Connect with us

Estrada

Viki Miljković i Jelena Karleuša u žestokoj raspravi tokom emisije Pinkove zvezde

Sukob članica žirija izazvao buru nakon nastupa Milana Bajina, studio preplavili komentari

Published

on

Foto Izvor:

Sukob članica žirija izazvao buru nakon nastupa Milana Bajina, studio preplavili komentari

Veče na muzičkom takmičenju Pinkove zvezde obeležila je burna rasprava između članica žirija Viki Miljković i Jelene Karleuše. Povod za ovaj neočekivani sukob bio je nastup takmičara Milana Bajina (15), koji je tokom svog nastupa dobio dva glasa “DA” i dva “NE”.

Jelena Karleuša bila je oštra u svom komentaru, ističući da je Milanov nastup bio neubedljiv i amaterski. “Toliko puno falša, neubedljivo, amaterski, da se zapravo vide tvoje godinice male, ovo je realno stanje. Mislim da se sada uozbiljilo takmičenje, a nisam sigurna da ti treba da ideš dalje”, rekla je Karleuša tokom emisije.

Sa druge strane, Viki Miljković nije bila zadovoljna načinom na koji je Karleuša ocenila mladog takmičara. “Prvo Jelena nisi morala da ga demorališeš i da mu daš u prvoj polovini prve pesme ‘NE'”, poručila je Viki, što je izazvalo dodatnu napetost među članovima žirija.

U nastavku, Karleuša je odgovorila: “Vi mi dajte onda znak kada smem da dišem, da prdnem, kada smem da glasam i trepnem”, pokazujući koliko je iznervirana reakcijom koleginice. Viki je nastavila u istom tonu, naglašavajući da je Milan bio vidno pogođen ocenom.

Ova rasprava izazvala je brojne komentare u studiju, a snimak njihove razmene mišljenja ubrzo je postao tema na društvenim mrežama. Iako su ovakve situacije deo dinamike muzičkih takmičenja, jasno je da su emocije žirija često jednako u fokusu kao i nastupi samih takmičara.

URLA IZ PETNIH ŽILA! Karleuša pobesnela na Viki: Kaži mi kad smem da glasam, kad smem da prdnem!


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Sloba Radanović iznenadio publiku na Ušću: Nakon Tašmajdana, zapevao sa reperom Sajferom

Poznati pevač se pridružio Sajferu na bini tokom festivala Belgrade Music Week, publika ispratila nastup ovacijama

Published

on

By

Poznati pevač se pridružio Sajferu na bini tokom festivala Belgrade Music Week, publika ispratila nastup ovacijama

Beogradski muzički festival “Belgrade Music Week” priredio je publici pravo iznenađenje na Ušću, kada se na bini pojavio Sloba Radanović i udružio glas sa popularnim reperom Sajferom. Nakon što je pre samo dva sata nastupio na koncertu “Južnog vetra” na Tašmajdanu, Sloba je iskoristio priliku da se pridruži Sajferu na drugoj gradskoj lokaciji i dodatno zagreje atmosferu.

Adnan Nikšić, poznatiji kao Sajfer, jedan je od najpoznatijih bosanskohercegovačkih repera, a njegovo izvođenje na Ušću izazvalo je oduševljenje među mlađom publikom, koja je horski pevala njegove hitove. Posebno emotivan trenutak nastupio je kada se Sloba pridružio na sceni i izveo svoj dobro poznati hit, što je izazvalo ovacije i gromoglasan aplauz okupljenih.

Reper Sajfer je nedavno privukao pažnju javnosti i zbog lične ispovesti o periodu života kada je bio na ivici zakona. U emisiji “Amidži šou” otvoreno je govorio o svom iskustvu sa zakonom, ističući: “Bio sam malo u zatvoru, što kaže kolega, nisam slušao. Za ličnu upotrebu, a njima se učinilo puno. Meni je tada bila taman… Kažu pun gepek, nema veze. Sad sam u komercijalnom svetu i uživam i osećam se top. Takav je bio splet okolnosti. Uvek sam bio na ivici zakona, nije mi to ni prvi put, više puta sam bio privođen. Sloboda je neprocenjiva. Sada samo repujem o ljubavi, ženama i lepom životu. Nisam to nikada ni potencirao, kod nas na Balkanu ti odmah otkažu svi sponzori, a da sam negde u Americi, sa tom pričom bih imao jaču karijeru.”

Podsećanja radi, prošle godine je domaću javnost potresla vest da je na Sajfera pucano u Sarajevu, kada je zadobio povredu leve potkolenice. Tada je iz MUP-a Kantona Sarajevo potvrđeno da je bio na lekarskoj obradi, a okolnosti tog događaja su još uvek nepoznate.

Nastup Sajfera i Slobe na Ušću ostavio je snažan utisak na publiku, a snimci i fotografije sa događaja već su preplavili društvene mreže. Festival “Belgrade Music Week” tako je još jednom pokazao da može da spoji različite muzičke žanrove i izvođače na jednom mestu.

Pročitaj još

Estrada

Bojan Bjelić otkrio nove planove i progovorio o situaciji Mine Kostić

Pevač najavio nove pesme i spotove, dok o koleginici govori sa dozom opreza zbog delikatne situacije

Published

on

By

Pevač najavio nove pesme i spotove, dok o koleginici govori sa dozom opreza zbog delikatne situacije

Bojan Bjelić, poznat po svom povlačenju sa muzičke scene u jeku popularnosti, vratio se u javnost i na jednom nedavnom događaju otvoreno govorio o svojim budućim planovima, ali i o aktuelnim dešavanjima na estradi. Pevač je istakao da vredno radi na novim pesmama koje će, prema njegovim rečima, biti predstavljene publici u septembru, uz snimanje spotova i brojne nastupe tokom leta.

“Spremam nove pesme, izlaze u septembru, sad treba da snimam spotove. Biće radno leto i što se tiče nastupa i što se tiče rada na novim pesmama. Vreme je da se posle ovoliko godina nešto novo desi, nadam se da će se dopasti publici i da ću nastaviti pravac koji sam započeo nekada davno”, rekao je Bojan, osvrnuvši se i na pesmu “Poplava” koju je ranije odbio, a koja je kasnije postala veliki hit za Acu Pejovića i Ministarke.

Govoreći o aktuelnoj situaciji sa Minom Kostić, koja je danas napustila bolnicu “Laza Lazarević” posle mesec dana hospitalizacije, Bojan je naglasio važnost diskrecije i podrške. “Nisam u kontaktu. Kada su ovakve stvari u pitanju i kada je Mina Kostić u pitanju i problem koji trenutno doživljava, mislim da bi trebalo da je manje komentarišemo. Da je pustimo da prođe kroz ovaj teški period sama, da ne polemišemo previše, ovo su baš osetljive teme. Pustio bih je da prođe kroz sve i da sama izjavi šta ima, ostalo je suvišno”, istakao je pevač.

Bojan Bjelić time pokazuje obazrivost prema koleginici, dok publici poručuje da može očekivati novo poglavlje u njegovoj muzičkoj karijeri već na jesen.

Pročitaj još

Estrada

Marta Savić se vratila na scenu: Emotivno pojavljivanje na koncertu Južnog vetra

Pevačica je nakon duže pauze izašla pred publiku, govorila o porodici i otkrila svoj trik za mladolikost

Published

on

By

Pevačica je nakon duže pauze izašla pred publiku, govorila o porodici i otkrila svoj trik za mladolikost

Marta Savić, poznata folk pevačica, privukla je pažnju javnosti svojim povratkom na spektakularnom koncertu Južnog vetra u Beogradu. Nakon dužeg odsustva sa estrade, njeno pojavljivanje izazvalo je veliko interesovanje medija i publike, a ona nije krila emocije zbog povratka pred reflektore.

Pred okupljenim novinarima Savić je iskreno priznala da oseća tremu jer se nakon duže pauze ponovo nalazi pred publikom, posebno na ovako važnoj večeri. Uz osmeh se prisetila lepih želja koje je nekada dobila, istakavši da joj se ostvario blagoslov da joj „kuća peva“, aludirajući na muža Mileta Kitića i ćerku Elenu koji su takođe uspešni pevači.

“Ima treme, jer sam ja dugo odsutna sa estrade, a večeras je posebno veče. Ja sam tu, publika je tu. Mene je jednom moja draga osoba blagosiljala i rekla tada kuća vam pevala i evo stvarno kuća mi peva, peva mi muž, peva ćerka, pevam ja, svi pevamo. Ne pamtim datume i godine, a nema ništa lepše od muzike”, rekla je Marta Savić.

Marta je otkrila i da je njen mladolik izgled rezultat izbegavanja stresa. Kako navodi izvor, Savić je uvek birala mir i distancirala se od situacija koje bi joj, kako kaže, „skakale pritisak”. Osim što vodi računa o izgledu, otvoreno je govorila i o strahovima koje je imala kao majka.

Povratak Marte Savić na scenu izazvao je pozitivne reakcije, a publika je s oduševljenjem dočekala njen izlazak na koncertu. Za sada nema najava o novim projektima, ali je sigurno da je njen povratak izazvao veliko interesovanje cele estradne scene.

Pročitaj još

U Trendu