Rasprava između Kačavende i Rankovića izazvala buru u Beloj kući, pale teške reči pred kamerama
Milena Kačavenda i Anđelo Ranković ponovo su dospeli u centar pažnje javnosti nakon burnog sukoba tokom podele budžeta u rijalitiju. Tokom emisije na televiziji Pink, Anđelo je dodelio mali budžet Mileni, što je bio povod za seriju međusobnih uvreda i optužbi pred ostalim učesnicima.
Svađa je započela kada je Anđelo kritikovao Milenino ponašanje, a ona mu nije ostala dužna, uzvraćajući oštrim rečima. “Ti nisi normalan, imaš ozbiljan problem u glavi”, poručio je Ranković, na šta je Kačavenda odgovorila: “Ovde si mi psihijatar, a u sedmici si mi bio ginekolog”. Rasprava se nastavila optužbama o međusobnim odnosima i prošlim postupcima u rijalitiju.
Milena je iznela niz ličnih komentara na Anđelov račun, dok je on uzvratio podsećanjem na ranija prijateljstva i ponašanje u kući. “Ti si ove sezone dokazala da nikome nisi prijatelj, ovog dečka si gledala kao sina, ova devojka ti je bila prijateljica”, rekao je Anđelo.
Tokom žučne razmene, u raspravu se uključila i Sofija, koja je takođe uputila komentar Mileni. Svađa je izazvala različite reakcije među ostalim učesnicima, ali i među gledaocima koji su pratili program uživo.
Ova situacija je još jednom pokazala koliko su odnosi među učesnicima napeti i koliko malo je potrebno da dođe do otvorenih sukoba pred kamerama.