Connect with us

Estrada

Marko Dervišević otkrio detalje odnosa Bore Santane i Filipa Đukića

Najbolji drug Filipa Đukića u emisiji “Pitam za druga” progovorio o prijateljstvu i Santaninoj izdaji

Published

on

Foto Izvor:

Najbolji drug Filipa Đukića u emisiji “Pitam za druga” progovorio o prijateljstvu i Santaninoj izdaji

Marko Dervišević, najbolji prijatelj Filipa Đukića, gostovao je u emisiji “Pitam za druga” i otvoreno govorio o aktuelnim dešavanjima u “Zadruzi” i odnosima među učesnicima. Voditelji Stefan Milošević Panda i Maša Mihailović ugostili su Derviševića i Viktora Zeljka, a tema razgovora bila je prijateljstvo između Bore Santane i Filipa Đukića, kao i posledice afere koja danima potresa Šimanovce.

Dervišević je istakao da je Bora Santana nakon svega što mu se dogodilo ušao u “Zadrugu” sa željom da pomogne drugima, ali da su mu se takve odluke kasnije obile o glavu. “Bora je ušao tamo posle svega što mu se desilo i mislim da je to uticalo jako na njega. Dao se da pomogne nekim ljudima i onda se ispostavilo da nije trebalo tako”, rekao je Dervišević tokom emisije.

Govoreći o prijateljstvu Bore i Filipa, Marko je naglasio da je ono drugačije u odnosu na njegov i Filipov odnos. “Nije isto kad se Filip viđa sa nama i sa prijateljima sa posla, nije to isto prijateljstvo. Mi gledamo da budemo relaksirani i da uživamo u našem društvu. Filip stvarno svima daje nadminke, on će uvek naći neku foru ili fazon. Oni su bliži od ostalih, ali nisu bliski kao mi. Između muškaraca je uvek neki rivalitet. I da si prijatelj sa nekim, gledaćeš da se družiš sa boljim da bi i ti napredovao. Oni jedan drugog vuku i dobar su tandem”, izjavio je Dervišević.

U emisiji je pomenuta i afera Filipa i Maje Marinković, koja je dodatno uticala na dinamiku među prijateljima. Svi detalji i reakcije gostiju dostupni su u video-prilogu u okviru emisije.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Veljko Ražnatović pokazao sinove u voćnjaku: Isaija i Krstan beru trešnje u Titelu

Bokser je na Instagramu podelio porodične trenutke iz dvorišta, dečaci uživaju daleko od gradske gužve

Published

on

By

Bokser je na Instagramu podelio porodične trenutke iz dvorišta, dečaci uživaju daleko od gradske gužve

Veljko Ražnatović, poznati bokser i sin Svetlane Cece Ražnatović, podelio je sa svojim pratiocima na Instagramu delić porodične idile iz Titela. Na fotografijama koje je objavio vidi se kako njegovi sinovi Isaija i Krstan beru i jedu trešnje u porodičnom voćnjaku, što je izazvalo brojne pozitivne reakcije na društvenim mrežama.

Ražnatović je već duže vreme poznat po tome što je odlučio da svoj mir pronađe van gradske vreve. Sa suprugom Bogdanom i sinovima živi u Titelu, gde porodica uživa u prirodi i svakodnevnim, jednostavnim radostima. Ovaj put, Veljko je zabeležio trenutak u kojem mališani uživaju u dvorištu, ističući koliko im prija boravak u voćnjaku.

Osim porodične sreće, Veljko Ražnatović je u više navrata govorio o svojoj ljubavi prema selu i poljoprivredi. “Ja sam uvek hteo da se bavim poljoprivredom, da budem na selu. Međutim, nisam znao tačno šta, da li da čuvam krave, piliće, ali nisam znao puno o tome, već su to bile neke moje želje. Moj tast radi piliće, sa njim sam seo. Tada mi je on objasnio sve, ja sam uzeo digitron, preračunao se i meni se ta matematika svidela”, izjavio je ranije Ražnatović.

Njegova preduzetnička priča vezana je za svinjogojstvo, a značajan deo posla vodi upravo u Titelu i okolini Žitorađe, rodnog mesta svoje majke. Porodica Ražnatović tako svakodnevno kombinuje poslovne obaveze sa uživanjem u prirodi, što se vidi i kroz ovakve porodične trenutke koje Veljko rado deli sa pratiocima.

Pročitaj još

Estrada

Mina Kostić napustila kliniku, uz podršku verenika i brata na izlasku

Pevačica se prvi put pojavila u javnosti nakon boravka u bolnici, kratko poručila da se oseća odlično

Published

on

By

Pevačica se prvi put pojavila u javnosti nakon boravka u bolnici, kratko poručila da se oseća odlično

Mina Kostić, poznata pevačica, danas je po prvi put viđena u javnosti nakon što je napustila kliniku za psihijatrijske bolesti ‘Dr Laza Lazarević’, gde je boravila od kraja maja. Na izlasku iz bolnice, Minu su dočekali njen verenik Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper, i brat, koji su joj pružili punu podršku.

Fotografi su zabeležili trenutak kada je Mina, obučena u crno, sa kačketom i naočarima, izašla iz ustanove držeći brata za ruku. Na pitanje novinara kako se oseća, pevačica je kratko odgovorila: “Odlično sam”, i potom zajedno sa svojim najbližima ušla u automobil.

Verenik Mane Ćuruvija se prethodnih dana oglasio za Pink.rs, ističući važnost podrške porodice i prijatelja kroz ovaj period, ali nije želeo da iznosi detalje o Mininom zdravstvenom stanju. “Što se tiče Mine, sve što je snašlo nije ni blizu onoga kako su neki, zna se koji mediji prenosili, kako o Mini, tako i o meni. U Srbiji, nažalost, još uvek, kada je nekome neophodan savet i pomoć stručnjaka, to se smatra i karakteriše kao vid neke sramote i poniženja. Mina iz svega ovoga izlazi jača i ponosna, jer se uverila kolika je moć podrške porodice, pojedinih pravih prijatelja-njenih kolega i na kraju medija”, rekao je Mane.

Ovaj izlazak iz bolnice za Minu Kostić predstavlja novi početak, uz podršku najbližih i želju da se što pre vrati svakodnevnom životu. Javnost i fanovi sa pažnjom prate njene prve korake nakon ovog perioda.

Pročitaj još

Estrada

Mina Kostić napustila bolnicu: Sa kačketom i naočarima, uz podršku porodice

Pevačica izašla iz bolnice ‘Laza Lazarević’, kratko poručila da se dobro oseća i napustila ustanovu u društvu partnera i braće

Published

on

By

Pevačica izašla iz bolnice ‘Laza Lazarević’, kratko poručila da se dobro oseća i napustila ustanovu u društvu partnera i braće

Mina Kostić, poznata folk pevačica, danas je napustila Bolnicu za psihijatrijske bolesti ‘Laza Lazarević’ u Beogradu. Na izlasku iz bolnice, Kostić je bila u crnoj haljini, sa kačketom i naočarima na glavi, dok je za ruku držala svog brata. Došla je i podrška partnera Manea Ćuruvije, koji je bio uz nju tokom celog procesa.

Nakon što su je novinari dočekali ispred ustanove, Mina se kratko obratila prisutnima i poručila: ‘Odlično sam, dobro se osećam.’ Pevačica nije želela da daje duže izjave, već je zajedno sa Kasperom i braćom brzo ušla u automobil i odvezla se u nepoznatom pravcu.

Odlazak iz bolnice prvobitno je bio planiran za prethodni dan, ali je otpust morao biti odložen zbog nepredviđenih okolnosti. Tokom njenog boravka, Kasper je svakodnevno dolazio u posetu i donosio joj sve što joj je bilo potrebno.

Na fotografijama sa lica mesta vidi se kako Mina napušta bolnicu u pratnji najbližih. Iako novinari nisu uspeli da dobiju duže izjave, njen kratak komentar i podrška porodice jasno su pokazali da se pevačica nalazi u stabilnom stanju.

Detalji o budućim planovima Mine Kostić nisu poznati, a ona se posle izlaska iz bolnice povukla iz javnosti i nije dodatno komentarisala svoju situaciju.

Pročitaj još

U Trendu