Connect with us

Estrada

Sandra Afrika uspela u građevinskom biznisu: Sa bivšim verenikom zaradila dva miliona evra

Pevačica pametno uložila novac od muzike, novi projekat sa Aleksandrom Moskovljovićem privukao pažnju javnosti

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica pametno uložila novac od muzike, novi projekat sa Aleksandrom Moskovljovićem privukao pažnju javnosti

Sandra Afrika, popularna srpska pevačica, našla se ponovo u centru pažnje, ali ovog puta ne zbog muzike već zbog uspeha na poslovnom planu. Sandra je zajedno sa bivšim verenikom Aleksandrom Moskovljovićem Mikišom, koji je danas njen menadžer, ostvarila značajnu zaradu od privatnog biznisa u građevini.

Kako prenose domaći mediji, Sandra i Mikiša su pre nekoliko godina pametno investirali novac zarađen od nastupa i muzičkih platformi u gradnju zgrada u Šapcu. Prva zgrada, koju su izgradili, donela im je čak dva miliona evra, dok se druga, sa 11 stanova, još uvek nalazi u fazi izgradnje. Procene su da će i od ovog projekta ostvariti značajnu zaradu, oko 1.700.000 evra, prema izveštajima iz prošle godine.

Sandra je tako pokazala da se odlično snalazi i van estradnih voda. Zajedno sa Mikišom, uprkos raskidu, nastavila je poslovnu saradnju koja im očigledno donosi uspeh. Nakon što su stanove iz prve zgrade brzo prodali, odlučili su da novac ulože u novi objekat, potvrđuju izvori iz domaćih medija.

Iako Sandra o privatnim ulaganjima retko govori javno, jasno je da je njen poslovni potez izazvao interesovanje, posebno među poznatim ličnostima i sportistima. Njihovi klijenti su, prema navodima, često fudbaleri, što dodatno doprinosi atraktivnosti ovog biznisa.

Sandra Afrika tako nastavlja da iznenađuje javnost svojom preduzimljivošću, dok njeni muzički uspesi ostaju upotpunjeni i poslovnim rezultatima.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Vanja Živić u vezi sa Janjušem: Stare fotografije sa Milenom Kačavendom ponovo u centru pažnje

Paparaco snimci iz prošlosti otkrivaju blisko prijateljstvo Vanje i Milene, koje je završeno nakon burnog raskida i emotivne veze sa Markom Janjuševićem

Published

on

By

Paparaco snimci iz prošlosti otkrivaju blisko prijateljstvo Vanje i Milene, koje je završeno nakon burnog raskida i emotivne veze sa Markom Janjuševićem

Vanja Živić, bivša učesnica rijalitija “Elita”, ponovo je tema broj jedan u domaćim medijima nakon što su stare paparaco fotografije sa Milenom Kačavendom dospele u javnost. Slike, nastale pre dve godine u salonu venčanica, prikazuju kako Vanja pomaže tadašnjoj prijateljici Mileni da izabere venčanicu, što je danas posebno zanimljivo zbog aktuelnog odnosa između njih dve.

Njihovo prijateljstvo tada je bilo veoma blisko, a podrška koju su pružale jedna drugoj bila je očigledna. Međutim, situacija se drastično promenila – danas Vanja Živić i Milena Kačavenda više nisu u kontaktu, a razlog je Vanjina veza sa Markom Janjuševićem Janjušem, sa kojim je Milena, prema informacijama koje su isplivale nakon osme i devete sezone “Elite”, ranije bila u bliskom odnosu.

Ova promena u njihovim životima izazvala je pravu buru u rijaliti javnosti, naročito kada je otkriveno da su Milena i Janjuš imali emotivnu vezu. Prijateljstvo Vanje i Milene završilo se burnom svađom, javnim prozivkama i obostranim optužbama, što je dodatno podgrejalo interesovanje fanova.

U međuvremenu su isplivale i finansijske razmirice – saznalo se da Vanja duguje više hiljada evra Mileni, a njihov sukob postao je jedna od glavnih tema među pratiocima rijalitija. Stare fotografije iz salona venčanica sada se tumače potpuno drugačije, jer prikazuju dve žene koje su nekad bile nerazdvojne, a danas su na suprotnim stranama.

Život je zaista napravio neočekivan zaokret u priči Vanje Živić i Milene Kačavende, a njihova priča ostaje tema o kojoj se i dalje mnogo govori.

Pročitaj još

Estrada

Indira Radić stigla u Beograd posle nastupa, u udobnom izdanju na aerodromu

Pevačica se vratila iz dijaspore uz osmeh, u društvu menadžera, nakon radnog vikenda

Published

on

By

Pevačica se vratila iz dijaspore uz osmeh, u društvu menadžera, nakon radnog vikenda

Indira Radić, folk zvezda sa bogatom karijerom, vratila se u Beograd nakon još jednog radnog vikenda provedenog u dijaspori, gde je održala nekoliko nastupa. Paparaco ju je uslikao odmah po sletanju na aerodrom “Nikola Tesla”, gde je iz terminala izašla zajedno sa svojim dugogodišnjim menadžerom.

Za put je odabrala udobnu, ali elegantnu kombinaciju – široka bela garderoba, šešir i velike sunčane naočare, dok je u ruci nosila bež tašnu. Ležernost je upotpunila papučama, što jasno pokazuje da joj je, nakon intenzivnog vikenda, udobnost bila na prvom mestu.

Dobro raspoložena, Indira nije žurila i napustila je aerodrom sa osmehom na licu. Sve vreme uz nju je bio menadžer, koji joj je pomagao oko prtljaga nakon povratka u srpsku prestonicu.

Leto je za Indiru tradicionalno najzaposleniji period u godini, budući da vikende uglavnom provodi nastupajući širom regiona i dijaspore. I pored bogatog iskustva i brojnih hitova, pevačica ostaje dosledna svom stilu – fokusirana na posao i publiku, bez preteranog otkrivanja privatnosti.

Nakon još jednog uspešnog vikenda van Srbije, Indira Radić napravila je kratku pauzu u Beogradu, a uskoro je očekuju novi nastupi.

Pročitaj još

Estrada

Jelena Radanović objavila šaljivu poruku o Slobi i pokazala zavidnu figuru

Supruga Slobe Radanovića uživa na letovanju, a njene objave na Instagramu izazvale su lavinu reakcija

Published

on

By

Supruga Slobe Radanovića uživa na letovanju, a njene objave na Instagramu izazvale su lavinu reakcija

Jelena Radanović, supruga poznatog pevača Slobe Radanovića, ponovo je privukla pažnju javnosti zahvaljujući svojim objavama na Instagramu. Dok odmara na letovanju, Jelena je podelila nekoliko Instagram storija koji su izazvali mnogo komentara i reakcija njenih pratilaca.

Na jednoj od objava Jelena je pokazala kako uživa na moru, pozirajući u kupaćem kostimu, čime je istakla svoju vitku liniju i besprekornu figuru. Mnogi su primetili da izgleda odlično, a komplimenti na račun njenog izgleda nisu izostali.

Više od samih fotografija, pažnju je privukao šaljivi stori koji je Jelena posvetila svom suprugu Slobi, koristeći njegovu pesmu “Ko da nas nije ni bilo”. U opisu storija, Jelena je duhovito napisala: “Ovo je pesma za mene. Kad me ostavi Sloba za tri godine, pa me zove za četiri”, aludirajući na stihove iz pomenute pesme.

Njeni pratioci su sa simpatijama reagovali na ovu šalu, a komentari na račun njenog smisla za humor i izgleda su se nizali. Jelena je još jednom pokazala da zna kako da zabavi i nasmeje svoje pratioce, dok uživa u letnjoj atmosferi i opuštenim danima na moru.

Pročitaj još

U Trendu