Connect with us

Estrada

Marko i Goga Gačić okončali brak: Detalji dogovora i porodične tenzije

Nakon razvoda, Goga ostaje u porodičnoj kući sa decom, dok Marko živi sa novom partnerkom

Published

on

Foto Izvor:

Nakon razvoda, Goga ostaje u porodičnoj kući sa decom, dok Marko živi sa novom partnerkom

Marko i Goga Gačić, par o kojem se nedeljama govori u domaćim medijima, zvanično su se razveli nakon burnog perioda u javnosti. Posle saznanja o Markovoj prevari, Goga je ostala u porodičnoj kući sa decom, dok je Marko iznajmio stan sa novom devojkom, za koji mesečno izdvaja 1300 evra, prema navodima domaćih medija.

Nakon fizičke razdvojenosti, par je uspeo da putem advokata postigne dogovor oko svih detalja razvoda. Saglasili su se da deca ostanu sa Gogom, a trenutno se čeka potvrda suda kako bi razvod postao pravosnažan. Izvor blizak pevačici naveo je za Telegraf da Goga želi što pre da proces bude završen.

Porodična dinamika dodatno je narušena, jer je Markov otac Mikica izrazio nezadovoljstvo ponašanjem svog sina. Kako prenosi izvor, Mikica ne dozvoljava Marku da dolazi u porodičnu kuću, osim kada je u pitanju poseta bivšoj supruzi i deci. Mikica je posebno pogođen činjenicom da mu sin nije čestitao rođendan, što je dodatno produbilo porodične tenzije.

Prema rečima izvora, Marko je novoj partnerki Aleksandri, koju je doselio iz Beča, omogućio posao i život u Beogradu, istovremeno trošeći zarađeni novac na zajednički život. Goga, koja i dalje živi u porodičnoj kući sa decom, izjavila je u intervjuu za Adria TV da je o prevari saznala slučajno i da nije sumnjala u supruga. “Nisam tip da proveravam, nisam sumnjala, nismo imali krize i nerešive probleme. Istina je da sam sasvim slučajno videla njegov telefon”, izjavila je Goga, dodajući da joj je izdaja teško pala i da je pružila maksimum u braku.

Nakon što je razvod postao javna tema, Marko više nije skrivao identitet nove partnerke, a par je viđen zajedno na javnim mestima. Za sada, čeka se sudska potvrda kako bi oba supružnika i zvanično nastavila odvojene živote.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Haris Džinović otvoreno o razvodu: Ne želim više da vidim Melinu

Pevač iskreno o odnosu sa bivšom suprugom, finansijama i životu posle braka

Published

on

By

Pevač iskreno o odnosu sa bivšom suprugom, finansijama i životu posle braka

Haris Džinović, poznati folker, progovorio je o svom razvodu od Meline Džinović i otkrio kako se nosi sa životom nakon kraja braka. U intervjuima za domaće medije, pevač je bez ustručavanja priznao da ne želi više da vidi ni sliku bivše supruge, niti da čita vesti o njoj. Iako iz braka imaju dvoje dece, sina Kana i ćerku Đinu, Haris ističe da je Melinu potpuno isključio iz svog života.

“Ja ne čitam vesti o mojoj bivšoj supruzi. Iskoči mi, ja vidim Melininu sliku i preskočim. Ja često gledam gore u Gugl, samo da ne bih video sliku!”, rekao je Džinović u svom prepoznatljivom stilu.

Nakon razvoda, javnost je zanimalo i kako Haris raspolaže svojim finansijama. Pevač je otkrio da se sada fokusira na hedonizam i svoje zadovoljstvo. “Meni su pare potrebne isključivo za dobro vino, klopu i neko putovanje”, iskreno je izjavio za Kurir, naglašavajući da mu materijalne stvari nisu prioritet.

Kada je reč o ljubavnom životu, Džinović jasno poručuje da mu nova veza nije na pameti. “Dao sam im sve što je trebalo i nemam šta da žalim”, rekao je kroz smeh, dodajući da ne želi da ponavlja stare greške. “Ja se nisam zaljubio, ne daj Bože. Šta ću se zaljubljivati ako ću dobiti isti scenario? Presipati iz šupljeg u prazno”, zaključio je u emisiji “Premijera, vikend specijal”.

Iako je razvod prošao pod budnim okom javnosti, Haris se trudi da privatne razgovore sa decom zadrži u krugu porodice, naglašavajući da su to teme o kojima ne govori javno.

Pročitaj još

Estrada

Ognjen otvoreno o pomirenju Anastasije Brčić i Bore Santane: Za zeta priznaje samo Viktora

Najbolji prijatelj Anastasije Brčić oglasio se nakon njenog pomirenja sa Borom i otkrio svoje razočaranje

Published

on

By

Najbolji prijatelj Anastasije Brčić oglasio se nakon njenog pomirenja sa Borom i otkrio svoje razočaranje

Nakon što su Anastasija Brčić i Bora Santana obnovili svoj odnos tokom žurke u utorak, njen dugogodišnji prijatelj Ognjen prokomentarisao je za portal Pink.rs ovu situaciju, ne krijući koliko je nezadovoljan. Ognjen je otvoreno govorio o svojim emocijama, istakavši da ga ceo razvoj događaja iscrpljuje i da ne odustaje od svojih namera u vezi sa Borom.

“Više nemam snage. Ja joj čuvam leđa za sve, ali nemam snage za njih dvoje. Samo čekam da izađe, a sa njim će sve ići preko suda, jer mislim da drugačije nije moguće. Njihov odnos je bolestan. Oni će biti na sudu, a usput će se miriti, pa će opet da se pljuju. To je jednostavno tako. Luda kuća. Ispadam tu najluđi ja”, poručio je Ognjen za Pink.rs.

Na pitanje da li će podržati Anastasiju u superfinalu, Ognjen je naveo da tada neće biti u zemlji, ali da će razgovarati sa njom čim izađe, uz naglasak da mu je njeno zdravlje najvažnije. Dodao je i da neće oprostiti uvrede na račun njene porodice.

Zanimljivo je da je Ognjen posebno istakao Viktora Gagića kao osobu koju bi rado prihvatio za Anastasijinog dečka, rekavši da je njihov odnos bio lep i da bi, po njegovom mišljenju, bili odličan par da su ostali zajedno.

Ova izjava izazvala je mnogo pažnje među publikom, a ostaje da se vidi kako će se odnos Anastasije i Bore dalje razvijati.

Pročitaj još

Estrada

Nele Karajlić promovisao album Pijani brod u Beogradu i prvi put koristio veštačku inteligenciju

Poznati muzičar predstavio 12 novih pesama, prikazao AI spot i zabavio publiku neobičnim kritičarima

Published

on

By

Poznati muzičar predstavio 12 novih pesama, prikazao AI spot i zabavio publiku neobičnim kritičarima

Nele Karajlić, jedan od najpoznatijih muzičara sa ovih prostora, održao je u Beogradu promociju svog novog albuma pod nazivom „Pijani brod“. U atmosferi koja je okupila brojne saradnike i publiku, Karajlić je predstavio 12 novih pesama koje su nastajale bez pritiska da postanu hitovi, ali autor veruje da će ih publika prepoznati.

Na promociji je posebnu pažnju privukao video spot za jednu od novih pesama, koji je, po prvi put u njegovoj karijeri, napravljen uz pomoć veštačke inteligencije. Reditelj spota je bio Vuk Protić, a Nele je istakao kako je veštačka inteligencija iskorišćena „inteligentno“.

„Vuk Protić je reditelj ovog spota i ovo je prvi put da je veštačka inteligencija iskorišćena inteligentno. Pošto nismo uspeli da dobijemo još ozbiljnu recenziju, ja sam zamolio da vidimo šta ozbiljni kritičari misle o mojoj ploči”, rekao je Karajlić, nakon čega je prikazao video u kojem su Josip Broz Tito i Majkl Džekson predstavljeni kao kritičari, što je izazvalo smeh i dobru atmosferu među prisutnima.

Nele je na promociji i prvi put uživo izveo pesme sa novog albuma, a događaj je protekao u znaku dobre energije i povratka umetnika svom omiljenom studijskom radu.

Nele Karajlić na promociji novog albuma predstavio ozbiljne kritičare i nasmejao sve prisutne


Pročitaj još

U Trendu