Connect with us

Estrada

Mustafa Durdžić javno odgovorio Aneli Ahmić: Porodica nema nameru da razdvaja Noru

Otac Asmina Durdžića se oglasio na Fejsbuku, razjasnio stav porodice i pozvao na miran dogovor

Published

on

Foto Izvor:

Otac Asmina Durdžića se oglasio na Fejsbuku, razjasnio stav porodice i pozvao na miran dogovor

Aneli Ahmić i Asmin Durdžić, učesnici rijalitija “Elita”, ponovo su dospeli u žižu javnosti zbog nesuglasica oko svoje ćerke Nore. Aneli je pred cimerima otkrila zašto svoju ćerku ne pušta kod bake i deke u Linc, ističući strah da bi dete možda moglo da ostane bez nje. Ova izjava izazvala je brojne komentare na mrežama, a povodom toga se oglasio i Asminov otac, Mustafa Durdžić, putem Fejsbuka.

U svom javnom obraćanju, Mustafa je naglasio da porodica Durdžić nikada nije imala nameru niti potrebu da razdvaja Noru od majke. On je istakao da se ovim putem želi obratiti Aneli i njenoj porodici, kako bi razjasnio da nema mesta za strahove i nesporazume. “Roditelji Asmina Durdžića nikada nisu imali nameru niti potrebu da dijete odvajaju od njegove majke”, napisao je Mustafa, poručujući da svi dogovori moraju biti rezultat zajedničkog rešenja roditelja.

Mustafa je takođe istakao da porodica ne želi da utiče na odluke Asmina i Aneli, već smatra da oni sami treba da donesu dogovore koji su u najboljem interesu deteta. “Aneli Ahmić i Asmin Durdžić dužni su samostalno pronaći rešenja u vezi s detetom. Rešenja i dogovore koji će biti prihvatljivi za oba roditelja”, naveo je u objavi.

Njegovo javno oglašavanje izazvalo je brojne reakcije na društvenim mrežama, a korisnici su podeljeni u komentarima – dok jedni podržavaju stav porodice Durdžić, drugi izražavaju razumevanje za Aneline strahove. Ova situacija dodatno je podgrejala interesovanje gledalaca za dešavanja u rijalitiju “Elita” i odnos bivših partnera.

Za sada, budući koraci oko dogovora o Nori ostaju na dogovoru između Aneli i Asmina, bez daljih javnih detalja.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Veljko Ražnatović podržao Miloša Cvjetićanina posle poraza u borbi za titulu

Nakon što je Cvjetićanin izgubio u borbi za svetskog prvaka, Veljko mu je javno uputio emotivnu poruku podrške na Instagramu

Published

on

By

Nakon što je Cvjetićanin izgubio u borbi za svetskog prvaka, Veljko mu je javno uputio emotivnu poruku podrške na Instagramu

Veljko Ražnatović, poznat po svojoj privrženosti domaćim sportistima, javno je pružio podršku Milošu Cvjetićaninu nakon što je ovaj srpski kik-bokser izgubio borbu za titulu prvaka sveta u Glory organizaciji. Cvjetićanina je u borbi održanoj juče porazio aktuelni šampion Mori Kroma, nokautom u trećoj rundi, što je izazvalo brojne reakcije na društvenim mrežama.

Nakon meča, Ražnatović se oglasio na svom Instagram profilu i objavio poruku: ‘Za mene si najveći!’, uz tagovanje Cvjetićanina. Ovim gestom Veljko je još jednom pokazao koliko ceni trud i borbenost domaćih sportista, ali i da uz prijatelje stoji i u trenucima uspeha i u trenucima poraza.

Uz podršku kolege, Cvjetićanin se i sam obratio javnosti. ‘Ljudi, ovo je sport. Nekada pobedite, nekada gubite. Šta god se desi, ne odustajte. Nekada ću možda ponovo pasti, ali ću sigurno da ustanem. Žao mi je za ovu lošu epizodu, ali vratiću se sigurno. Želim da svi verujete u sebe. Samo verujte i bićete nezaustavljivi’, poručio je Cvjetićanin, što je izazvalo ovacije među njegovim pratiocima na društvenim mrežama.

Veljko Ražnatović je i pre borbe podržao Cvjetićanina, snimivši njegov izlazak u ring i komentarišući: ‘Ideeee’, uz emotikon srpske trobojke. Ova razmena podrške na društvenim mrežama još jednom potvrđuje koliko je zajedništvo važno među domaćim sportistima, bez obzira na ishod meča.

Pročitaj još

Estrada

Goga Sekulić progovorila o gubitku majke i otkrila detalje o povredi na nastupu

Pevačica je u intervjuu za Pink otvoreno govorila o emotivnim trenucima, povredi noge i glasinama o privatnom životu

Published

on

By

Pevačica je u intervjuu za Pink otvoreno govorila o emotivnim trenucima, povredi noge i glasinama o privatnom životu

Goga Sekulić, popularna pevačica, otvorila je dušu u razgovoru za televiziju Pink, gde je prvi put javno progovorila o smrti svoje majke, ali i o nedavnim dešavanjima u svom privatnom i profesionalnom životu. Povodom šuškanja da je započela romansu sa mlađim dečkom iz spota, Goga je odlučno demantovala glasine i naglasila da trenutno nema partnera, već da živi sa sinom.

“To su samo tračevi. Za potrebe snimanja spota angažovali smo više modela, među kojima je bio i naš prijatelj, a odatle su nastale te priče”, rekla je Goga. Pevačica je otkrila i da je nedavno povredila nogu tokom nastupa u Hrvatskoj, kada je slučajno preskočila stepenik. “Dobro sam prošla, imala sam iščašenje, odmarala sam jedan vikend, a najzanimljivije je što mi je fan prišao i poljubio nogu. Taj gest mi je bio neprijatan, ali i lekovit”, iskreno je ispričala Goga.

Posebno emotivan deo razgovora odnosio se na nedavni gubitak njene majke. “Svako žali na svoj način, moj sin drži babinu sliku, a tata se još uvek ne snalazi najbolje. Moja majka je bila jaka žena, školovana i vaspitana. Bila nam je vetar u leđa i znam da ne bi volela da stanemo, već da nastavimo dalje”, podelila je pevačica svoja osećanja.

Goga je u razgovoru istakla da, iako je porodica prošla kroz težak period, trudi se da bude oslonac svima oko sebe i da nastavi sa karijerom. Svoj novi spot opisala je kao veliki hit, dok je najavila i nove nastupe širom regiona.

Pročitaj još

Estrada

Jovana Jeremić otkrila spavaću sobu: Tigar zauzeo centralno mesto u stanu na Dorćolu

Voditeljka je na Instagramu pokazala luksuzan detalj u svom domu, posvećen partneru Milošu Stojanoviću Tigru

Published

on

By

Voditeljka je na Instagramu pokazala luksuzan detalj u svom domu, posvećen partneru Milošu Stojanoviću Tigru

Jovana Jeremić ponovo je privukla pažnju javnosti kada je na svom Instagram profilu podelila fotografije najintimnijeg dela svog luksuznog stana na Dorćolu. Popularna voditeljka ovom prilikom otkrila je kako izgleda njena spavaća soba, ali i jednu posebnu posvetu partneru Milošu Stojanoviću Tigru.

Ono što je svima odmah zapalo za oko jeste velika tapeta sa motivom tigra koja dominira prostorijom. Ovaj upečatljiv detalj direktno asocira na njenog izabranika, poznatog biznismena koji u javnosti nosi nadimak Tigar. Jovana je poznata po tome što voli luksuz i originalna rešenja u enterijeru, ali ovaj potez jasno pokazuje i koliko joj je partner važan u životu.

Pored gigantske tapete, Jeremićeva je na centralnom mestu zida, iznad svojih diploma i inicijala „J. J.“ ukrašenih krunom, postavila i uramljenu fotografiju Miloša Stojanovića Tigra u sportskom izdanju. Ovako je svom partneru dodelila počasno mesto u domu, što dodatno naglašava značaj njihove veze.

„Zasluženo, on je moj heroj u svakom smislu, vratio me je u život“, istakla je Jovana u svojoj objavi.

Čitav ambijent odiše spojem ličnih postignuća i emocija, a Jeremićeva je još jednom pokazala kako uspeh i ljubav mogu da idu ruku pod ruku. Fanovi su sa oduševljenjem propratili njenu objavu, dok su komentari podrške počeli da se nižu na društvenim mrežama.

Pročitaj još

U Trendu