Connect with us

Estrada

Nerio Ružanji otkrio aferu u emisiji Amnezija: Aneli Ahmić otvoreno o reakcijama

Gostovanje u emisiji donelo burne komentare, dok su voditelji Bora Santana i Filip Đukić postavljali direktna pitanja

Published

on

Foto Izvor:

Gostovanje u emisiji donelo burne komentare, dok su voditelji Bora Santana i Filip Đukić postavljali direktna pitanja

Nerio Ružanji izazvao je veliku pažnju javnosti nakon što je u emisiji “Amnezija” otvoreno govorio o svojoj aferi sa transrodnom osobom. Voditelji Bora Santana i Filip Đukić ugostili su Nerija i Aneli Ahmić, a emisija je odmah naišla na brojne reakcije gledalaca. Na samom početku, Nerio je priznao da je svoju priču izneo pod uticajem alkohola, ističući da je sve trebalo da ostane privatno.

“Trebalo je da zadržim za sebe, izlanuo sam se sam i sad mogu da jedem g*vna”, rekao je Nerio tokom emisije, priznajući da je napravio grešku i da je to bio eksperiment u trenutku velikog stresa. Dodao je da je tada bio u lošem psihičkom stanju i da nije imao vremena za partnerku Hanu, što je dodatno doprinelo situaciji.

Aneli Ahmić je u emisiji istakla da je cela situacija za nju veoma neprijatna. “On kad je to izneo, za mene je to blam. Ja njih sad gledam i meni je njega žao jer je doveo sebe do ovoga. Ona je ovde najveći krivac. Ona ima svoj interes”, rekla je Aneli, osvrćući se na to kako će drugi članovi njihove porodice i okruženje reagovati na Nerijevo priznanje.

U emisiji nije bilo komentara drugih članova porodice, ali je jasno da je tema izazvala podeljena mišljenja. Voditelji su pokušali da razjasne sve okolnosti, a gosti su otvoreno govorili o svojim osećanjima i posledicama koje je ova priča donela.

Više informacija o reakcijama i daljim dešavanjima očekuje se u narednim izdanjima popularne emisije.

Elita 9: Karambol zbog Neriove afere sa trans osobom – 03.06.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Goga Sekulić progovorila o gubitku majke i otkrila detalje o povredi na nastupu

Pevačica je u intervjuu za Pink otvoreno govorila o emotivnim trenucima, povredi noge i glasinama o privatnom životu

Published

on

By

Pevačica je u intervjuu za Pink otvoreno govorila o emotivnim trenucima, povredi noge i glasinama o privatnom životu

Goga Sekulić, popularna pevačica, otvorila je dušu u razgovoru za televiziju Pink, gde je prvi put javno progovorila o smrti svoje majke, ali i o nedavnim dešavanjima u svom privatnom i profesionalnom životu. Povodom šuškanja da je započela romansu sa mlađim dečkom iz spota, Goga je odlučno demantovala glasine i naglasila da trenutno nema partnera, već da živi sa sinom.

“To su samo tračevi. Za potrebe snimanja spota angažovali smo više modela, među kojima je bio i naš prijatelj, a odatle su nastale te priče”, rekla je Goga. Pevačica je otkrila i da je nedavno povredila nogu tokom nastupa u Hrvatskoj, kada je slučajno preskočila stepenik. “Dobro sam prošla, imala sam iščašenje, odmarala sam jedan vikend, a najzanimljivije je što mi je fan prišao i poljubio nogu. Taj gest mi je bio neprijatan, ali i lekovit”, iskreno je ispričala Goga.

Posebno emotivan deo razgovora odnosio se na nedavni gubitak njene majke. “Svako žali na svoj način, moj sin drži babinu sliku, a tata se još uvek ne snalazi najbolje. Moja majka je bila jaka žena, školovana i vaspitana. Bila nam je vetar u leđa i znam da ne bi volela da stanemo, već da nastavimo dalje”, podelila je pevačica svoja osećanja.

Goga je u razgovoru istakla da, iako je porodica prošla kroz težak period, trudi se da bude oslonac svima oko sebe i da nastavi sa karijerom. Svoj novi spot opisala je kao veliki hit, dok je najavila i nove nastupe širom regiona.

Pročitaj još

Estrada

Jovana Jeremić otkrila spavaću sobu: Tigar zauzeo centralno mesto u stanu na Dorćolu

Voditeljka je na Instagramu pokazala luksuzan detalj u svom domu, posvećen partneru Milošu Stojanoviću Tigru

Published

on

By

Voditeljka je na Instagramu pokazala luksuzan detalj u svom domu, posvećen partneru Milošu Stojanoviću Tigru

Jovana Jeremić ponovo je privukla pažnju javnosti kada je na svom Instagram profilu podelila fotografije najintimnijeg dela svog luksuznog stana na Dorćolu. Popularna voditeljka ovom prilikom otkrila je kako izgleda njena spavaća soba, ali i jednu posebnu posvetu partneru Milošu Stojanoviću Tigru.

Ono što je svima odmah zapalo za oko jeste velika tapeta sa motivom tigra koja dominira prostorijom. Ovaj upečatljiv detalj direktno asocira na njenog izabranika, poznatog biznismena koji u javnosti nosi nadimak Tigar. Jovana je poznata po tome što voli luksuz i originalna rešenja u enterijeru, ali ovaj potez jasno pokazuje i koliko joj je partner važan u životu.

Pored gigantske tapete, Jeremićeva je na centralnom mestu zida, iznad svojih diploma i inicijala „J. J.“ ukrašenih krunom, postavila i uramljenu fotografiju Miloša Stojanovića Tigra u sportskom izdanju. Ovako je svom partneru dodelila počasno mesto u domu, što dodatno naglašava značaj njihove veze.

„Zasluženo, on je moj heroj u svakom smislu, vratio me je u život“, istakla je Jovana u svojoj objavi.

Čitav ambijent odiše spojem ličnih postignuća i emocija, a Jeremićeva je još jednom pokazala kako uspeh i ljubav mogu da idu ruku pod ruku. Fanovi su sa oduševljenjem propratili njenu objavu, dok su komentari podrške počeli da se nižu na društvenim mrežama.

Pročitaj još

Estrada

Mustafa Durđić otvorio vrata porodičnog imanja i otkrio detalje o parcelama

U emisiji ‘Rijaliti rešetanje’ Mustafa pokazao dom u Cazinu, govorio o Asminovoj parceli i planovima

Published

on

By

U emisiji ‘Rijaliti rešetanje’ Mustafa pokazao dom u Cazinu, govorio o Asminovoj parceli i planovima

Mustafa Durđić, otac aktuelnog učesnika ‘Elite 9’ Asmina Durđića, ugostio je ekipu emisije ‘Rijaliti rešetanje’ u svom domu u Cazinu. Tokom obilaska imanja, Mustafa je otkrio zanimljive detalje o porodičnoj rezidenciji koja je ranije bila mesto zajedničkih trenutaka Asmina i Aneli Ahmić.

U razgovoru sa novinarom Jocom Ilićem, Mustafa je ispričao da je parcelu na kojoj se nalazi imanje nasledio od oca, te pojasnio kako je deo zemlje namenio upravo sinu Asminu: “Ovde je, takođe, Asminova parcela, nju ću dati njemu, ali sve mora da pravi.” Na pitanje o kvadraturi, Mustafa je rekao da ne zna tačan broj kvadrata, ali da u dvorištu ima dvesta kvadrata u pločicama, dok količinu asfalta nije precizirao.

Tokom obilaska doma, Mustafa se prisetio kako je sa suprugom Mevlidom gradio kuću još od 1986. godine, ali i otkrio da su planirali izgradnju bazena, što su zbog velikih troškova ipak odložili. „Mi smo imali u planu da napravimo bazen da se kupamo, veliki su troškovi, treba nam petnaest hiljada evra za tu slanu vodu, jer je folija ta skupa. S obzirom na to da ovde niko ne živi, to ulaganje nam sada nije previše potrebno.”, objasnio je Mustafa.

Tokom obilaska prikazana je i garaža sa skupocenom mašinom, a domaćin je iskreno govorio o porodičnim planovima i životu. Mustafina otkrića izazvala su interesovanje gledalaca, posebno zbog činjenice da je deo imanja namenio Asminu.

Porodični dom Durđića ostaje simbol truda i posvećenosti, dok budući planovi zavise od životnih okolnosti i odluka porodice.

RIJALITI REŠETANJE! Mustafa pokazao kuću od 500.000€ u Cazinu: Suvi luksuz


Pročitaj još

U Trendu