Connect with us

Estrada

Veljko Ražnatović otkrio kako izgleda život u Titelu: Bazen, farma i mir daleko od grada

Bokser se vratio iz Rusije i uživa sa porodicom na imanju svoje supruge, gde gaji životinje i održava formu

Published

on

Veljko Raznatovic took his wife Bogdana Raznatovic and son Isai out of the Medigroup hospital through the garage. Veljko Raznatovic je kroz garazu izveo iz bolnice Medigroup suprugu Bogdanu Raznatovic i sina Isaija. M.M. - 17, May, 2024, Belgrade - Veljko Raznatovic took his wife Bogdana Raznatovic and son Isai out of the Medigroup hospital through the garage. Veljko Raznatovic. Photo: M.M./ATAImages 17, maj, 2024, Beograd - Veljko Raznatovic je kroz garazu izveo iz bolnice Medigroup suprugu Bogdanu Raznatovic i sina Isaija. Photo: M.M./ATAImages

Bokser se vratio iz Rusije i uživa sa porodicom na imanju svoje supruge, gde gaji životinje i održava formu

Veljko Ražnatović, sin poznate pevačice Svetlane Cece Ražnatović, već neko vreme sa suprugom Bogdanom živi u njenom rodnom Titelu. Par je od Bogdaninih roditelja dobio kuću u kojoj podižu svoja tri sina, a Veljko je nedavno, nakon boravka u Rusiji gde trenira, ponovo stigao u Srbiju i odmah posetio porodicu.

Na svom imanju, koje uključuje bazen, letnjikovac i farmu svinja, Ražnatović je pronašao mir daleko od gradske gužve. Njegovi tašta i tast bave se uzgajanjem i prodajom pilića, dok se Veljko posvetio odgajanju pasa i pripremama za boks mečeve. Kako kaže, život u selu mu veoma prija i smatra da je zdraviji za decu.

“Čim se vratim u Titel, vraćam se u normalu. Ležem da spavam između 21 i 22h, budim se oko 4:30. Navikao sam da se tamo budim pre svitanja, dok u Beogradu to ne mogu. Kada bih imao petla, ja bih budio njega, ali imam samo kokoške nosilje”, izjavio je Veljko.

On ističe da jede isključivo ono što sam uzgaja, što je, prema njegovim rečima, bila inicijativa njegove supruge. “Tast mi gaji piliće, a ja prasiće, imamo svoju farmu. Ne nedostaje mi Beograd. Za mene je mnogo bolje selo, a Titel je stvarno prelep. Uživan na reci, u divljini, brdu… Ne volim gužvu, saobraćaj, nisam takav. Pritom, na 20 minuta sam od Zrenjanina, a na 50 od Beograda, tako da sam blizu”, rekao je.

Veljko je dodao da su ga meštani Titelu lepo prihvatili i da mu prija njihova neposrednost i mir. “Komšije su me prihvatile savršeno, nisam jedini koji je iz Beograda došao u Titel, verovali ili ne. Na jugu su ljudi drugačiji, na primer u Žitorađi, a ovde ljudi gledaju svoja posla. Ne kažem da su ljudi na jugu loši, ali su topliji. Domaćini su i jedni i drugi, pozdrave te kada te sretnu i jedni i drugi, ali su u Titelu ljudi hladniji”, zaključio je Ražnatović.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Jelena Radanović objavila šaljivu poruku o Slobi i pokazala zavidnu figuru

Supruga Slobe Radanovića uživa na letovanju, a njene objave na Instagramu izazvale su lavinu reakcija

Published

on

By

Supruga Slobe Radanovića uživa na letovanju, a njene objave na Instagramu izazvale su lavinu reakcija

Jelena Radanović, supruga poznatog pevača Slobe Radanovića, ponovo je privukla pažnju javnosti zahvaljujući svojim objavama na Instagramu. Dok odmara na letovanju, Jelena je podelila nekoliko Instagram storija koji su izazvali mnogo komentara i reakcija njenih pratilaca.

Na jednoj od objava Jelena je pokazala kako uživa na moru, pozirajući u kupaćem kostimu, čime je istakla svoju vitku liniju i besprekornu figuru. Mnogi su primetili da izgleda odlično, a komplimenti na račun njenog izgleda nisu izostali.

Više od samih fotografija, pažnju je privukao šaljivi stori koji je Jelena posvetila svom suprugu Slobi, koristeći njegovu pesmu “Ko da nas nije ni bilo”. U opisu storija, Jelena je duhovito napisala: “Ovo je pesma za mene. Kad me ostavi Sloba za tri godine, pa me zove za četiri”, aludirajući na stihove iz pomenute pesme.

Njeni pratioci su sa simpatijama reagovali na ovu šalu, a komentari na račun njenog smisla za humor i izgleda su se nizali. Jelena je još jednom pokazala da zna kako da zabavi i nasmeje svoje pratioce, dok uživa u letnjoj atmosferi i opuštenim danima na moru.

Pročitaj još

Estrada

Mina Kostić ponovo u javnosti: Nasmejana u društvu verenika Kaspera

Pevačica je nakon izlaska iz bolnice objavila zajedničke fotografije, fanovi primetili promenu

Published

on

By

Pevačica je nakon izlaska iz bolnice objavila zajedničke fotografije, fanovi primetili promenu

Mina Kostić, poznata pevačica, pojavila se prvi put u javnosti nakon što je pre pet dana napustila psihijatrijsku ustanovu “Dr Laza Lazarević”. Njena povratnička objava na Instagramu izazvala je pažnju, a posebnu podršku dobila je od svog verenika Manea Ćuruvije, poznatijeg kao Kasper, koji je podelio njihove zajedničke fotografije.

Na slikama se vidi kako Mina uživa u prirodi i društvu svog verenika, a na njenom licu ponovo je osmeh. Mnogi su primetili vidnu promenu u njenom raspoloženju, dok Kasper nije krio sreću što su ponovo zajedno. U opisu fotografije, Kasper je poslao kratku poruku njihovim pratiocima: “Volimo vas”.

Podsećamo, Mina Kostić je ustanovu napustila 23. juna, a po nju su tada došli verenik Kasper i njen brat. Prilikom izlaska, pevačica je kratko izjavila: “Dobro sam!”. Njena objava na Instagramu naišla je na pozitivne reakcije fanova, koji su u komentarima izražavali podršku i želje za njen što brži oporavak.

Mina Kostić je poznata po emotivnim nastupima i iskrenom odnosu prema svojim pratiocima na društvenim mrežama. Povratak osmeha na njeno lice mnoge je obradovao, a zajedničke fotografije sa Kasperom dodatno su podstakle ohrabrujuće komentare.

Pročitaj još

Estrada

Dušica Jakovljević kupila luksuzni stan u Beogradu: Prvi pogled na novi dom

Voditeljka je u emisiji Premijera – Vikend specijal otkrila detalje, naglasila da je sama investirala

Published

on

By

Voditeljka je u emisiji Premijera – Vikend specijal otkrila detalje, naglasila da je sama investirala

Dušica Jakovljević, poznata televizijska voditeljka, podelila je sa gledaocima emisije “Premijera – Vikend specijal” jedan od svojih najvećih životnih uspeha – kupovinu luksuznog stana u Beogradu. Vidno uzbuđena, Dušica je pokazala zgradu u kojoj će uskoro živeti i otkrila kako je ovaj korak rezultat njenog višegodišnjeg rada i truda.

“Red je da završimo ovu televizijsku sezonu sa novim počecima”, poručila je voditeljka, ne skrivajući zadovoljstvo zbog ovog važnog trenutka. Kako je navela, planira da se useli u novi stan za oko mesec dana, kada bude završena cela zgrada i prateći objekti poput terena za padel i parka. Posebno je istakla moderan koncept i naprednu tehnologiju objekta, kao što su smart sistemi i prepoznavanje lica na ulazu.

“Kada sam upoznala ekipu koja stoji iza projekta i kada su mi objasnili sve o smart sistemu, znala sam da to želim. Ljudi su me pitali zašto baš takav stan, ali za mene je ovo ostvarenje sna”, rekla je Dušica.

Osvrnula se i na brojne medijske napise koji su je pratili tokom karijere, istakavši kroz osmeh da su joj možda upravo ti tekstovi pomogli da ostvari ovaj cilj. “Možda su mi i svi ti tekstovi zaradili ovaj stan”, dodala je voditeljka uz dozu humora.

Dušica je naglasila da je stan kupila potpuno sama i da je ova nekretnina njena najveća investicija za sebe i svoju decu. “Kupila sam stan sama, apsolutno sama. Ovo je nešto što pripada meni i mojoj deci, što će njima biti polazište za dalji život”, istakla je.

U iščekivanju useljenja, voditeljka poručuje da je ovo tek početak novog životnog poglavlja, dok sa nestrpljenjem odbrojava dane do ulaska u svoj novi dom.

Pročitaj još

U Trendu