Connect with us

Estrada

Nada Topčagić poslednja stigla na slavlje kod Mirka Kodića i nasmejala sve na ulazu

Pevačica je kasnila na proslavu 18. rođendana ćerke Mirka Kodića, a svojim dolaskom odmah privukla pažnju okupljenih

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica je kasnila na proslavu 18. rođendana ćerke Mirka Kodića, a svojim dolaskom odmah privukla pažnju okupljenih

Nada Topčagić, poznata folk pevačica, privukla je pažnju svojim dolaskom na proslavu 18. rođendana ćerke harmonikaša Mirka Kodića. Slavlje je održano u prisustvu brojnih gostiju, a Nada je na događaj stigla poslednja, što nije prošlo nezapaženo među prisutnima i medijima.

Na samom ulazu, Topčagić je u svom prepoznatljivom stilu zastala da se obrati novinarima, šaljivo prokomentarisavši svoje kašnjenje. “Pa ja ću na svoju sahranu da zakasnim ljudi, svi ćete čekati”, rekla je pevačica kroz osmeh, izazvavši smeh među okupljenima.

Nada je u kratkom razgovoru otkrila i razlog zbog kog je izbegavala duži susret sa novinarima: “Zato što nisam stigla da se presvučem”, izjavila je, pokazujući da joj ni kašnjenje ni mala nepripremljenost ne mogu pokvariti raspoloženje.

Njen opušteni nastup i duhovitost dodatno su doprineli pozitivnoj atmosferi na slavlju, dok su gosti sa simpatijama propratili njen dolazak. Proslava je protekla u veselom tonu, a Topčagić je još jednom pokazala zbog čega važi za jednu od omiljenih ličnosti domaće estrade.

Iako je kasnila, pevačica je uživala u druženju sa kolegama i slavljenicima, potvrđujući svoj status uvek rado viđenog gosta na muzičkim okupljanjima.

Nada Topčagić poslednja stigla na slavlje: Ja ću na moju sahranu da zakasnim!


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Uroš Živković pokazao kako uživa na dedovini: Vozi traktor i odmara od gradske gužve

Mladi pevač pronašao svoj mir na imanju koje ne planira da proda, a fotografije sa sela ubrzo su postale viralne

Published

on

By

Mladi pevač pronašao svoj mir na imanju koje ne planira da proda, a fotografije sa sela ubrzo su postale viralne

Uroš Živković, poznati pevač mlađe generacije, otkrio je kako uspešno balansira između estradnog života i opuštanja u prirodi. Iako živi u gradu, često odlazi na dedovinu gde je, po sopstvenoj meri, uredio imanje koje ne planira da prodaje. Upravo tamo pronalazi mir, daleko od užurbanog beogradskog asfalta, a svoje vreme najradije provodi vozeći traktor i družeći se sa prijateljima.

Kako navodi izvor Pink.rs, Živković je na svom imanju stvorio pravi mali raj, idealan za beg od svakodnevnih obaveza. Poznata ličnost, iako često nastupa po kafanama i klubovima, ne odriče se seoskog načina života. Fotografija na kojoj vozi traktor sa šeširom na glavi brzo je postala viralna na društvenim mrežama, što dodatno govori o njegovoj autentičnosti i vezanosti za korene.

Najviše uživa tokom praznika i slobodnih dana, kada je okružen dugogodišnjim prijateljima. Vikendice i sela su mesta na kojima najradije odmara, a atmosfera opuštenosti i zajedništva ono je što ga najviše privlači.

Uroš Živković pokazuje da je moguće spojiti karijeru i ljubav prema prirodi, a njegov primer inspiracija je mnogima koji teže balansu između posla i privatnog života.

Pročitaj još

Estrada

Maja Marinković i Stanija Dobrojević u žestokoj svađi tokom emisije Pitanja gledalaca

Sukob između Maje i Stanije eskalirao pred kamerama, pale su teške reči i međusobne prozivke

Published

on

By

Sukob između Maje i Stanije eskalirao pred kamerama, pale su teške reči i međusobne prozivke

Maja Marinković i Stanija Dobrojević ponovo su izazvale pažnju gledalaca tokom najnovijeg izdanja emisije ‘Pitanja gledalaca’ na TV Pink. Tokom emisije, voditeljka Maša Mihailović pročitala je pitanje za Luku Vujovića koje je pokrenulo lavinu komentara i uvreda među zadrugarima.

Na pitanje o njegovom odnosu sa Majom, Luka je priznao da je imao kontakte sa njom, ali je naglasio da je sada u vezi sa Anitom i da se na prethodne događaje više ne osvrće. Maja je dodala da između nje i Luke nema ničega i da su sve reakcije posledica tuđih komentara.

Nakon toga, pitanje je upućeno i Maji, gde su joj upućene kritike na račun fizičkog izgleda i komentara o Staniji. Maja je odgovorila oštro, iznoseći mišljenje o Staniji i njenoj porodici, nazvavši je “glavata baba”. Stanija joj nije ostala dužna, uzvrativši uvredama i podsećanjem na ranije sukobe sa drugim učesnicama.

Sukob između Maje i Stanije izazvao je burne reakcije među ostalim zadrugarima, a komentari publike na društvenim mrežama ne prestaju. Emisija je još jednom pokazala koliko su tenzije visoke i koliko malo treba da dođe do otvorenog sukoba među učesnicima.

Elita 9: Najbrutalniji rat Maje i Stanije, ovakve uvrede još niste čuli – 25.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Goran Ratković Rale otkrio potresnu priču o svojoj najvećoj ljubavi iz Austrije

Kompozitor je u emisiji podelio emotivne detalje iz mladosti, kada je izgubio devojku Endži

Published

on

By

Kompozitor je u emisiji podelio emotivne detalje iz mladosti, kada je izgubio devojku Endži

Goran Ratković Rale, poznati kompozitor i producent, otvoreno je progovorio o jednom od najtežih perioda u svom životu. Gostujući u emisiji “Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović”, Rale je ispričao emotivnu priču o svojoj prvoj velikoj ljubavi, devojci po imenu Endži, koju je upoznao tokom boravka u Austriji krajem osamdesetih godina.

Rale je dve godine živeo u Austriji, gde je, kako kaže, doživeo kulturni šok i upoznao Endži. Otkrio je da je ona bila zavisnica, što ga je posebno pogodilo jer, kako ističe, nikada nije imao iskustva sa takvim načinom života. Nakon što se vratio u Srbiju, izgubio je kontakt sa njom, a po povratku u Austriju saznao je da je doživela tešku nesreću.

“Jednostavno nisam poznavao čoveka koji se nije drogirao u Austriji. Ja sa sela nikad u životu ništa probao nisam. I onda tako upoznam nju, ona je bila teška narkomanka. Došao sam u Srbiju i kada sam se vratio u Austriju nje nema kod kuće”, prisetio se Rale.

Na jednom gradskom festivalu ponovo ju je video, ali tada je saznao istinu o njenoj nesreći – bila je teško povređena nakon što ju je udario voz, a kasnije je preminula od sepse. Rale je opisao susret sa njom, kao i emotivni slom koji je usledio nakon svega što je saznao.

„Ne, moraš da živiš, ja sam gotova, pusti me, moraš da živiš”, bila je njena poruka Raletu u tom teškom trenutku.

Ova priča ostavila je dubok trag na njega, a poznato je i da je po Endži dao ime svojoj ćerki. Raletovo svedočenje pokazuje koliko su ga događaji iz mladosti oblikovali, te koliko je ljubav i gubitak ostavio pečat na njegov privatni život.

Pročitaj još

U Trendu