Connect with us

Estrada

Prva supruga Vidoja Ristovića došla na pomen, Nikolina Pišek nije bila obaveštena

Na Novom groblju održan pomen Vidoju Ristoviću, okupljeni članovi porodice i prijatelji, dok Nikolina Pišek nije prisustvovala jer joj nije na vreme javljeno

Published

on

The fourth anniversary of the death of Vidoje Ristovic was marked at the New Cemetery. Na Novom groblju obelezena je cetvrta godisnjica povodom smrti Vidoja Ristovica. Antonio Ahel - 02, May, 2026, Belgrade - The fourth anniversary of the death of Vidoje Ristovic was marked at the New Cemetery. Viktor Ristovic - Misa Grof. Photo: Antonio Ahel/ATAImages 02, maj 2026, Beograd - Na Novom groblju obelezena je cetvrta godisnjica povodom smrti Vidoja Ristovica. Photo: Antonio Ahel/ATAImages

Na Novom groblju održan pomen Vidoju Ristoviću, okupljeni članovi porodice i prijatelji, dok Nikolina Pišek nije prisustvovala jer joj nije na vreme javljeno

Na Novom groblju u Beogradu danas je održan pomen povodom godišnjice smrti istoričara umetnosti Vidoja Ristovića, koji je preminuo 8. maja 2022. godine. Posebnu pažnju okupljenih privukao je dolazak njegove prve supruge, koja se sa njihovom ćerkom pojavila kako bi odala počast preminulom. Pomen je organizovan u krugu porodice i najbližih prijatelja nekoliko dana pre zvanične godišnjice smrti.

Prema informacijama iz izvora bliskih porodici, Nikolina Pišek, udovica Vidoja Ristovića, nije bila među prisutnima jer joj nije na vreme javljeno kada će pomen biti održan. Oni koji su došli, u tišini i uz sveće, odali su poštu pokojnom Ristoviću.

Javnost se poslednjih godina često interesovala za lične i porodične odnose Vidoja Ristovića, a njegova smrt ponovo je privukla pažnju medija na ovu temu. Miša Grof i njegova prva snaja bili su u korektnim odnosima, kako je Grof navodio u ranijim intervjuima, dok je sa Nikolinom Pišek tek nedavno uspostavio kontakt. Pišekova, kada boravi u Srbiji, redovno posećuje grob supruga i šalje cveće.

Pomen je protekao bez incidenata, u mirnoj atmosferi, a okupljeni su se zadržali u krugu porodice i bliskih prijatelja.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Indira Radić stigla u Beograd posle nastupa, u udobnom izdanju na aerodromu

Pevačica se vratila iz dijaspore uz osmeh, u društvu menadžera, nakon radnog vikenda

Published

on

By

Pevačica se vratila iz dijaspore uz osmeh, u društvu menadžera, nakon radnog vikenda

Indira Radić, folk zvezda sa bogatom karijerom, vratila se u Beograd nakon još jednog radnog vikenda provedenog u dijaspori, gde je održala nekoliko nastupa. Paparaco ju je uslikao odmah po sletanju na aerodrom “Nikola Tesla”, gde je iz terminala izašla zajedno sa svojim dugogodišnjim menadžerom.

Za put je odabrala udobnu, ali elegantnu kombinaciju – široka bela garderoba, šešir i velike sunčane naočare, dok je u ruci nosila bež tašnu. Ležernost je upotpunila papučama, što jasno pokazuje da joj je, nakon intenzivnog vikenda, udobnost bila na prvom mestu.

Dobro raspoložena, Indira nije žurila i napustila je aerodrom sa osmehom na licu. Sve vreme uz nju je bio menadžer, koji joj je pomagao oko prtljaga nakon povratka u srpsku prestonicu.

Leto je za Indiru tradicionalno najzaposleniji period u godini, budući da vikende uglavnom provodi nastupajući širom regiona i dijaspore. I pored bogatog iskustva i brojnih hitova, pevačica ostaje dosledna svom stilu – fokusirana na posao i publiku, bez preteranog otkrivanja privatnosti.

Nakon još jednog uspešnog vikenda van Srbije, Indira Radić napravila je kratku pauzu u Beogradu, a uskoro je očekuju novi nastupi.

Pročitaj još

Estrada

Jelena Radanović objavila šaljivu poruku o Slobi i pokazala zavidnu figuru

Supruga Slobe Radanovića uživa na letovanju, a njene objave na Instagramu izazvale su lavinu reakcija

Published

on

By

Supruga Slobe Radanovića uživa na letovanju, a njene objave na Instagramu izazvale su lavinu reakcija

Jelena Radanović, supruga poznatog pevača Slobe Radanovića, ponovo je privukla pažnju javnosti zahvaljujući svojim objavama na Instagramu. Dok odmara na letovanju, Jelena je podelila nekoliko Instagram storija koji su izazvali mnogo komentara i reakcija njenih pratilaca.

Na jednoj od objava Jelena je pokazala kako uživa na moru, pozirajući u kupaćem kostimu, čime je istakla svoju vitku liniju i besprekornu figuru. Mnogi su primetili da izgleda odlično, a komplimenti na račun njenog izgleda nisu izostali.

Više od samih fotografija, pažnju je privukao šaljivi stori koji je Jelena posvetila svom suprugu Slobi, koristeći njegovu pesmu “Ko da nas nije ni bilo”. U opisu storija, Jelena je duhovito napisala: “Ovo je pesma za mene. Kad me ostavi Sloba za tri godine, pa me zove za četiri”, aludirajući na stihove iz pomenute pesme.

Njeni pratioci su sa simpatijama reagovali na ovu šalu, a komentari na račun njenog smisla za humor i izgleda su se nizali. Jelena je još jednom pokazala da zna kako da zabavi i nasmeje svoje pratioce, dok uživa u letnjoj atmosferi i opuštenim danima na moru.

Pročitaj još

Estrada

Mina Kostić ponovo u javnosti: Nasmejana u društvu verenika Kaspera

Pevačica je nakon izlaska iz bolnice objavila zajedničke fotografije, fanovi primetili promenu

Published

on

By

Pevačica je nakon izlaska iz bolnice objavila zajedničke fotografije, fanovi primetili promenu

Mina Kostić, poznata pevačica, pojavila se prvi put u javnosti nakon što je pre pet dana napustila psihijatrijsku ustanovu “Dr Laza Lazarević”. Njena povratnička objava na Instagramu izazvala je pažnju, a posebnu podršku dobila je od svog verenika Manea Ćuruvije, poznatijeg kao Kasper, koji je podelio njihove zajedničke fotografije.

Na slikama se vidi kako Mina uživa u prirodi i društvu svog verenika, a na njenom licu ponovo je osmeh. Mnogi su primetili vidnu promenu u njenom raspoloženju, dok Kasper nije krio sreću što su ponovo zajedno. U opisu fotografije, Kasper je poslao kratku poruku njihovim pratiocima: “Volimo vas”.

Podsećamo, Mina Kostić je ustanovu napustila 23. juna, a po nju su tada došli verenik Kasper i njen brat. Prilikom izlaska, pevačica je kratko izjavila: “Dobro sam!”. Njena objava na Instagramu naišla je na pozitivne reakcije fanova, koji su u komentarima izražavali podršku i želje za njen što brži oporavak.

Mina Kostić je poznata po emotivnim nastupima i iskrenom odnosu prema svojim pratiocima na društvenim mrežama. Povratak osmeha na njeno lice mnoge je obradovao, a zajedničke fotografije sa Kasperom dodatno su podstakle ohrabrujuće komentare.

Pročitaj još

U Trendu