Connect with us

Estrada

Stanija Dobrojević iskreno o sukobu sa Majom Marinković: Prijateljstvo više ne postoji

Rijaliti zvezda otvoreno progovorila u Šiša baru o razlozima udaljavanja od bivše prijateljice i poručila da ne želi dalje da komentariše Majin odnos sa bivšim partnerima

Published

on

Foto Izvor:

Rijaliti zvezda otvoreno progovorila u Šiša baru o razlozima udaljavanja od bivše prijateljice i poručila da ne želi dalje da komentariše Majin odnos sa bivšim partnerima

Stanija Dobrojević, poznata rijaliti zvezda, ponovo je u fokusu javnosti nakon što je u razgovoru sa Darkom Tanasijevićem u Šiša baru progovorila o svom narušenom odnosu sa Majom Marinković. Tema razgovora bila je upravo burna dinamika između dve bivše prijateljice, a Stanija je jasno istakla razloge zbog kojih je došlo do prekida prijateljstva.

Na direktno pitanje voditelja o tome šta misli o Majinim izjavama, Stanija je istakla da Maja za nju više nije deo priče koju komentarišu i da ne želi da se meša u njen odnos sa bivšim partnerima. “Maja nije deo ove priče koju smo komentarisali do sada… Odvojila bih Maju od čitavog ovog trougla, on mene sa njom nije prevario, ona je došla na kraju. Ja njima istinski želim sreću i neka voze svoju vezu, ne bih se ja tu mešala, nemam ni sujetu više…”, navela je Stanija tokom razgovora.

Zvezda rijalitija je posebno naglasila da joj najviše smeta što je Maja započinjala odnose sa njenim bivšim partnerima, čime je, kako kaže, prekršila određene granice prijateljstva. “Majo, ne možemo biti drugarice ako opštiš sa mojim bivšima. Davala sam pristup gov*ima u životu, da mi glume prikolice, da sam dala drugu šansu nakon Marka Markovića, jesam, ja sam budala jedna! Ja nikom porodicu dirala nisam, nikome”, istakla je Dobrojevićeva.

Tokom razgovora, Stanija se dotakla i komentara na račun porodice, naglašavajući da nikada nije ulazila u porodične odnose drugih. Njene izjave naišle su na različite reakcije gledalaca, a preneli su ih i domaći portali. Trenutno, Stanija i Maja nemaju kontakt, a Dobrojevićeva je jasno stavila do znanja da ne želi više da komentariše taj odnos.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Sandra Valterović objavila provokativnu fotografiju i iskreno progovorila o roditeljstvu

Pevačica je na Instagramu pokazala novo izdanje, a izjava o deci izazvala je buru komentara među pratiocima

Published

on

By

Pevačica je na Instagramu pokazala novo izdanje, a izjava o deci izazvala je buru komentara među pratiocima

Sandra Valterović ponovo je privukla pažnju javnosti objavom na svom Instagram profilu. Popularna pevačica podelila je fotografiju na kojoj pozira u crnom kupaćem kostimu sa izraženim izrezima, a uz izazovni selfi kratko je poručila: ‘Uzeti ga… top’. Ovakvim izdanjem Sandra je još jednom istakla svoju samouverenost i izazvala brojne reakcije na društvenim mrežama.

Fotografija je u prvi plan stavila njenu figuru, a pevačica se nije ustručavala da podeli svoj osećaj zadovoljstva. Pratioci su u komentarima primetili njenu harizmu i smelost, dok su neki komentarisali i njen prepoznatljivi estradni stil.

Pored vizuelnog izdanja, Sandra je ovom prilikom podsetila i na svoju raniju izjavu o roditeljstvu, koja je mnoge iznenadila. ‘Hvala bogu što nemam dete u ovom veku, ne znam šta bih rekla… Ovo je katastrofa, kako se dete vaspitava? Ne pravite decu, ako ne možete da ih vaspitavate! Postoje fina deca, da se razumemo, ja znam prva, ali ovo ostalo, ta fina deca su u manjini, moraju roditelji sa njima ozbiljno da rade, da im se posvete, da ne bismo svedočili raznim užasima koji se događaju širom sveta, ali i kod nas’, izjavila je Sandra putem društvenih mreža.

Podsećamo, pevačica je ranije govorila i o tome kakvog partnera želi pored sebe, ističući da voli moćne i galantne muškarce, ali i one koji su nežni i inteligentni. Sandra Valterović nastavlja da intrigira publiku kako svojim izjavama, tako i atraktivnim objavama.

Pročitaj još

Estrada

Ana, prijateljica Milene Kačavende, otvoreno o odnosu sa Janjušem i Anđelu Rankoviću

Gostujući u emisiji, drugarica Milene Kačavende komentarisala je aktuelna dešavanja u rijalitiju Elita i odnose među učesnicima

Published

on

By

Gostujući u emisiji, drugarica Milene Kačavende komentarisala je aktuelna dešavanja u rijalitiju Elita i odnose među učesnicima

Ana, bliska prijateljica Milene Kačavende, gostovala je u najnovijem izdanju emisije ‘Pitao bih za druga’, gde je bez zadrške govorila o aktuelnim temama iz najpoznatijeg domaćeg rijalitija, Elite. U razgovoru sa voditeljima Anastasijom Buđić i Stefanom Miloševićem Pandom, Ana je podelila svoj stav o ponašanju Milene u rijalitiju, kao i o njenoj nedavnoj aferi sa Markom Janjuševićem Janjušem.

Na samom početku emisije, Ana je istakla da je Milena i u privatnom životu borbena i direktna osoba, naglašavajući da je njen odnos sa Janjušem bio predmet brojnih komentara, ali da ne vidi razlog za toliku pažnju javnosti. “Milena je takva i na ulici, u životu. Ne ume da prećuti, bori se za sebe. Što se tiče Janjuša… Zeznula se. Bilo je tu peckanja u prethodnoj sezoni, pa su se rastali. On je slatkorečivi klokan, navukao je, njoj se svideo, prijatelj sa privilegijama i to je to. Ne znam što se tolika tema pravi oko toga, žena od 50 godina ne sme da ima seks, zamisli?! Sve treba da idemo u manastir?”, izjavila je Ana tokom gostovanja.

Takođe, Ana se osvrnula i na trenutnu situaciju u rijalitiju, ocenjujući da je Milena umorna od aktuelne sezone, ali da tek sada pokazuje svoju pravu snagu. “Mislim da ju je ova sezona umorila. Nije navikla na sklop ljudi kakav je oko nje, ni da bude toliko zatvorena. Ima svoje neke greške, ali… Tek sad hvata zalet, stala je na početnu crtu i mislim da će do kraja biti svačega”, dodala je Ana.

Emisija je izazvala brojne reakcije gledalaca, a komentari se i dalje nižu na društvenim mrežama.

PBZD: Kačavendina drugarica isprozivala Janjuša, Anđelo slao alatku ženi od 53 godine – 22.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Snežana Borjan zapalila društvene mreže plesom kraj bazena u Zemunu

Supruga golmana Milana Borjana objavila snimak iz luksuzne vile, poruka izazvala podeljene reakcije

Published

on

By

Supruga golmana Milana Borjana objavila snimak iz luksuzne vile, poruka izazvala podeljene reakcije

Snežana Borjan, supruga poznatog srpskog golmana Milana Borjana, još jednom je privukla pažnju javnosti objavom na društvenim mrežama. Na svom Instagram profilu podelila je snimak iz dvorišta luksuzne vile u Zemunu, gde je zaigrala pored bazena, čime je dodatno zagrejala letnju atmosferu među pratiocima.

Na videu se vidi kako Snežana uživa u sunčanom danu i opuštenoj atmosferi pored prostranog bazena. Posebnu pažnju izazvao je njen opis snimka: “Kome je vruće neka kupi jahtu”, što je odmah izazvalo brojne komentare i izazvalo podeljene reakcije javnosti.

Objava je za kratko vreme prikupila veliki broj pregleda i komentara, a korisnici društvenih mreža su diskutovali o Snežaninom stavu i provokativnoj poruci. Neki su njen potez ocenili kao duhovit, dok su drugi smatrali da je ovakva objava nepotrebno izazovna.

Snežana Borjan poznata je po aktivnostima na društvenim mrežama, gde neretko deli trenutke iz privatnog života, ali i šalje poruke koje izazivaju reakcije javnosti. Ova objava još jednom je pokazala koliko pažnje izaziva svaki njen korak na digitalnim platformama.

Pročitaj još

U Trendu