Connect with us

Estrada

Miša Paskulov otvoreno o smrti Stele Savić: Zajednički život, gubitak i budući planovi

Dečko Stele Savić u emotivnoj ispovesti otkriva detalje poslednjih dana, optužbe i dogovor sa Kristijanom Golubovićem

Published

on

Foto Izvor:

Dečko Stele Savić u emotivnoj ispovesti otkriva detalje poslednjih dana, optužbe i dogovor sa Kristijanom Golubovićem

Miša Paskulov, dečko tragično preminule Stele Savić, podelio je u intervjuu za Pink.rs potresna iskustva i detalje o zajedničkom životu sa njom. Ova ispovest dolazi nakon što je javnost uznemirila vest o smrti Stele, koja je pronađena u ventilacionom otvoru, a pažnja je usmerena na Mišu i njegovu borbu sa optužbama i tugom.

Paskulov je govorio o teškim uslovima u kojima su živeli poslednje četiri i po godine, ističući da je sve činio za Stelu, uključujući nabavku lekova i brigu o svakodnevnim potrebama. “Najviše mi je teško palo gde su je našli. Hteo sam da legnem pored nje da je zagrejem. Mi smo lepo živeli, ali nismo imali ništa”, rekao je Miša, naglašavajući koliko mu je teško zbog njene smrti.

Tokom razgovora, ispričao je i kako se nosi sa optužbama koje su se pojavile na društvenim mrežama. “Ja nju nisam ubio! Kristijan mi je pročitao šta ljudi pišu, ali to ne bih uradio ni mačkama, a ne njoj. Krivo mi je što taj poslednji dan nisam otišao sa njom u Drajzerovu. Sada bi bila živa”, izjavio je Paskulov za Pink.rs.

On je takođe istakao da je prošao poligrafsko ispitivanje i da je spreman da ga ponovi. “Pitali su me da li sam je tukao, rekao sam ne, ali da sam joj udario dva šamara. Ceo dan radim i dođem kući na gomilu sudova, a ona spava. Sebe krivim za Stelinu smrt”, dodao je Miša.

Na kraju intervjua, otkrio je da je sa Kristijanom Golubovićem dogovorio ugovor o doživotnom izdržavanju, prema kojem će Kristijan biti njegov staratelj i naslediti stan. “Dogovorili smo se da me gleda i da mu ostavim stan. Jedan drugom smo dali ruku”, zaključio je Paskulov.

Ova ispovest donosi uvid u život i osećanja Miše Paskulova nakon gubitka, kao i njegove planove za budućnost.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Mina Kostić napustila kliniku, Kasper javno pokazao podršku emotivnom objavom

Pevačica je nakon teškog perioda dobila snažnu podršku verenika na Instagramu, fanovi šalju reči ohrabrenja

Published

on

By

Pevačica je nakon teškog perioda dobila snažnu podršku verenika na Instagramu, fanovi šalju reči ohrabrenja

Mina Kostić, poznata pevačica, prošla je kroz težak period tokom prethodnih nedelja, kada je bila zadržana na lečenju u klinici ‘Dr Laza Lazarević’. Pre nekoliko dana Mina je napustila kliniku, a ubrzo nakon toga njen verenik Mane Ćuruvija Kasper obratio se javnosti putem društvenih mreža.

Kasper je na svom Instagram profilu podelio fotografiju na kojoj čvrsto drži Mininu ruku, uz emotivnu poruku podrške. Uz sliku je napisao niz nežnih reči i naglasio da će uz Minu biti bez obzira na sve, što je izazvalo brojne pozitivne reakcije njihovih pratilaca.

“Novac gradi kule od karata, lažne prijatelje, lažne statuse i pozicije. Ljubav gradi dom, prave vrednosti i ljude koji vas se nikada neće odreći. Volimo vas”, poručio je Kasper u svojoj objavi.

Objava je naišla na podršku fanova, koji su u komentarima poželeli Mini brz oporavak i pohvalili Kaspera zbog iskazane ljubavi i podrške. Fotografija i poruka dodatno su osnažili par u očima javnosti, a mnogi su naglasili važnost prave podrške u teškim trenucima.

Podsećamo, Mina Kostić je poslednjih nedelja bila na lečenju u pomenutoj klinici, a sada se, uz podršku najbližih, vraća svakodnevnim obavezama. O budućim planovima pevačice za sada nema novih informacija.

Pročitaj još

Estrada

Stanija Dobrojević otkrila kako Asmin Durdžić komentariše bivše partnere

Starleta je tokom razgovora iznela mišljenje bivšeg verenika o Anđelu Rankoviću i Marku Markoviću

Published

on

By

Starleta je tokom razgovora iznela mišljenje bivšeg verenika o Anđelu Rankoviću i Marku Markoviću

Stanija Dobrojević ponovo je privukla pažnju javnosti tokom sinoćnjeg razgovora u okviru rijaliti programa. Poznata starleta je otvoreno govorila o svom bivšem vereniku Asminu Durdžiću, otkrivši kako on komentariše njene bivše partnere pred kamerama. Njene reči izazvale su brojne reakcije gledalaca.

Stanija je tokom diskusije istakla da Asmin Durdžić mnoge muškarce iz njenog okruženja ne smatra ozbiljnim konkurentima, već ih svrstava u kategoriju “devojčica”. Posebno je pomenula Anđela Rankovića i Marka Markovića, obojicu bivših učesnika rijalitija sa kojima je imala bliske odnose pred kamerama.

“Naravno da je Asmin ljubomoran na Anđela. E, sad, Anđelo je za Asmina devojčica jedna. Vidi Asmin da između Anđela i Maje nema ništa, zato je miran… Takođe, Marko Marković je takođe devojčica za Asmina. Asmin nikada nije Šarenog pomenuo, jer ga smatra velikim muškarcem, a Marka Markovića je uvek prozivao. Ovde ne dira Janjuša, Terzu… Asmin je njima pušač ku*ca, jer ih smatra ozbiljnim muškarcima”, ispričala je Stanija tokom razgovora.

Njena izjava naišla je na različite komentare, a deo publike na društvenim mrežama diskutuje o odnosima i rivalstvu među bivšim partnerima. Stanija je ovim komentarima dodatno podgrejala interesovanje za svoj ljubavni život i odnose sa bivšim partnerima u rijalitiju.

Podsećamo, Asmin Durdžić je pre nekoliko godina bio Stanijina velika ljubav, a njihova veza je često bila tema medija i javnosti. Ove najnovije izjave samo su pojačale pažnju oko njihovog odnosa, dok se gledaoci i dalje pitaju kako će se situacija dalje razvijati.

Elita 9: Stanija govori sa Asmin gleda Anđela kao devojčicu a Cara kao konkurenciju – 25.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Pink televizija najgledanija među komercijalnim emiterima u Srbiji

Podaci agencije Nilsen pokazuju da je Pink zabeležio najveću gledanost, posebno među mlađim i urbanim gledaocima

Published

on

By

Podaci agencije Nilsen pokazuju da je Pink zabeležio najveću gledanost, posebno među mlađim i urbanim gledaocima

Prema najnovijim rezultatima merenja gledanosti koje je objavila agencija Nilsen, televizija Pink je tokom jučerašnjeg dana bila najgledanija komercijalna televizija u Srbiji. Ovi podaci pokazuju da je Pink ostvario vodeću poziciju među svim komercijalnim emiterima, a posebno se izdvojio u kategoriji gledalaca uzrasta od 18 do 49 godina. Takođe, Pink je bio najgledaniji i na teritoriji Beograda, kao i među urbanom populacijom. Pored toga, Pink je ostvario veću gledanost od Javnog servisa Srbije kada je reč o ženskoj publici, naročito među ženama uzrasta od 18 do 49 godina, kao i među gledaocima iz glavnog grada u toj starosnoj grupi. Ovi rezultati potvrđuju da televizija Pink zadržava lidersku ulogu na domaćem medijskom tržištu.

Pročitaj još

U Trendu