Popularni pevač otkrio kako pamti prošle godine, šta misli o rijaliti pevačima i kakva su mu očekivanja pred nastupe
Sloba Radanović, jedan od najtraženijih pevača današnjice, ponovo je privukao pažnju javnosti svojim iskrenim osvrtom na početke karijere i muziku iz dvehiljaditih godina. U intervjuu za domaće medije, Sloba se prisetio perioda kada je kao klinac slušao strani rep i uživao u raznovrsnoj muzici, ističući da na dvehiljadite gleda sa puno lepih uspomena i nostalgije.
– Dvehiljadite pamtim samo po lepom, bila je svestrana muzika, kao klinac sam slušao strani rep. Osećam se vrlo nostalgično i želim da se vrati to vreme gde je sve bilo dosta normalnije. Ja na svojim nastupima oduvek pevam muziku iz tog vremena – rekao je Sloba.
Govoreći o trendu da rijaliti učesnici ulaze u muzičke vode, Radanović je podvukao da veruje da kvalitet uvek ispliva na površinu i da nije pristalica instant popularnosti. “Uvek sam se vodio time: ‘Svakog čuda tri dana dosta’, uvek mislim da kvalitet ostaje. Nisam pristalica toga da neko radi nešto po svaku cenu i da sve na kraju dođe na svoje. Znao sam da će moje vreme doći”, rekao je pevač.
Kada je reč o predstojećoj sezoni u Crnoj Gori, Sloba je naglasio da je optimista i da očekuje dobru atmosferu na nastupima, bez straha od neuspeha. “Od bojazni nemamo ništa, na nama je da damo sve od sebe da ljudi koji dođu na naše nastupe budu zadovoljni. Ja sam optimista i mislim da će biti kako dobro. Mislim da ljudima malo nedostaju nastupi. Jelena neće biti sve vreme uz mene, malo će biti u Srbiji, malo sa mnom u Crnoj Gori”, istakao je on.
Sloba je poznat po tome što ne beži od prošlosti i uvek sa osmehom priča o svojim muzičkim počecima, a nostalgija koju oseća za dvehiljaditim godinama samo dodatno inspiriše njegov rad na sceni.