Connect with us

Estrada

Teodora Džehverović otkrila ko je večeras podržava na Music Week festivalu

Pevačica otvoreno govorila pred nastup, otkrila da se Jala i Buba neće pojaviti na bini

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica otvoreno govorila pred nastup, otkrila da se Jala i Buba neće pojaviti na bini

Teodora Džehverović, popularna pevačica, nastupila je večeras na festivalu Music Week i pre izlaska na binu podelila utiske sa predstavnicima medija. Ova godina, kako kaže, za nju ima posebno značenje i nosi magiju koju oseća na svakom koraku. Džehverović je istakla da je svesna velike odgovornosti koju nosi nastup na ovako prestižnom događaju, te se posebno pripremala za ovaj trenutak.

U razgovoru za Pink, Teodora je otkrila i detalje o tome da li će joj se poznati muzički duo Jala i Buba pridružiti na sceni tokom večeri. “Jala i Buba se neće pridružiti na bini, oni su otišli da odmaraju zasluženo”, rekla je Teodora, naglašavajući koliko je saradnja sa njima bila značajna, ali da ovaj put publika može očekivati njen samostalni nastup.

Osim toga, pevačica je bila upitana i ko će je bodriti iz publike, kao i koliko joj znači podrška najbližih u ovako važnim trenucima. Teodora nije krila emocije i istakla koliko joj podrška voljenih znači za samopouzdanje i energiju na sceni.

Ove večeri, svi pogledi bili su uprti u Teodoru, koja je još jednom pokazala profesionalizam i iskrenost u razgovoru sa medijima. Uz osmeh i entuzijazam, najavila je nastup koji će, prema njenim rečima, za nju ostati upamćen kao jedan od najlepših do sada.

PINK.RS INTERVJU: Teodora Džehverović otkrila da li će je njen partner bodriti na MW!


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Jovana Jeremić otkrila kada je izgubila nevinost: Sve važno mi se dešava na praznik

Voditeljka je u emisiji otvoreno govorila o intimnim detaljima, iznenadila goste i povezala važne datume iz života

Published

on

By

Voditeljka je u emisiji otvoreno govorila o intimnim detaljima, iznenadila goste i povezala važne datume iz života

Jovana Jeremić, popularna voditeljka, ponovo je privukla pažnju javnosti svojom iskrenošću. Gostujući u emisiji ‘Ami Dži šou’, odgovarala je na intimna pitanja i otkrila koliko godina je imala kada je izgubila nevinost, što je iznenadilo i voditelja i goste u studiju.

Na pitanje Ognjena Amidžića, Jovana je bez ustručavanja rekla da je prvi put stupila u intimne odnose sa 23 i po godine. Istakla je da o tome govori otvoreno i bez stida, naglašavajući da ne želi da se prikazuje drugačije zbog očekivanja javnosti.

“Izgubila sam nevinost sa 23 i po godine. Majke mi moje. Moraš da shvatiš, ja nikada ne lažem na televiziji, izgubila sam nevinost, neću sada kao svi da me bude sramota, pitaj me Ognjene, pitaj me to pitanje, nemam čega se stidim, sa 23 i po, za druge je zezanje, ja sam tog dečka najviše volela, veliki pozdrav za njega, bio je veliki gospodin, kralj, pozdrav za njega”, izjavila je Jovana pred kamerama.

Ona je dodala da su joj se sve važne životne prekretnice dešavale na datume velikih pravoslavnih praznika, pa tako i ovaj događaj. “Nevinost sam izgubila na Vidovdan”, otkrila je Jeremićeva, dodajući da je završila fakultet na Svete Vrače, udala se na Đurđevdan, a razvela na prvi dan velikog posta.

Njena iskrenost izazvala je iznenađenje među gostima u studiju, koji su je nekoliko puta pitali da li je to zaista istina. Jovana je ostala pri svojoj priči, ističući da nema razloga za sramotu.

Jovana Jeremić je poznata po otvorenosti, a ovom izjavom je ponovo pokazala da nema tabu tema kada je ona u pitanju.

Pročitaj još

Estrada

Stjepan Jelica Albino otvoreno o sreći nakon tajnog venčanja i uspehu na festivalu

Reper je na Music Week festivalu govorio o privatnom životu i novoj inspiraciji, ističući koliko mu znači podrška porodice

Published

on

By

Reper je na Music Week festivalu govorio o privatnom životu i novoj inspiraciji, ističući koliko mu znači podrška porodice

Stjepan Jelica, poznatiji kao Albino, muzički producent i reper, nastupio je na ovogodišnjem Music Week festivalu pred prepunim Ušćem, oduševivši publiku energičnim nastupom. Nakon silaska sa bine, Albino je u razgovoru za Pink.rs podelio utiske o atmosferi i svom trenutnom životnom razdoblju, ne krijući zadovoljstvo zbog svega što mu se dešava.

Albino je otvoreno govorio o privatnom životu, otkrivši da je nedavno imao tajno venčanje. Istakao je da mu brak i podrška najbližih daju novu energiju i inspiraciju za stvaranje muzike. “Ove godine je bilo prelepo, osetio sam se lagano i bez treme. Osećam se u poslednje vreme nikad lepše i srećnije i inspirativnije, razlog je što sam srećno oženjen, što su mi svi zdravi i što mogu da radim šta hoću, radujem se malim stvarima”, rekao je Albino.

Dodao je da mu je važno da se okruži kvalitetom i emocijom, kako u muzici, tako i u svakodnevnom životu. “Voleo bih sa svima da radim, a opet ne moram ni sa kim da radim. Osećam se kao da sam tek počeo da pravim muziku. Nemam problem ni sa kim, samo poštovanje i ljubav”, istakao je.

Reper je priznao i da se poslednjih meseci povukao sa društvenih mreža, fokusirajući se na ono što mu donosi radost i unutrašnji mir. Muzika, iskrenost i bliskost sa porodicom za njega su sada na prvom mestu.

Albino je ovim nastupom i izjavom još jednom potvrdio koliko mu je privatna sreća važna za profesionalno ostvarenje, a fanovi su imali prilike da uživaju u njegovoj energiji na sceni.

PINK.RS INTERVJU: Albino progovorio o tajnom venčanju – 28.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Gordana Džehverović otvoreno o odnosu Aneli i Asmina: Nora u središtu sukoba

Mama Džehva gostovala u emisiji ‘Pitao bih za druga’ na RED televiziji i iznela svoje mišljenje o aktuelnim dešavanjima

Published

on

By

Mama Džehva gostovala u emisiji ‘Pitao bih za druga’ na RED televiziji i iznela svoje mišljenje o aktuelnim dešavanjima

Gordana Džehverović, poznata kao mama Džehva, bila je gošća emisije ‘Pitao bih za druga’ na RED televiziji, gde su je voditelji Stefan Milošević Panda i Stefan Kandić Kendi pitali za mišljenje o odnosu Aneli Ahmić i Asmina. U razgovoru je posebno akcenat stavljen na ulogu male Nore, za koju Džehverović smatra da je deo njihovih međusobnih prepucavanja.

Tokom gostovanja, mama Džehva je otvoreno govorila o dinamičnim odnosima između Aneli i Asmina, ali i o tome kako se često u njihovim raspravama pominje Nora. Tema je izazvala veliku pažnju, a gledaoce je zanimalo da li postoji mogućnost da dođe do kompromisa između dve strane.

Iako su detalji razgovora ostali u okviru emisije, Džehverović je jasno istakla svoju zabrinutost zbog načina na koji se Nora koristi u međusobnim nesuglasicama. Voditeljka je postavila pitanje kako mama Džehva vidi aktuelnu situaciju, posebno u svetlu novih priča koje se pojavljuju poslednjih dana.

Komentari gledalaca na društvenim mrežama nisu izostali, a mnogi su pohvalili iskrenost i direktnost gošće. Emisija je dodatno podstakla diskusiju među fanovima, koji pažljivo prate dešavanja između Aneli, Asmina i Stanije Dobrojević.

Ovakva gostovanja pokazuju koliko javnost interesuje privatni život učesnika rijaliti programa, a izlaganja poput onog mama Džehve dodatno osvetljavaju međuljudske odnose i tenzije koje nastaju na javnoj sceni.

PBZD: Mama Džehva sigurna da Aneli i Asmin koriste Noru za prepucavanje – 28.06.2026.


Pročitaj još

U Trendu