Connect with us

Estrada

Šakira održala spektakularan koncert na Kopakabani pred dva miliona ljudi

Kolumbijska pevačica nastupila besplatno u Rio de Žaneiru, fanovi oduševljeni atmosferom na plaži

Published

on

Foto Izvor:

Kolumbijska pevačica nastupila besplatno u Rio de Žaneiru, fanovi oduševljeni atmosferom na plaži

Kolumbijska pevačica Šakira sinoć je upisala novo poglavlje u svojoj karijeri održavši besplatan koncert na čuvenoj plaži Kopakabana u Rio de Žaneiru. Prema rečima gradonačelnika, događaj je okupio čak dva miliona ljudi, što ga čini jednim od najvećih koncerata u istoriji ove lokacije.

Nastup je bio deo Šakirine svetske turneje “Las Mujeres Ya No Lloran”, inspirisane njenim albumom iz 2024. godine. Publika je sa nestrpljenjem čekala početak, a pevačica je na scenu izašla oko 23 sata, više od sat vremena nakon planiranog termina. U tom trenutku, plažu su preplavili vrisci fanova i aplauz, dok su dronovi iznad okupljenih ispisivali poruku “Volim te, Brazil” na portugalskom jeziku.

Šakira je tokom nastupa istakla svoje emocije i zahvalnost publici: “Bila sam prvi put ovde kada sam imala 18 godina, sanjajući da pevam za vas. A sada, pogledajte ovo. Život je magičan”, rekla je okupljenima ubrzo po izlasku na binu.

Koncert na Kopakabani dolazi nakon velikih nastupa Madone i Lejdi Gage, koji su prethodnih godina takođe privukli ogroman broj posetilaca. Šakirin performans dodatno je oduševio fanove i još jednom pokazao njenu popularnost u Brazilu.

Ovaj događaj ostaje upamćen kao jedan od najposećenijih muzičkih spektakla na otvorenom, a Šakira je još jednom potvrdila status globalne zvezde i omiljene umetnice publike širom sveta.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Haris Džinović otvoreno o razvodu: Ne želim više da vidim Melinu

Pevač iskreno o odnosu sa bivšom suprugom, finansijama i životu posle braka

Published

on

By

Pevač iskreno o odnosu sa bivšom suprugom, finansijama i životu posle braka

Haris Džinović, poznati folker, progovorio je o svom razvodu od Meline Džinović i otkrio kako se nosi sa životom nakon kraja braka. U intervjuima za domaće medije, pevač je bez ustručavanja priznao da ne želi više da vidi ni sliku bivše supruge, niti da čita vesti o njoj. Iako iz braka imaju dvoje dece, sina Kana i ćerku Đinu, Haris ističe da je Melinu potpuno isključio iz svog života.

“Ja ne čitam vesti o mojoj bivšoj supruzi. Iskoči mi, ja vidim Melininu sliku i preskočim. Ja često gledam gore u Gugl, samo da ne bih video sliku!”, rekao je Džinović u svom prepoznatljivom stilu.

Nakon razvoda, javnost je zanimalo i kako Haris raspolaže svojim finansijama. Pevač je otkrio da se sada fokusira na hedonizam i svoje zadovoljstvo. “Meni su pare potrebne isključivo za dobro vino, klopu i neko putovanje”, iskreno je izjavio za Kurir, naglašavajući da mu materijalne stvari nisu prioritet.

Kada je reč o ljubavnom životu, Džinović jasno poručuje da mu nova veza nije na pameti. “Dao sam im sve što je trebalo i nemam šta da žalim”, rekao je kroz smeh, dodajući da ne želi da ponavlja stare greške. “Ja se nisam zaljubio, ne daj Bože. Šta ću se zaljubljivati ako ću dobiti isti scenario? Presipati iz šupljeg u prazno”, zaključio je u emisiji “Premijera, vikend specijal”.

Iako je razvod prošao pod budnim okom javnosti, Haris se trudi da privatne razgovore sa decom zadrži u krugu porodice, naglašavajući da su to teme o kojima ne govori javno.

Pročitaj još

Estrada

Ognjen otvoreno o pomirenju Anastasije Brčić i Bore Santane: Za zeta priznaje samo Viktora

Najbolji prijatelj Anastasije Brčić oglasio se nakon njenog pomirenja sa Borom i otkrio svoje razočaranje

Published

on

By

Najbolji prijatelj Anastasije Brčić oglasio se nakon njenog pomirenja sa Borom i otkrio svoje razočaranje

Nakon što su Anastasija Brčić i Bora Santana obnovili svoj odnos tokom žurke u utorak, njen dugogodišnji prijatelj Ognjen prokomentarisao je za portal Pink.rs ovu situaciju, ne krijući koliko je nezadovoljan. Ognjen je otvoreno govorio o svojim emocijama, istakavši da ga ceo razvoj događaja iscrpljuje i da ne odustaje od svojih namera u vezi sa Borom.

“Više nemam snage. Ja joj čuvam leđa za sve, ali nemam snage za njih dvoje. Samo čekam da izađe, a sa njim će sve ići preko suda, jer mislim da drugačije nije moguće. Njihov odnos je bolestan. Oni će biti na sudu, a usput će se miriti, pa će opet da se pljuju. To je jednostavno tako. Luda kuća. Ispadam tu najluđi ja”, poručio je Ognjen za Pink.rs.

Na pitanje da li će podržati Anastasiju u superfinalu, Ognjen je naveo da tada neće biti u zemlji, ali da će razgovarati sa njom čim izađe, uz naglasak da mu je njeno zdravlje najvažnije. Dodao je i da neće oprostiti uvrede na račun njene porodice.

Zanimljivo je da je Ognjen posebno istakao Viktora Gagića kao osobu koju bi rado prihvatio za Anastasijinog dečka, rekavši da je njihov odnos bio lep i da bi, po njegovom mišljenju, bili odličan par da su ostali zajedno.

Ova izjava izazvala je mnogo pažnje među publikom, a ostaje da se vidi kako će se odnos Anastasije i Bore dalje razvijati.

Pročitaj još

Estrada

Nele Karajlić promovisao album Pijani brod u Beogradu i prvi put koristio veštačku inteligenciju

Poznati muzičar predstavio 12 novih pesama, prikazao AI spot i zabavio publiku neobičnim kritičarima

Published

on

By

Poznati muzičar predstavio 12 novih pesama, prikazao AI spot i zabavio publiku neobičnim kritičarima

Nele Karajlić, jedan od najpoznatijih muzičara sa ovih prostora, održao je u Beogradu promociju svog novog albuma pod nazivom „Pijani brod“. U atmosferi koja je okupila brojne saradnike i publiku, Karajlić je predstavio 12 novih pesama koje su nastajale bez pritiska da postanu hitovi, ali autor veruje da će ih publika prepoznati.

Na promociji je posebnu pažnju privukao video spot za jednu od novih pesama, koji je, po prvi put u njegovoj karijeri, napravljen uz pomoć veštačke inteligencije. Reditelj spota je bio Vuk Protić, a Nele je istakao kako je veštačka inteligencija iskorišćena „inteligentno“.

„Vuk Protić je reditelj ovog spota i ovo je prvi put da je veštačka inteligencija iskorišćena inteligentno. Pošto nismo uspeli da dobijemo još ozbiljnu recenziju, ja sam zamolio da vidimo šta ozbiljni kritičari misle o mojoj ploči”, rekao je Karajlić, nakon čega je prikazao video u kojem su Josip Broz Tito i Majkl Džekson predstavljeni kao kritičari, što je izazvalo smeh i dobru atmosferu među prisutnima.

Nele je na promociji i prvi put uživo izveo pesme sa novog albuma, a događaj je protekao u znaku dobre energije i povratka umetnika svom omiljenom studijskom radu.

Nele Karajlić na promociji novog albuma predstavio ozbiljne kritičare i nasmejao sve prisutne


Pročitaj još

U Trendu