom potvrdio da ne voli da prećutkuje svoje mišljenje.

Janjuš je najavio i da razmišlja o povlačenju iz rijalitija, a u razgovoru je podelio i najlepše trenutke koje pamti iz dosadašnjeg učešća. Ova izjava izazvala je lavinu komentara u javnosti, dok su mnogi fanovi putem društvenih mreža izrazili razumevanje i podršku za njegovu odluku.

Podsećamo, Marko Janjušević Janjuš već godinama je prepoznatljivo lice domaćih rijalitija, poznat po iskrenim stavovima i emotivnim istupima. Njegova najnovija izjava još jednom je potvrdila da ne beži od izazova, ali i da zna kada treba da stavi tačku.

Elita 9: Janjuš rešio da digne ruke od rijalitija, ovo su mu najlepši momenti – 25.06.2026.


Pročitaj još

U Trendu