Connect with us

Estrada

Milena Kačavenda i Dača Virijević pod žestokom kritikom u Eliti: Nominacije izazvale buru

Učesnici Elite oštro prozvali potrčke, Kačavenda emotivno reagovala na uvrede, a opstanak nekih sada je neizvestan

Published

on

Foto Izvor:

Učesnici Elite oštro prozvali potrčke, Kačavenda emotivno reagovala na uvrede, a opstanak nekih sada je neizvestan

Tokom poslednje noći u rijaliti programu ‘Elita’, atmosfera je dostigla usijanje kada su učesnici imali priliku da iznesu svoje mišljenje o ovonedeljnim potrčcima, Mileni Kačavendi i Dači Virijeviću. Voditeljka Ana Radulović otkrila je na kraju večeri koga su Odabrani nominovali i ko je ove nedelje dobio najmanju podršku publike, čime je dodatno podgrejala tenziju među takmičarima.

Najviše pažnje privukao je komentar Luke Vujovića, koji nije štedeo reči dok je govorio o svojim rijaliti rivalima. Posebno je istakao da su Milena i Dača poznati po lošim osobinama, naglašavajući da je i sam osetio njihove, kako ih opisuje, zle namere. Luka je iskoristio priliku da se osvrne na uvrede koje je Milena uputila njegovom i Anitinom nerođenom detetu, što je izazvalo dodatne reakcije u Beloj kući.

Emotivno najteže tokom večeri bilo je Mileni Kačavendi, koja je otvoreno pokazala koliko su je pogodile uvrede na njen račun. Sa druge strane, Aneli je u diskusiji otkrila Dačinu navodnu veliku laž, što je unelo dodatnu pometnju među učesnicima i podiglo neizvesnost oko daljeg toka igre.

Iako su komentari bili žustri i mnogi su iskoristili priliku da iznesu svoje zamerke, odluka publike i nominacije Odabranih jasno su pokazale da je opstanak pojedinih takmičara sada pod znakom pitanja. Svi sa nestrpljenjem očekuju naredne dane i rasplet situacije u Eliti.

Elita 9: Luka unakazio Kačavendu i Daču, njoj od sutra stavlja zmije u krevet – 28.06.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Dušica Jakovljević kupila luksuzni stan u Beogradu: Prvi pogled na novi dom

Voditeljka je u emisiji Premijera – Vikend specijal otkrila detalje, naglasila da je sama investirala

Published

on

By

Voditeljka je u emisiji Premijera – Vikend specijal otkrila detalje, naglasila da je sama investirala

Dušica Jakovljević, poznata televizijska voditeljka, podelila je sa gledaocima emisije “Premijera – Vikend specijal” jedan od svojih najvećih životnih uspeha – kupovinu luksuznog stana u Beogradu. Vidno uzbuđena, Dušica je pokazala zgradu u kojoj će uskoro živeti i otkrila kako je ovaj korak rezultat njenog višegodišnjeg rada i truda.

“Red je da završimo ovu televizijsku sezonu sa novim počecima”, poručila je voditeljka, ne skrivajući zadovoljstvo zbog ovog važnog trenutka. Kako je navela, planira da se useli u novi stan za oko mesec dana, kada bude završena cela zgrada i prateći objekti poput terena za padel i parka. Posebno je istakla moderan koncept i naprednu tehnologiju objekta, kao što su smart sistemi i prepoznavanje lica na ulazu.

“Kada sam upoznala ekipu koja stoji iza projekta i kada su mi objasnili sve o smart sistemu, znala sam da to želim. Ljudi su me pitali zašto baš takav stan, ali za mene je ovo ostvarenje sna”, rekla je Dušica.

Osvrnula se i na brojne medijske napise koji su je pratili tokom karijere, istakavši kroz osmeh da su joj možda upravo ti tekstovi pomogli da ostvari ovaj cilj. “Možda su mi i svi ti tekstovi zaradili ovaj stan”, dodala je voditeljka uz dozu humora.

Dušica je naglasila da je stan kupila potpuno sama i da je ova nekretnina njena najveća investicija za sebe i svoju decu. “Kupila sam stan sama, apsolutno sama. Ovo je nešto što pripada meni i mojoj deci, što će njima biti polazište za dalji život”, istakla je.

U iščekivanju useljenja, voditeljka poručuje da je ovo tek početak novog životnog poglavlja, dok sa nestrpljenjem odbrojava dane do ulaska u svoj novi dom.

Pročitaj još

Estrada

Pevačica Marijana Tomić preminula dan pred 40. rođendan: Zrenjanin u tuzi

Vest o njenoj smrti prenela je Fejsbuk stranica Muzičke legende Zrenjanina, opraštaju se kolege i prijatelji

Published

on

By

Vest o njenoj smrti prenela je Fejsbuk stranica Muzičke legende Zrenjanina, opraštaju se kolege i prijatelji

Muzička scena Zrenjanina zavijena je u crno nakon što je objavljeno da je pevačica Marijana Tomić preminula u 39. godini, samo dan pre svog 40. rođendana. Vest o njenom odlasku preneta je na Fejsbuk stranici Muzičke legende Zrenjanina, a brojni prijatelji i kolege opraštaju se od nje na društvenim mrežama.

Marijana Tomić, poznata po vedrom duhu i ljubavi prema muzici, ostavila je snažan utisak na sve koji su je poznavali. U objavi na pomenutoj stranici ističu da je svojim glasom i osmehom ulepšavala mnoga slavlja, te da će uspomena na nju živeti kroz pesme koje je pevala i srca onih koji su je voleli. “Sa velikom tugom primili smo vest da nas je napustila naša koleginica, pevačica Marijana Tomić. Svojim glasom, osmehom i vedrim duhom godinama je ulepšavala mnoga slavlja i ostavila trag u životima ljudi koji su imali sreću da je poznaju”, navodi se u dirljivoj objavi.

Kolektiv Muzičkih legendi Zrenjanina izrazio je najdublje saučešće porodici, prijateljima i svima koji tuguju zbog njenog preranog odlaska. Posebno ih pogađa činjenica da je Marijana preminula samo dan pre svog rođendana, a u objavi poručuju da će zauvek ostati deo njihove muzičke porodice. “Njena ljubav prema muzici bila je iskrena i nesebična, a uspomena na nju živeće kroz pesme koje je pevala i srca svih koji su je voleli. Prerano je otišla, bolest je nažalost bila jača, ali će zauvek ostati deo muzičke porodice Zrenjanina”, dodaje se u oproštajnoj poruci.

Zrenjaninska muzička scena izgubila je jednog od svojih najvoljenijih članova, a prijatelji i poznanici nastavljaju da se opraštaju od Marijane putem društvenih mreža.

Pročitaj još

Estrada

Anđela Đuričić posetila Filipa Cara u Crikvenici: Druženje zabeleženo na Instagramu

Bivši rijaliti učesnici ručali zajedno u Hrvatskoj, a snimak njihovog susreta odmah je izazvao reakcije fanova

Published

on

By

Bivši rijaliti učesnici ručali zajedno u Hrvatskoj, a snimak njihovog susreta odmah je izazvao reakcije fanova

Anđela Đuričić i Filip Car, nekadašnji učesnici pete sezone rijalitija “Zadruga”, ponovo su privukli pažnju javnosti, ali ovog puta daleko od kamera. Anđela je tokom boravka u Hrvatskoj posetila Carevu rodnu Crikvenicu, gde su zajedno ručali, a trenutak je zabeležen na Filipovom Instagram profilu. Car je u svom Story-ju snimio Anđelu za stolom i kratko napisao: “Drugarica došla nakon sto godina”.

Ovaj snimak se ubrzo našao na društvenim mrežama i izazvao brojne komentare među njihovim fanovima. Poznato je da Anđela i Filip već godinama neguju prijateljski odnos, još od učešća u rijalitiju, a povremene spekulacije o njihovoj vezi oboje su uvek demantovali, ističući međusobno poštovanje i iskreno prijateljstvo.

Zanimljivo je da se susret dogodio u trenutku kada je Anđela ponovo u žiži javnosti zbog spekulacija o odnosu sa Nenadom Marinkovićem Gastozom. Nakon završetka “Elite” pojavile su se razne priče, a dodatnu pažnju izazvala je činjenica da se njih dvoje više ne prate na društvenim mrežama. Anđela je nedavno misteriozno objavila poruku na Instagramu, ali je ubrzo demantovala da je ona upućena Gastozu.

Filip Car poslednjih meseci živi u Hrvatskoj, gde je posvećen privatnom životu i ćerki, a povremeno deli trenutke sa prijateljima na društvenim mrežama. Njegova objava sa Anđelom svedoči da je njihovo prijateljstvo opstalo uprkos vremenu i brojnim rijaliti izazovima, što su fanovi pozdravili pozitivnim komentarima.

Pročitaj još

U Trendu