Connect with us

Estrada

Zoran Živanović Žika uživa u skladnom braku sa Jelenom, bivšom koleginicom iz benda

Poznati muzičar i njegova supruga važe za jedan od najstabilnijih parova na sceni, a javnost i dalje intrigira njegova porodična priča

Published

on

Foto Izvor:

Poznati muzičar i njegova supruga važe za jedan od najstabilnijih parova na sceni, a javnost i dalje intrigira njegova porodična priča

Zoran Živanović Žika, poznat široj javnosti kao član grupe Zana, već godinama je u srećnom braku sa Jelenom Živanović, nekada Galonić, koja mu je i koleginica iz benda. Njih dvoje su svoju ljubav ozvaničili brakom 2008. godine i od tada su primer sklada i partnerstva na domaćoj muzičkoj sceni.

Pre nego što je započeo zajednički život sa Jelenom, Žika je bio u dugogodišnjem braku sa Verom, sa kojom ima dve ćerke, Mariju i Tamaru. Ova porodična dinamika često je bila tema interesovanja javnosti, posebno jer se tokom godina spekulisalo o razlozima njegovih ljubavnih promena.

Iako se na društvenim mrežama i u medijima povremeno pojave fotografije koje izazovu komentare, Žika i Jelena retko iznose privatne detalje u javnost. Njihov odnos ostaje stabilan, a zajednički rad i međusobna podrška često se ističu kao ključ njihovog uspeha, kako u privatnom, tako i u profesionalnom životu.

Fanovi benda Zana i dalje prate svaki njihov javni nastup i raduju se novim projektima, dok o porodici Živanović najčešće govore u superlativima. Iako su mediji u prošlosti pisali o detaljima iz njegovog privatnog života, Žika i Jelena svojim ponašanjem pokazuju da im je harmonija na prvom mestu.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Veljko Ražnatović otvoreno o porodici: Prioriteti i važna poruka sa Instagrama

Bokser je na Instagramu podelio stav o porodičnim vrednostima, osvrnuo se na odlazak u Rusiju i zahvalio supruzi

Published

on

By

Bokser je na Instagramu podelio stav o porodičnim vrednostima, osvrnuo se na odlazak u Rusiju i zahvalio supruzi

Veljko Ražnatović, poznati srpski bokser i sin folk zvezde Cece Ražnatović, ponovo je privukao pažnju javnosti iskrenom objavom na svom Instagram profilu. Ovoga puta, Veljko je sa pratiocima podelio mišljenje o važnosti porodice, ali i stav prema ljudima koji tu vrednost ne stavljaju na prvo mesto.

U objavi koja je brzo izazvala reakcije na mrežama, Ražnatović je naglasio koliko mu je porodica važna i da ne razume ljude koji prema strancima pokazuju više poštovanja nego prema svojim najbližima. “Ne budi osoba koja viče na članove svoje porodice, a prema potpunim strancima se ponaša ljubazno”, napisao je Veljko, ističući koliko je iskreno posvećen supruzi Bogdani i deci.

Podsećamo, Veljko je nedavno zbog ozbiljne povrede diskus hernije bio primoran da ode na lečenje u Rusiju, gde je proveo sedam meseci odvojen od porodice. Po povratku u Srbiju, javno se zahvalio Bogdani na podršci i poverenju. “Bogdana me je podržala, ima veliko poverenje u mene. Nije lako pustiti muža da sedam meseci živi sam u Moskvi. Ona je stvarno kraljica, carica”, rekao je Ražnatović u podkastu “Prava priča”.

Veljko je otvoreno govorio i o izazovima sa povredom, ističući da je mesecima bio nepokretan i da je tek odlaskom u Rusiju uspeo da pronađe rešenje i trenera koji su mu pomogli. Njegova iskrenost i odnos prema porodici naišli su na brojne komentare podrške na društvenim mrežama.

Pročitaj još

Estrada

Ane Paška otvoreno o borbi sa psihozom: Nesanica mi je promenila život

Hrvatska pevačica iskreno u emisiji o teškim trenucima i dijagnozi psihoze F23

Published

on

By

Hrvatska pevačica iskreno u emisiji o teškim trenucima i dijagnozi psihoze F23

Ane Paška, poznata hrvatska pevačica i kantautorka, nedavno je u emisiji “Nedjeljom u 2” prvi put javno progovorila o ozbiljnim psihičkim problemima sa kojima se suočila. Ona je podelila da joj je dijagnostikovana psihoza F23, koju su pratile izuzetno teške nesanice.

“Tri nedelje sekunde nisam spavala, ne znam da li to možete razumeti. To je jedno neopisivo teško iskustvo i život u haosu. Nemate više sutra kada ne spavate, nema energije. Ja sam mogla razgovarati, ali mene je vaša energija napadala. Telo je bilo tu, a prolaziš teški haos i neopisivu bol. Prođe tramvaj i tebe to reže, to je takva vrsta osećaja”, ispričala je Ane Paška u emisiji.

Pevačica je objasnila da su intenzivne životne obaveze i konstantan pritisak uticali na njeno mentalno zdravlje. “Bilo je jako teško, zato što smo bili prenakrcani teretom. Trebalo je pročitati toliko knjiga, trebalo je ići na predstave i filmove. Ono što mi je najteže padalo je da si ti zapravo bio uvek pod pritiskom, pogotovo dramaturgija je taj slučaj da uvek moraš imati mišljenje i moraš biti pametan. To meni kao umetničkoj duši, nije leglo baš najbolje, jer Akademija zapravo nije prilagođena toliko ljudima koji su umetničke duše. Toliko i lepote istovremeno, ali jedan intenzivan način života, dok u jednom trenutku ni moje fizičko, ni mentalno, ni emocionalno, energetsko, spiritualno telo više nije zapravo moglo to podneti i počelo je pucati”, objasnila je ona.

Posebno je istakla težinu nesanice, uporedivši je sa halucinogenim iskustvom: “To vam je kao da ste na 30 LSD-a i to je vaša realnost.”

Ova njena ispovest izazvala je pažnju javnosti i pokazala koliko je važno otvoreno govoriti o mentalnom zdravlju, posebno među umetnicima i javnim ličnostima.

Pročitaj još

Estrada

Mina Kostić ostaje u bolnici zbog problema sa sistemom: Neizvestan datum otpusta

Pevačica je trebalo da napusti kliniku, ali administrativne procedure su trenutno onemogućene zbog pada informacionog sistema

Published

on

By

Pevačica je trebalo da napusti kliniku, ali administrativne procedure su trenutno onemogućene zbog pada informacionog sistema

Mina Kostić, poznata pevačica, i dalje se nalazi u psihijatrijskoj ustanovi ‘Dr Laza Lazarević’ u Beogradu, iako se danas očekivao njen izlazak iz bolnice. Zbog tehničkih problema i pada informacionog sistema, administrativne procedure nisu mogle da budu završene, pa je ostanak pevačice u ustanovi produžen do daljeg.

Kostićeva je u bolnicu primljena 31. maja u pratnji policije, nakon što je pokazivala agresivno ponašanje. Njen verenik, Mane Ćuruvija Kasper, stigao je odmah iz Amerike kako bi joj pružio podršku, a svakodnevno je posećuju i njeni najbliži – brat i sestra.

Vest o Mininom zadržavanju izazvala je veliku pažnju javnosti i podršku kolega iz estrade, kao i brojnih fanova. Mnogi su javno izrazili želje za njen što brži oporavak.

Pre nego što je hospitalizovana, Mina je u intervjuu za ‘Skandal’ govorila o teškom životnom periodu i zdravstvenim problemima s kojima se suočavala. „Bilo mi je veoma teško, mislila sam da ću umreti… Imala sam 40 kilograma, bila sam veoma bolesna, i fizički i psihički. Pre 16 godina dobila sam ulcerozni kolitis, odnosno zapaljenje debelog creva. Nije me sramota da pričam o tome“, ispričala je tada.

Dok se čeka stabilizacija sistema u bolnici, ostaje nepoznato kada će pevačica moći da se vrati kući.

Pročitaj još

U Trendu