Poznata TV ličnost javila se pratiocima na društvenim mrežama i zahvalila organizatorima festivala na podršci
Šeron Ozborn, nekadašnja članica žirija i poznata televizijska ličnost, obratila se javnosti otkrivši da je još jednom morala u bolnicu, što je izazvalo zabrinutost među njenim fanovima. Na društvenim mrežama objasnila je zbog čega nije mogla da prisustvuje svečanom otkrivanju statue svog supruga Ozija Ozborna na festivalu Helfest u Francuskoj, održanom 18. juna.
“Žao mi je što nisam mogla da budem na Helfestu na otkrivanju Ozijeve statue. Nažalost, početkom nedelje imala sam neočekivanu posetu bolnici”, napisala je Šeron, ne otkrivajući više detalja o svom zdravstvenom stanju. Zahvalila se organizatorima festivala i posebno istakla koliko joj znači pažnja koju su posvetili Oziju, ali i njoj samoj.
“Veliko hvala Olivijeu Garnijeu, Benu Barbou i svima na Helfestu. Posebno hvala na apsolutno predivnoj statui!”, dodala je Šeron u svojoj objavi.
Ova vest dolazi nakon što je Šeron poslednjih godina bila otvorena o svojim zdravstvenim problemima. Tokom 2022. godine hospitalizovana je zbog iznenadnog medicinskog slučaja, a u januaru 2023. pojavila se u britanskoj emisiji „The Talk“, gde je govorila o situaciji kada se iznenada onesvestila tokom snimanja. Takođe, 2020. godine Šeron je nakratko bila u bolnici nakon što je bila pozitivna na Kovid-19, a ranije je javno govorila o svojoj borbi sa rakom debelog creva, od kojeg je sada u remisiji.
Iako nije otkrila više detalja o najnovijoj hospitalizaciji, njeni pratioci na društvenim mrežama poslali su brojne poruke podrške. Organizatori Helfesta su takođe izrazili zahvalnost Šeron na emotivnoj poruci i podršci.