Connect with us

Estrada

Sofija Janićijević iskreno o podršci porodice: Otac čestitao Terzi, emocije su očigledne

U emisiji ‘Pitanja gledalaca’ Sofija i Terza govorili o svom odnosu i reakcijama porodice, dok su Aneli i Anita ušle u žestoku raspravu

Published

on

Foto Izvor:

U emisiji ‘Pitanja gledalaca’ Sofija i Terza govorili o svom odnosu i reakcijama porodice, dok su Aneli i Anita ušle u žestoku raspravu

Sofija Janićijević i Terza našli su se u centru pažnje tokom najnovije emisije ‘Pitanja gledalaca’ na TV Pink, gde su otvoreno govorili o svom odnosu, ali i o podršci koju dobijaju iz svojih porodica. Na pitanje voditeljke Maše Mihailović da li stav Sofije da niko neće stati na put njenoj vezi sa Terzom važi i za roditelje, Sofija je izjavila da veruje u podršku najbližih, ističući posebno očev gest.

‘Ako sad nisu bili za to, podržaće. Samo slep ne vidi koliko su jake naše emocije. Terza i ja se trudimo da budemo maksimalno prirodni i privrženi. Sigurna sam da će nas podržati posebno moj otac koji je napisao čestitku i pozdravio Terzu’, rekla je Sofija pred kamerama.

Terza je dodao: ‘Ja imam jednog oca i jednu majku i ne bih nikad govorio nešto loše za njih. Stvari mogu da se reše, nisu oni moji dželati.’

Tokom emisije, tema je prešla i na odnose među ostalim učesnicima. Anđelo je komentarisao komunikaciju sa svojom kumom, rekavši da je sama dovela sebe u nezavidnu situaciju. ‘Samim tim što je ona sama pričala ona je ozbiljan blam i sram. Sama je sebe uplela i dovela do ovoga. Želela je meni da uvali, a evo gde je sama došla’, izjavio je Anđelo.

Sukob su imale i Aneli i Anita, ali bez dodatnih detalja, pošto Anita nije želela da dalje komentariše. Emisija ‘Pitanja gledalaca’ još jednom je pokazala koliko su odnosi među učesnicima dinamični i koliko porodica i javnost prate njihove emotivne priče.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Asmin Durdžić otkrio detalje o BMW-u: Tužilaštvo oduzelo auto Anelinom bratu

Tokom emisije Pretres nedelje izneti su dokazi o automobilu, a društvene mreže bruje o ovom slučaju

Published

on

By

Tokom emisije Pretres nedelje izneti su dokazi o automobilu, a društvene mreže bruje o ovom slučaju

Asmin Durdžić i Aneli Ahmić ponovo su se našli u centru pažnje nakon burne rasprave u emisiji ‘Pretres nedelje’. Tokom emisije došlo je do žestokog sukoba, a Asmin je izneo tvrdnju da je luksuzni automobil marke BMW, koji je nekada pripadao njemu, predao Anelinom bratu Ajlinu na korišćenje.

Situacija je dodatno uzburkana kada je Nena Opozicija, podrška Asminu, na svom Instagram profilu objavila dokumentaciju koja, kako navodi, potvrđuje da je upravo taj automobil oduzelo Tužilaštvo Bosne i Hercegovine tokom jedne od svojih akcija. U objavi se napominje da je reč o vozilu čija je vrednost 2021. godine iznosila 100.000 evra.

“Ovaj automobil je dao na korištenje Anelinom bratu dok ne kupi drugi, a ovaj automobil je oduzelo Tužilaštvo BiH u jednoj od akcija”, pisalo je na fotografiji koju je podelila Nena Opozicija.

Na drugoj fotografiji prikazana je i navodna dokumentacija Tužilaštva BiH, što je izazvalo dodatne komentare na društvenim mrežama. Ovaj potez otvorio je nova pitanja i podstakao raspravu među gledaocima emisije, ali i pratioce na Instagramu.

Ovo nije prvi put da se sukobi između Asmina i Anele javno raspravljaju, a objavljeni dokumenti dodatno su zakomplikovali celu situaciju. Za sada, ni jedna od strana nije iznela nove planove ili izjave povodom najnovijih dešavanja.

Pročitaj još

Estrada

Asmin Durdžić progovorio o krađi i nestanku BMW-a, Aneli Ahmić i Nerio komentarisali

Sukob bivših partnera ponovo u centru pažnje, a detalji o automobilu i novcu izazvali raspravu

Published

on

By

Sukob bivših partnera ponovo u centru pažnje, a detalji o automobilu i novcu izazvali raspravu

Asmin Durdžić i Aneli Ahmić ponovo su u žiži javnosti nakon što su u javnom nastupu izneli detalje iz svoje prošlosti, a tema je ovog puta postala nestanak Asminovog BMW-a i spor oko novca. U gostovanju koje je izazvalo veliku pažnju publike, Asmin je otvoreno upitao gde se nalazi njegov automobil, tvrdeći da ga je rentao i da mu je za to doneto 15 hiljada evra, čak upakovano u pelenama.

Na njegovu izjavu reagovala je Aneli Ahmić, potvrđujući njegovu tvrdnju o novcu u pelenama, dok je Nerio kratko dodao da je automobil sada ‘u komadima’. Ceo razgovor pratila je napeta atmosfera, a svi učesnici su ostali pri svojim stavovima, bez dodatnih objašnjenja o tome šta se zapravo dogodilo sa vozilom.

“Gde mi je auto BMW? Ja sam mu rentao samo auto. On mi je doneo 15 hiljada evra u pelenama. Gde mi je taj auto?” pitao je Asmin tokom razgovora. Na to je Aneli odgovorila: “U pelenama ti je doneo”, dok je Nerio kratko prokomentarisao: “U komadima.”

Ova tema izazvala je brojne reakcije na društvenim mrežama, ali detalji o sudbini automobila i novcu nisu dodatno razjašnjeni. Sukob bivših partnera i dalje izaziva interesovanje javnosti, dok se komentari i dalje nižu.

Pozadina ovog sukoba potiče iz prethodnih nesuglasica između Asmina i porodice Ahmić, a ovaj slučaj je samo još jedan u nizu javnih prepirki koje privlače pažnju publike.

Elita 9: Šok! Asmin otkrio kako su ga Ahmići ojadili za pare, Nerio sve potvrdio- 23.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Boškić progovorio o priči sa Milicom Veličković: Otkrio pravu istinu o odnosu

Nakon što je Anita Stanojlović iznela tvrdnje u emisiji, Boškić je dao svoj komentar i otkrio detalje

Published

on

By

Nakon što je Anita Stanojlović iznela tvrdnje u emisiji, Boškić je dao svoj komentar i otkrio detalje

Boškić, bivši dečko Anite Stanojlović i prijatelj Nenada Marinkovića Gastoza, oglasio se povodom navoda iznesenih tokom emisije “Pretres nedelje”. U emisiji je Anita Stanojlović izjavila da je Milica Veličković bila u ljubavnom odnosu u troje sa njim, što je izazvalo brojne reakcije u javnosti.

Nakon što su ove tvrdnje odjeknule među gledaocima i na društvenim mrežama, Boškić je za Pink.rs otkrio svoj stav o celoj situaciji. On je istakao da između njega i Milice Veličković nije bilo nikakvog intimnog odnosa, niti situacije koju je Anita opisala. Boškić je naglasio da su on i Milica samo dobri prijatelji.

“Ne, naravno da nije istina. Nemam ništa drugo da kažem, ostaću suzdržan. Ne znam što me spominju, obećala mi je kad je ušla da neće pričati o meni, ali džabe. Milica i ja nismo imali nikakvu trojku, dobri smo drugari”, rekao je Boškić.

Ostaje da se vidi kako će Anita Stanojlović reagovati na Boškićev demant. Gledaoci i dalje prate razvoj situacije, dok se komentari na društvenim mrežama nižu. Ovim povodom nisu najavljeni dalji planovi ili izjave od strane Boškića ili Milice Veličković.

Pročitaj još

U Trendu