Connect with us

Estrada

Nina Đogani otvoreno o vezi sa bivšim dečkom koji je bio u zatvoru

Sestra Lune Đogani iskreno progovorila u emisiji o ljubavi, podršci i reakcijama okoline

Published

on

Foto Izvor:

Sestra Lune Đogani iskreno progovorila u emisiji o ljubavi, podršci i reakcijama okoline

Nina Đogani, ćerka Anabele Atijas i sestra pobednice “Zadruge 2” Lune Đogani, gostovala je nedavno u emisiji kod svoje sestre Lune. U iskrenom razgovoru, Nina je prvi put otvoreno govorila o svom bivšem dečku koji je bio u zatvoru, kao i o tome kako se nosila sa komentarima i pritiscima okoline.

Tokom emisije, tema bivše veze izazvala je posebnu pažnju gledalaca. Luna je upitala Ninu da li joj je ikada palo na pamet da odustane od te veze dok je njen izabranik bio u zatvoru. Nina je jasno istakla da joj takva misao nikada nije pala na pamet, napominjući da bi je takvo pitanje čak i uvredilo.

“Verovali ili ne, nikada. Nisam ni pomislila na to. Kada bi mi neko to spomenuo, uvredila bih se. Znaš koliko si puta bila tu kada me pitaju zašto čekam nekog u zatvoru. Ne znam, nikada mi to nije palo na pamet, jer da sam znala da ću odustati, ne bih ni otišla na posetu. Ljubav prema njemu je bila toliko jaka da nisam mogla da odustanem. Želela sam da ga čekam i danas budem sa njim”, iskreno je priznala Nina.

Njena izjava izazvala je brojne reakcije, a podršku joj je pružila i sestra Luna. Ovaj razgovor dodatno je osvetlio emotivnu stranu Nine Đogani i još jednom pokazao koliko su porodične vrednosti i međusobna podrška bitni u njenom životu.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Jelena Radanović objavila šaljivu poruku o Slobi i pokazala zavidnu figuru

Supruga Slobe Radanovića uživa na letovanju, a njene objave na Instagramu izazvale su lavinu reakcija

Published

on

By

Supruga Slobe Radanovića uživa na letovanju, a njene objave na Instagramu izazvale su lavinu reakcija

Jelena Radanović, supruga poznatog pevača Slobe Radanovića, ponovo je privukla pažnju javnosti zahvaljujući svojim objavama na Instagramu. Dok odmara na letovanju, Jelena je podelila nekoliko Instagram storija koji su izazvali mnogo komentara i reakcija njenih pratilaca.

Na jednoj od objava Jelena je pokazala kako uživa na moru, pozirajući u kupaćem kostimu, čime je istakla svoju vitku liniju i besprekornu figuru. Mnogi su primetili da izgleda odlično, a komplimenti na račun njenog izgleda nisu izostali.

Više od samih fotografija, pažnju je privukao šaljivi stori koji je Jelena posvetila svom suprugu Slobi, koristeći njegovu pesmu “Ko da nas nije ni bilo”. U opisu storija, Jelena je duhovito napisala: “Ovo je pesma za mene. Kad me ostavi Sloba za tri godine, pa me zove za četiri”, aludirajući na stihove iz pomenute pesme.

Njeni pratioci su sa simpatijama reagovali na ovu šalu, a komentari na račun njenog smisla za humor i izgleda su se nizali. Jelena je još jednom pokazala da zna kako da zabavi i nasmeje svoje pratioce, dok uživa u letnjoj atmosferi i opuštenim danima na moru.

Pročitaj još

Estrada

Mina Kostić ponovo u javnosti: Nasmejana u društvu verenika Kaspera

Pevačica je nakon izlaska iz bolnice objavila zajedničke fotografije, fanovi primetili promenu

Published

on

By

Pevačica je nakon izlaska iz bolnice objavila zajedničke fotografije, fanovi primetili promenu

Mina Kostić, poznata pevačica, pojavila se prvi put u javnosti nakon što je pre pet dana napustila psihijatrijsku ustanovu “Dr Laza Lazarević”. Njena povratnička objava na Instagramu izazvala je pažnju, a posebnu podršku dobila je od svog verenika Manea Ćuruvije, poznatijeg kao Kasper, koji je podelio njihove zajedničke fotografije.

Na slikama se vidi kako Mina uživa u prirodi i društvu svog verenika, a na njenom licu ponovo je osmeh. Mnogi su primetili vidnu promenu u njenom raspoloženju, dok Kasper nije krio sreću što su ponovo zajedno. U opisu fotografije, Kasper je poslao kratku poruku njihovim pratiocima: “Volimo vas”.

Podsećamo, Mina Kostić je ustanovu napustila 23. juna, a po nju su tada došli verenik Kasper i njen brat. Prilikom izlaska, pevačica je kratko izjavila: “Dobro sam!”. Njena objava na Instagramu naišla je na pozitivne reakcije fanova, koji su u komentarima izražavali podršku i želje za njen što brži oporavak.

Mina Kostić je poznata po emotivnim nastupima i iskrenom odnosu prema svojim pratiocima na društvenim mrežama. Povratak osmeha na njeno lice mnoge je obradovao, a zajedničke fotografije sa Kasperom dodatno su podstakle ohrabrujuće komentare.

Pročitaj još

Estrada

Dušica Jakovljević kupila luksuzni stan u Beogradu: Prvi pogled na novi dom

Voditeljka je u emisiji Premijera – Vikend specijal otkrila detalje, naglasila da je sama investirala

Published

on

By

Voditeljka je u emisiji Premijera – Vikend specijal otkrila detalje, naglasila da je sama investirala

Dušica Jakovljević, poznata televizijska voditeljka, podelila je sa gledaocima emisije “Premijera – Vikend specijal” jedan od svojih najvećih životnih uspeha – kupovinu luksuznog stana u Beogradu. Vidno uzbuđena, Dušica je pokazala zgradu u kojoj će uskoro živeti i otkrila kako je ovaj korak rezultat njenog višegodišnjeg rada i truda.

“Red je da završimo ovu televizijsku sezonu sa novim počecima”, poručila je voditeljka, ne skrivajući zadovoljstvo zbog ovog važnog trenutka. Kako je navela, planira da se useli u novi stan za oko mesec dana, kada bude završena cela zgrada i prateći objekti poput terena za padel i parka. Posebno je istakla moderan koncept i naprednu tehnologiju objekta, kao što su smart sistemi i prepoznavanje lica na ulazu.

“Kada sam upoznala ekipu koja stoji iza projekta i kada su mi objasnili sve o smart sistemu, znala sam da to želim. Ljudi su me pitali zašto baš takav stan, ali za mene je ovo ostvarenje sna”, rekla je Dušica.

Osvrnula se i na brojne medijske napise koji su je pratili tokom karijere, istakavši kroz osmeh da su joj možda upravo ti tekstovi pomogli da ostvari ovaj cilj. “Možda su mi i svi ti tekstovi zaradili ovaj stan”, dodala je voditeljka uz dozu humora.

Dušica je naglasila da je stan kupila potpuno sama i da je ova nekretnina njena najveća investicija za sebe i svoju decu. “Kupila sam stan sama, apsolutno sama. Ovo je nešto što pripada meni i mojoj deci, što će njima biti polazište za dalji život”, istakla je.

U iščekivanju useljenja, voditeljka poručuje da je ovo tek početak novog životnog poglavlja, dok sa nestrpljenjem odbrojava dane do ulaska u svoj novi dom.

Pročitaj još

U Trendu