Connect with us

Estrada

Stanija Dobrojević otkrila kako je zaradila prvi veliki novac u Americi

Starleta danas ulaže u nekretnine u Srbiji i Americi, a početak karijere vezuje za rad u kazinu

Published

on

Foto Izvor:

Starleta danas ulaže u nekretnine u Srbiji i Americi, a početak karijere vezuje za rad u kazinu

Stanija Dobrojević, poznata javnosti po luksuznom životu i investicijama u nekretnine, otkrila je u razgovoru za domaće medije kako je došla do svojih prvih 100.000 dolara. Starleta, koja već godinama živi na relaciji između Srbije i Sjedinjenih Američkih Država, ispričala je da je kao studentkinja u Americi radila u kazinu kao Blackjack diler i upravo tamo napravila prve ozbiljne uštede.

“Zaradila sam u kazinu kao Blackjack diler. To mi je bio prvi posao, došla sam kao student i zarađivala po 1.000 dolara dnevno. Tada sam sebi rekla da neću stati dok ne zaradim 100.000. Kada sam radila prve takse, pa zaradiš 50.000 mesečno, meni je to bilo kao da sam na vrhu sveta. Vratila sam se u Srbiju, kupila stan i auto, a najviše sam trošila na putovanja. Za to ne žalim”, ispričala je Stanija za domaće medije.

Deo svog bogatstva Stanija je uložila u nekretnine u Srbiji, među kojima su stan u Novom Sadu i luksuzni stan od 120 kvadrata u rodnoj Rumi. Kako je navela, stan u Rumi kupila je od novca koji je osvojila u rijalitiju “Zadruga 2”. “Prvi stan sam imala u Novom Sadu, a majka je najsrećnija bila kada sam odlučila da kupim stan blizu njih u Rumi. Taj stan sam kupila od novca iz ‘Zadruge 2’. Sada imam stan od 120 kvadrata. Ne bih o ciframa, koliko god da je koštalo, to je sada moj dom”, rekla je ona.

Osim u Srbiji, Dobrojevićeva ulaže i u Americi, gde živi u Nju Džerziju, a firma joj je registrovana u Majamiju. Vlasnica je i kuće na Floridi koju i dalje otplaćuje. “Tamo su kuće preskupe, od 300.000 do više miliona. Možeš da uzmeš kredit koji godinama otplaćuješ. Živim u Nju Džerziju, a firma mi je u Majamiju”, objasnila je Stanija.

Njena priča izazvala je brojne komentare na društvenim mrežama, a fanovi prate svaki njen korak, posebno kada je reč o luksuznim putovanjima i investicijama.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Ceca Ražnatović smršala 8,5 kilograma bez dijete, otkrila šta je ključno pravilo

Folk zvezda kaže da nije gladovala ni trenutka, a od preparata poput ozempika se ograđuje

Published

on

By

Folk zvezda kaže da nije gladovala ni trenutka, a od preparata poput ozempika se ograđuje

Svetlana Ceca Ražnatović, jedna od najpoznatijih pevačica na domaćoj sceni, otkrila je kako je uspela da oslabi čak 8,5 kilograma za samo mesec dana, i to bez rigoroznih dijeta i gladovanja. Gostujući u medijima, Ceca je podelila detalje svog režima ishrane i istakla da je protiv upotrebe popularnih preparata za mršavljenje.

Ceca je objasnila da je svoju liniju dovela do perfekcije zahvaljujući jasnom pravilu koje poštuje svakog dana – najkasnije do 20 časova završava sa unosom hrane. Nakon toga, konzumira isključivo vodu, dok povremeno sebi dozvoli pivo, uz komentar da je to ne goji. “Skinula sam 8,5 kilograma za mesec dana, a da nijedne sekunde nisam gladovala, jela sam šta god sam htela. Najkasnije, znači pola 8, 8 uveče, nema više unosa hrane i meni se to pokazalo kao sjajno”, rekla je pevačica.

Posebno je naglasila da ne koristi preparate poput ozempika, objašnjavajući da su opasni i namenjeni osobama sa dijabetesom. “To je sad jako popularno i jako opasno, nezdravo i direktno utiče na štitnu žlezdu i na pankreas. S tim se ne treba igrati. Jer taj lek u stvari koriste dijabetičari”, istakla je Ceca.

Njena iskrenost i jednostavan pristup izazvali su pozitivne reakcije među fanovima, dok se komentari podrške i pitanja o detaljima režima svakodnevno nižu na društvenim mrežama. Kao što sama kaže, najvažnije je slušati svoje telo i ne podleći trendovima koji nisu provereni.

Pročitaj još

Estrada

Đina Džinović objavila snimke sa žurke i jutarnje vožnje

Ćerka Harisa Džinovića podelila detalje provoda na Instagramu, otac prokomentarisao njene izbore

Published

on

By

Ćerka Harisa Džinovića podelila detalje provoda na Instagramu, otac prokomentarisao njene izbore

Đina Džinović, ćerka poznatog pevača Harisa Džinovića, ponovo je privukla pažnju javnosti nakon što je na svom Instagram profilu podelila niz snimaka sa noćnog izlaska. Na objavama se može videti atmosfera sa žurke, kao i trenutci opuštanja uz piće i muziku u društvu prijatelja.

Đina je na Instagram Story objavila kadrove na kojima se vide flaša i čaša, a kasnije je pokazala i kako izgleda jutro posle provoda. Među snimcima koje je podelila sa pratiocima, našao se i onaj u kojem je bosa u automobilu tokom jutarnje vožnje, dok je na još jednoj objavi pokazala svoj stomak.

Dok uživa u samostalnom životu i deli trenutke iz svakodnevice, Đinina porodica takođe je u fokusu javnosti. Njen otac, Haris Džinović, nedavno je progovorio o odnosu sa ćerkom i njenim životnim izborima. U izjavi za Kurir, pevač je rekao: “Nemam ja emocija više, isključio sam. Ja za Đinu kažem: ‘Nek je živa i zdrava!’. Otišla je u Barselonu, tamo da studira nešto. Bavi se nekim svojim poslom, šta ja znam. Eto je tamo.”

Đina Džinović već neko vreme živi u Barseloni, gde studira i gradi svoj život daleko od Srbije. Njene objave redovno izazivaju interesovanje pratilaca na društvenim mrežama, a svaki njen potez prati pažnja javnosti. Za sada, Đina uživa u mladalačkim danima i deli fragmente svog života sa onima koji je prate.

Pročitaj još

Estrada

Miloš Bojanić otkrio detalje razvoda: Zbog brze odluke izgubio dve kuće i pekaru

Pevač priznao da je brak sa prvom suprugom sklopio posle samo pet dana, a razvod ga je koštao značajnog dela imovine

Published

on

By

Pevač priznao da je brak sa prvom suprugom sklopio posle samo pet dana, a razvod ga je koštao značajnog dela imovine

Miloš Bojanić, jedan od najpoznatijih pevača narodne muzike, otvoreno je govorio o svom prvom braku i razvodu koji ga je, kako sam kaže, skupo koštao. U intervjuu za domaće medije, Bojanić je ispričao kako je sa Dragicom, svojom prvom suprugom, stupio u brak svega pet dana nakon upoznavanja.

“Eh… nas dvoje, dva Bosančića… Videli se u kafani i ja joj rekao: ‘Ja bih voleo da ti budeš moja žena.’ Tako je i bilo, i posle pet dana mi smo se venčali. Ja sam najluđi čovek na svetu, koji se ženi na brzinu. Ma kakva ljubav na prvi pogled, ja ne znam sada šta je to bilo. To je bilo sviđanje na prvi pogled”, iskreno je rekao Bojanić.

Pevač je priznao da se odlučio na ovaj korak bez puno razmišljanja, što je kasnije uticalo na njihovu vezu. “Za naš raskid mislim da je najveći krivac baš tih pet dana, nismo se dovoljno upoznali. Mi smo se sporazumno razveli, sve smo se dogovorili. Podelili smo imovinu. Ja sam tada imao dve kuće ovde, kuću na moru i jedan biznis, pekaru. Ona je uzela te dve kuće i pekaru, meni je ostala kuća na moru i nastavio sam dalje”, otkrio je Miloš.

Iako su se razišli, Bojanić naglašava da su uvek imali korektan odnos i da njihova deca nikada nisu bila svedoci njihovih nesuglasica. “Mi se nikada nismo posvađali, naša deca nikada nisu čula da se mi raspravljamo”, dodao je pevač.

Ova priča još jednom potvrđuje da brzoplete odluke mogu imati dugoročne posledice, ali i da se uz međusobno poštovanje može sačuvati dostojanstvo i nakon razvoda.

Pročitaj još

U Trendu