Connect with us

Estrada

Luka Vujović ponovo u centru pažnje: incident sa Anđelom Rankovićem odmah po izlasku iz zatvora

Napet susret u Beloj kući izazvao reakciju obezbeđenja, dok su učesnici i gledaoci pratili razvoj događaja

Published

on

Foto Izvor:

Napet susret u Beloj kući izazvao reakciju obezbeđenja, dok su učesnici i gledaoci pratili razvoj događaja

Luka Vujović, učesnik popularnog rijaliti programa, izazvao je buru čim je izašao iz zatvora – sukob sa Anđelom Rankovićem doveo je do burne reakcije i intervencije obezbeđenja. Sve se odigralo pred kamerama, a napeti trenutak nije promakao ni publici ni cimerima.

Do incidenta je došlo odmah po Lukinom povratku, kada je ušao u verbalni sukob sa Anđelom Rankovićem. Obezbeđenje je bilo prisutno tokom čitave situacije, prateći svaki njihov korak i sprečavajući fizički kontakt. “Kad si imao 5 godina da li su ti mamu tukli? Ući će i tebi neko u stan ko nije prijavljen, kod mame i tebe. J*bem ti mamu p*dersku”, uputio je Luka uvrede Anđelu, dok je Anđelo kratko odgovorio: “Smešan si.”

Snimak ovog događaja brzo je postao tema među gledaocima, dok su reakcije učesnika bile podeljene. Dok su neki podržali Anđela zbog smirenosti, drugi su komentarisali Lukinu burnu reakciju nakon izlaska iz zatvora.

Podsećamo, Luka je prethodno bio u zatvoru, a njegov povratak u Beloj kući odmah je izazvao novi karambol. Obezbeđenje je pravovremeno reagovalo, sprečivši veći incident. Detalje ovog sukoba gledaoci mogu pogledati i na zvaničnom YouTube kanalu rijalitija.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Anđela Đuričić posetila Filipa Cara u Crikvenici: Druženje zabeleženo na Instagramu

Bivši rijaliti učesnici ručali zajedno u Hrvatskoj, a snimak njihovog susreta odmah je izazvao reakcije fanova

Published

on

By

Bivši rijaliti učesnici ručali zajedno u Hrvatskoj, a snimak njihovog susreta odmah je izazvao reakcije fanova

Anđela Đuričić i Filip Car, nekadašnji učesnici pete sezone rijalitija “Zadruga”, ponovo su privukli pažnju javnosti, ali ovog puta daleko od kamera. Anđela je tokom boravka u Hrvatskoj posetila Carevu rodnu Crikvenicu, gde su zajedno ručali, a trenutak je zabeležen na Filipovom Instagram profilu. Car je u svom Story-ju snimio Anđelu za stolom i kratko napisao: “Drugarica došla nakon sto godina”.

Ovaj snimak se ubrzo našao na društvenim mrežama i izazvao brojne komentare među njihovim fanovima. Poznato je da Anđela i Filip već godinama neguju prijateljski odnos, još od učešća u rijalitiju, a povremene spekulacije o njihovoj vezi oboje su uvek demantovali, ističući međusobno poštovanje i iskreno prijateljstvo.

Zanimljivo je da se susret dogodio u trenutku kada je Anđela ponovo u žiži javnosti zbog spekulacija o odnosu sa Nenadom Marinkovićem Gastozom. Nakon završetka “Elite” pojavile su se razne priče, a dodatnu pažnju izazvala je činjenica da se njih dvoje više ne prate na društvenim mrežama. Anđela je nedavno misteriozno objavila poruku na Instagramu, ali je ubrzo demantovala da je ona upućena Gastozu.

Filip Car poslednjih meseci živi u Hrvatskoj, gde je posvećen privatnom životu i ćerki, a povremeno deli trenutke sa prijateljima na društvenim mrežama. Njegova objava sa Anđelom svedoči da je njihovo prijateljstvo opstalo uprkos vremenu i brojnim rijaliti izazovima, što su fanovi pozdravili pozitivnim komentarima.

Pročitaj još

Estrada

Vanja Živić oštro odgovorila Žani: Sukob bivših drugarica eskalirao na društvenim mrežama

Nakon izlaska iz ‘Elite’, Vanja Živić u intervjuu za Pink.rs iznela teške optužbe na račun Žane Đorđević Maliković

Published

on

By

Nakon izlaska iz ‘Elite’, Vanja Živić u intervjuu za Pink.rs iznela teške optužbe na račun Žane Đorđević Maliković

Vanja Živić, bivša učesnica rijalitija ‘Elita’, ponovo je dospela u centar pažnje zbog žestokog sukoba sa nekadašnjom prijateljicom Žanom Đorđević Maliković, poznatijom kao Žana Omnia. Nakon što je pre šest dana napustila rijaliti, Vanja je u izjavi za portal Pink.rs iznela niz optužbi i uvreda na račun Žane, a njihova razmena reči nastavila se i juče.

Vanja je u svom obraćanju za medije otvoreno komentarisala Žanino ponašanje i odnos prema muškarcima, aludirajući na materijalnu korist i nazivajući je pogrdnim imenima. U izjavi je navela: “Cirkuska jahačica apokalipse traži k…, izgleda da joj je malo trenutno onog crnogorskog, navikla na više njih. Ova dama poznata je kao vrlo laka i dostupna pripadnicima muškog pola, jer sa njom možete spavati za jedan ručak i par pića kako bi mogla da okači stori neki…”

Vanja je Žanu optužila i za održavanje odnosa sa oženjenim muškarcima radi materijalne koristi, a osvrnula se i na navodne porodične probleme Žane. Dodala je: “Pazite samo da ti ne bane žena (smeh). Ne znam zašto Radmila nije platila sebi neki hotel, nego je i ove godine u kući svog j…ča, a da, neće da se razbacuje sa silnim milionima koje ima.”

Sukob je dodatno podgrejan ličnim prozivkama i aluzijama na privatni život, dok je Vanja istakla da sve što iznosi ima osnovu u “proverenim dokazima i činjenicama”.

Ovaj javni sukob izazvao je brojne reakcije na društvenim mrežama, gde se komentari nižu, a pratioci pomno prate svaki novi detalj. Za sada, Žana nije javno odgovorila na poslednje Vanjine izjave.

Pročitaj još

Estrada

Sandra Afrika uspela u građevinskom biznisu: Sa bivšim verenikom zaradila dva miliona evra

Pevačica pametno uložila novac od muzike, novi projekat sa Aleksandrom Moskovljovićem privukao pažnju javnosti

Published

on

By

Pevačica pametno uložila novac od muzike, novi projekat sa Aleksandrom Moskovljovićem privukao pažnju javnosti

Sandra Afrika, popularna srpska pevačica, našla se ponovo u centru pažnje, ali ovog puta ne zbog muzike već zbog uspeha na poslovnom planu. Sandra je zajedno sa bivšim verenikom Aleksandrom Moskovljovićem Mikišom, koji je danas njen menadžer, ostvarila značajnu zaradu od privatnog biznisa u građevini.

Kako prenose domaći mediji, Sandra i Mikiša su pre nekoliko godina pametno investirali novac zarađen od nastupa i muzičkih platformi u gradnju zgrada u Šapcu. Prva zgrada, koju su izgradili, donela im je čak dva miliona evra, dok se druga, sa 11 stanova, još uvek nalazi u fazi izgradnje. Procene su da će i od ovog projekta ostvariti značajnu zaradu, oko 1.700.000 evra, prema izveštajima iz prošle godine.

Sandra je tako pokazala da se odlično snalazi i van estradnih voda. Zajedno sa Mikišom, uprkos raskidu, nastavila je poslovnu saradnju koja im očigledno donosi uspeh. Nakon što su stanove iz prve zgrade brzo prodali, odlučili su da novac ulože u novi objekat, potvrđuju izvori iz domaćih medija.

Iako Sandra o privatnim ulaganjima retko govori javno, jasno je da je njen poslovni potez izazvao interesovanje, posebno među poznatim ličnostima i sportistima. Njihovi klijenti su, prema navodima, često fudbaleri, što dodatno doprinosi atraktivnosti ovog biznisa.

Sandra Afrika tako nastavlja da iznenađuje javnost svojom preduzimljivošću, dok njeni muzički uspesi ostaju upotpunjeni i poslovnim rezultatima.

Pročitaj još

U Trendu