Connect with us

Estrada

Mina Kostić ostaje u bolnici još nekoliko dana zbog administrativnih procedura

Pevačica čeka završetak formalnosti u Specijalnoj bolnici Laza Lazarević, zdravstveno stanje stabilno

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica čeka završetak formalnosti u Specijalnoj bolnici Laza Lazarević, zdravstveno stanje stabilno

Mina Kostić, poznata pevačica, danas ipak nije napustila Specijalnu bolnicu za psihijatrijske bolesti Laza Lazarević, iako su prethodnih dana postojala očekivanja da će biti otpuštena na kućno lečenje. Do odlaganja otpusta došlo je zbog administrativnih procedura koje još uvek nisu u potpunosti završene.

Kako prenosi Kurir, zdravstveno stanje Mine Kostić je stabilno i tokom boravka u ustanovi nisu se pojavile nove komplikacije koje bi uticale na dalji tok njenog lečenja. Pevačica je pod pažljivim nadzorom lekara, a informacije iz izvora bliskih slučaju ukazuju na to da se njeno stanje postepeno poboljšava.

Očekuje se da bi Mina mogla napustiti bolnicu čim se završe neophodne formalnosti, što bi prema trenutnim informacijama moglo uslediti već u narednim danima. Do tada, pevačica ostaje pod stručnim nadzorom u Specijalnoj bolnici.

Podsećamo, tokom prethodnih dana Mina Kostić je bila pod stalnom pažnjom lekarskog tima. Iako su najave sugerisale da bi danas mogla biti otpuštena, tehnički razlozi su privremeno odložili njen povratak kući. Uprkos tome, izvor navodi da se otpusnica može očekivati uskoro, čim administrativni postupak bude završen.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Aleksandra Jakšić otkrila razloge za tužbu protiv Milene Kačavende i Dače

Nakon izlaska iz Elite 9, Aleksandra je sumirala sukobe i najavila konkretne poteze

Published

on

By

Nakon izlaska iz Elite 9, Aleksandra je sumirala sukobe i najavila konkretne poteze

Aleksandra Jakšić, koja je rano jutros napustila rijaliti Elita 9 nakon glasanja publike, otvoreno je govorila o svojim sukobima i budućim planovima u razgovoru za Pink.rs. Poseban akcenat stavila je na konflikt sa Milenom Kačavendom, ističući da nije promenila mišljenje o njoj još od ulaska u Belu kuću, te da su se tenzije dodatno pojačale tokom boravka.

“Nikada nikoga nisam tužila, ali mislim da ću napraviti presedan, pa ću tužiti Milenu, kao i Daču. Oni su izneli gomilu laži o mom životu, a dobila sam još neke informacije. Biće poveće tužbe, sa više tačaka”, izjavila je Aleksandra. Pojasnila je i da su se neistinite priče najviše ticale njenog privatnog života i porodice, što je posebno naglasila tokom intervjua.

Takođe, dotakla se i svog odnosa sa Markom Janjuševićem Janjušem, koji je često bio predmet komentarisanja u samom rijalitiju. Jakšićeva je istakla da nije planirala ljubavnu vezu sa njim, već da je njihov odnos bio deo njene strategije usmerene na razdvajanje drugih učesnika i formiranje novih prijateljstava u kući. “Janjuš je bio prvi udarac koji sam zadala, nisam planirala vezu, ali smo na kraju postali prijatelji”, rekla je Aleksandra.

Jakšićeva je jasno stavila do znanja da ostaje pri svojim stavovima i najavila rešavanje sukoba pravnim putem, dok su tenzije iz Elite 9 i dalje tema komentarisanja među fanovima.

Pročitaj još

Estrada

Slavica Rokvić otkrila svoj doručak: Tradicionalni specijaliteti na meniju u prirodi

Pevačica je na Instagramu pokazala bogat obrok, pratioci su iznenađeni njenom formom i pristupom ishrani

Published

on

By

Pevačica je na Instagramu pokazala bogat obrok, pratioci su iznenađeni njenom formom i pristupom ishrani

Slavica Rokvić, poznata pevačica i dama kojoj godine ne predstavljaju prepreku za dobar izgled, ponovo je privukla pažnju svojih pratilaca na Instagramu. Ovog puta, odlučila je da sa javnošću podeli detalje svog jutarnjeg menija i pokaže da do vitke linije ne dolazi samo uz pomoć strogih dijeta.

Na fotografiji koju je objavila vidi se tradicionalan doručak koji je pripremila u prirodi, a uz opuštenu poruku „Bosanski doručak usred Košutnjaka. Domaća jaja, basa, slaninica, organska zelena salata, kukuruz, jutro”, Slavica je svojim pratiocima otkrila šta joj se nalazi na tanjiru. Ovakav bogat doručak, koji uključuje jaja, slaninu, specifičan sir basu, organsku zelenu salatu i kukuruz, izazvao je pozitivne reakcije i brojne komentare među njenim fanovima.

Slavica je poznata po tome što redovno trenira i vodi računa o svom izgledu, a na Instagramu često objavljuje i snimke iz teretane. Nedavno je podelila video sa treninga, uz iskrenu poruku: „Deo današnje treninga, verujte nije lako, red greške, nestabilnosti, pa red dobrog pokreta. Ipak, ništa bez treninga snage. Kad se od muke smejem i veoma važan momenat vežbe, šiškama dotaći pod. Ne moraš znati sve da bi krenula, dovoljno je da se pomeriš. Greške nisu kraj puta, one su dokaz da se krećeš. Pokreni se”.

Fanovi su i ovog puta pohvalili Slavicu na autentičnosti i motivaciji koju pruža, a njene objave redovno inspirišu ljude koji je prate.

Pročitaj još

Estrada

Mina Kostić otkrila kako održava liniju bez dijete, a podršku joj pruža verenik Kasper

Pevačica bez ustručavanja govori o ishrani i oporavku, dok je verenik Mane Ćuruvija Kasper svakodnevno uz nju

Published

on

By

Pevačica bez ustručavanja govori o ishrani i oporavku, dok je verenik Mane Ćuruvija Kasper svakodnevno uz nju

Mina Kostić, poznata pevačica, već godinama važi za jednu od najzgodnijih dama na domaćoj muzičkoj sceni, ali njen način održavanja vitke linije iznenađuje mnoge. Dok brojne koleginice striktno prate dijete i posvećeno vežbaju, Mina tvrdi da se nikada nije odrekla omiljene hrane niti drži dijete. U intervjuu za Pink, pevačica ističe da jede šta poželi, čak i usred noći, ali ključ vidi u umerenosti.

“Nikada ne vodim računa o tome šta jedem i ne držim dijetu. Ja jedem u pola dana i pola noći, kad god sam gladna ustanem, jedem pa legnem. Trik je samo u količini, nikako preterivati”, rekla je Mina i otkrila da više voli povrće nego meso, a pasulj sprema najčešće bez mesa.

Kostićeva navodi da je još iz detinjstva navikla na raznovrsnu ishranu, ali da retko jede meso i često posti. Smatra da je upravo takav balans ključ njene vitke linije, bez osećaja uskraćenosti.

Dok traje njen oporavak u ustanovi “Laza Lazarević”, Minina najveća podrška je verenik Mane Ćuruvija Kasper, koji je svakodnevno posećuje. Kasper se oglasio za Pink i zahvalio medijima koji poštuju njihovu privatnost, ističući koliko je važno da osoba u teškim trenucima ima pravu podršku porodice i prijatelja.

“Mina iz svega ovoga izlazi jača i ponosna, jer se uverila kolika je moć podrške porodice, pojedinih pravih prijatelja-njenih kolega i na kraju medija”, poručio je Kasper.

Minina iskrenost i podrška najbližih očigledno su joj najveći oslonac u izazovnim trenucima, dok fanovi prate svaku vest o njenom zdravlju i radu.

Pročitaj još

U Trendu