Connect with us

Estrada

Stanija Dobrojević izazvala buru u Eliti: Nazvala Anđela Rankovića devojčicom

Sukobi i prepucavanja obeležili emisiju Gledanje snimaka, Kačavenda stala uz Anđela dok je Luka Vujović ušao u raspravu

Published

on

Foto Izvor:

Sukobi i prepucavanja obeležili emisiju Gledanje snimaka, Kačavenda stala uz Anđela dok je Luka Vujović ušao u raspravu

Stanija Dobrojević ponovo je podigla prašinu među učesnicima rijalitija “Elita 9” tokom emisije “Gledanje snimaka”, kada je otvoreno nazvala Anđela Rankovića “devojčicom” u odnosu na Asmina. Ova izjava izazvala je lančanu reakciju i otvorila novo poglavlje sukoba među zadrugarima.

Stanija je tokom emisije istakla kako smatra da je Asmin ljubomoran na Anđela, ali i da ga vidi kao “devojčicu” pored drugih, što je izazvalo reakciju prisutnih. “Asmin nikada nije Šarenog pomenuo, jer ga smatra velikim muškarcem, a Marka Markovića je uvek prozivao. Ovde ne dira Janjuša, Terzu…”, navela je Dobrojevićeva. Na ovu izjavu, Anđelo je odgovorio da Stanija ima pravo na svoje mišljenje, dodajući da je ove godine bio mudriji u odnosima sa devojkama.

Sukob se nastavio kada se Luka Vujović uključio u raspravu, optuživši Anđela da nema svoje iskreno mišljenje o Asminu. “Ti bre ne smeš da kažeš svoje mišljenje. O Asminu nisi rekao svoje iskreno mišljenje, svi vidimo kako se ti ponašaš”, rekao je Luka, dok je Anđelo uzvratio da ga Asmin nikada nije uvredio niti napao.

Milena Kačavenda je podržala Anđela tokom prepirke, ističući da Luka pokušava da ga uvuče u sukobe i da se u “Eliti” vode taktičke borbe. I u nastavku emisije nije nedostajalo tenzija, naročito kada su emitovani snimci razgovora između Anite Stanojlović i Luke Vujovića, u kojima su izrečene uvrede na račun Milene Kačavende.

Ova burna noć u “Eliti 9” još jednom je pokazala koliko su odnosi među učesnicima kompleksni i promenljivi, a gledaoci su imali priliku da iz prve ruke prate sve obrate i reakcije na licu mesta.

Elita 9: Stanija govori sa Asmin gleda Anđela kao devojčicu a Cara kao konkurenciju – 25.06.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Milica Milša i Žarko Jokanović podelili momente sa bazena, fanove nasmejala duhovita objava

Poznati par uživa na odmoru, a Instagram fotografije otkrile su opuštenu atmosferu i zabavne komentare

Published

on

By

Poznati par uživa na odmoru, a Instagram fotografije otkrile su opuštenu atmosferu i zabavne komentare

Milica Milša i njen suprug, scenarista Žarko Jokanović, još jednom su obradovali pratioce zajedničkim fotografijama sa letnjeg odmora. Na Instagramu su podelili trenutke opuštanja iz bazena, a poseban utisak ostavila je Žarkova šaljiva objava.

Žarko je objavio selfi iz bazena uz komentar: „Konačno jedan selfi gde sam sam na slici“, dok se u pozadini vidi nasmejana Milica koja mu maše i narušava njegov plan o „samostalnoj“ fotografiji. Ova simpatična objava brzo je izazvala pozitivne reakcije među fanovima, koji su uživali u iskrenoj i opuštenoj atmosferi koju popularni par deli na društvenim mrežama.

Pored zajedničkih trenutaka, Milica je pozirala u bazenu okrenuta leđima, upijajući mir i lepotu prirode. Fotografije jasno pokazuju koliko par uživa u trenucima čistog hedonizma i odmora.

U jednom od intervjua, Milica je govorila i o svom sinu Antoniju, ističući koliko joj je Žarko važan u porodičnom životu. “Antonije ima jednog jedinog oca, a to je Žarko. Svi nešto vole da pitaju i čeprkaju, nema tu ničega. Jednostavno, tri godine sam se zabavljala sa jednim momkom, trebalo je da se venčamo, nisam želela da se udam, sama sam tako odlučila, videla sam da to neće da štima. Posle 29 godina nema tu šta da se priča”, rekla je Milica.

Takođe je naglasila: „Imate majke koje ‘ne daju’ svoju decu, a treba umeti pustiti dete da izleti iz gnezda. Ne kažem da nam je bilo lako, ali naš Antonije je sa 19 godina počeo da živi sam.“

Fanovi su u komentarima pokazali podršku i oduševljenje zbog iskrenosti i topline ovog para, čije objave sa odmora donose osveženje na društvenim mrežama.

Pročitaj još

Estrada

Anđela Đuričić i Nenad Marinković Gastoz okončali vezu, slavlje i provod na društvenim mrežama

Gastoz objavio snimke sa bazena sa Anjom, dok je Anđela slavila u Sloveniji sa prijateljicom

Published

on

By

Gastoz objavio snimke sa bazena sa Anjom, dok je Anđela slavila u Sloveniji sa prijateljicom

Poznati rijaliti par, Anđela Đuričić i Nenad Marinković Gastoz, definitivno su stavili tačku na svoju vezu, a oboje su na društvenim mrežama pokazali kako provode vreme nakon raskida. Gastoz je tokom noći na svom Instagram profilu podelio snimke sa žurke kraj bazena, gde je uživao u društvu izvesne Anje i prijatelja. Njegovo raspoloženje, prema objavama, bilo je na visokom nivou, a veče je iskoristio da se opusti i druži.

S druge strane, Anđela Đuričić otputovala je kod prijateljice u Sloveniju, gde je, kako se može videti na njenim objavama, uživala u slavlju sa bocom šampanjca. Dosadašnji zajednički trenuci su, sudeći po njenim objavama, ostali iza nje, a ova proslava možda označava novi početak za Anđelu.

Na fotografijama koje su podelili na Instagramu, jasno se vidi kako svako na svoj način prevazilazi raskid. Gastoz je uživao u opuštenoj atmosferi pored bazena, dok je Anđela odlučila da vreme provede u inostranstvu, okružena prijateljima.

Fanovi su primetili promene u ponašanju oba bivša partnera, a komentari na društvenim mrežama ne izostaju. S obzirom na to da je veza između Anđele i Gastoza često bila u žiži interesovanja, kraj njihove ljubavne priče izazvao je veliku pažnju javnosti.

Za sada, ni Anđela ni Gastoz nisu davali detaljnije izjave povodom raskida, ali njihove aktivnosti na društvenim mrežama jasno pokazuju da su oboje nastavili dalje.

Pročitaj još

Estrada

Mina Kostić napustila kliniku, Kasper javno pokazao podršku emotivnom objavom

Pevačica je nakon teškog perioda dobila snažnu podršku verenika na Instagramu, fanovi šalju reči ohrabrenja

Published

on

By

Pevačica je nakon teškog perioda dobila snažnu podršku verenika na Instagramu, fanovi šalju reči ohrabrenja

Mina Kostić, poznata pevačica, prošla je kroz težak period tokom prethodnih nedelja, kada je bila zadržana na lečenju u klinici ‘Dr Laza Lazarević’. Pre nekoliko dana Mina je napustila kliniku, a ubrzo nakon toga njen verenik Mane Ćuruvija Kasper obratio se javnosti putem društvenih mreža.

Kasper je na svom Instagram profilu podelio fotografiju na kojoj čvrsto drži Mininu ruku, uz emotivnu poruku podrške. Uz sliku je napisao niz nežnih reči i naglasio da će uz Minu biti bez obzira na sve, što je izazvalo brojne pozitivne reakcije njihovih pratilaca.

“Novac gradi kule od karata, lažne prijatelje, lažne statuse i pozicije. Ljubav gradi dom, prave vrednosti i ljude koji vas se nikada neće odreći. Volimo vas”, poručio je Kasper u svojoj objavi.

Objava je naišla na podršku fanova, koji su u komentarima poželeli Mini brz oporavak i pohvalili Kaspera zbog iskazane ljubavi i podrške. Fotografija i poruka dodatno su osnažili par u očima javnosti, a mnogi su naglasili važnost prave podrške u teškim trenucima.

Podsećamo, Mina Kostić je poslednjih nedelja bila na lečenju u pomenutoj klinici, a sada se, uz podršku najbližih, vraća svakodnevnim obavezama. O budućim planovima pevačice za sada nema novih informacija.

Pročitaj još

U Trendu