Connect with us

Estrada

Kraljica Elizabeta odbijala privatne razgovore sa princom Harijem: Svedoci uvek prisutni

Poznata britanska vladarka nije želela da ostane sama sa unukom ni tokom upoznavanja s njegovom ćerkom

Published

on

Foto Izvor:

Poznata britanska vladarka nije želela da ostane sama sa unukom ni tokom upoznavanja s njegovom ćerkom

Kraljica Elizabeta II, jedna od najpoznatijih svetskih monarha, godinama je bila oprezna u odnosima sa princom Harijem, posebno nakon njegove selidbe u Kaliforniju i napuštanja kraljevskih dužnosti. Kako navodi ekspert za kraljevsku porodicu Hugo Vikers u svojoj novoj knjizi, Elizabeta II je insistirala da tokom svakog telefonskog razgovora sa Harijem u prostoriji bude prisutna i dvorska dama. Vikers ističe da je kraljica želela zaštitu i da se osigura zapis o svemu što je rečeno, naročito nakon što su Hari i Megan Markl izneli svoju stranu priče u intervjuu sa Oprom Vinfri i u memoarima ‘Spare’.

Oprez je bio posebno izražen tokom njihovih kasnijih poseta. Vikers piše da je kraljica čak i prvi susret sa Harijevom ćerkom Lilibet, tokom proslave njenog prvog rođendana u okviru platinastog jubileja, održala pod strogim uslovima – uz prisustvo dvorske dame, bez dozvole za privatnog fotografa. Prema tvrdnjama iz knjige, Elizabeta II je želela da izbegne svaki potencijalni publicitet ili zloupotrebu privatnih trenutaka.

Autor navodi i da je kraljica savetovala Hariju da pričeka sa brakom sa Megan, ali su se on i bivša glumica venčali već narednog maja. Vikers u knjizi opisuje i epizodu kada je kraljica lično reagovala zbog Meganine navodne grubosti prema osoblju u Vindsoru.

Ovakav odnos pokazuje koliko su događaji poslednjih godina uticali na komunikaciju unutar britanske kraljevske porodice. Kraljica Elizabeta II preminula je u septembru 2022. godine, a detalji iz Vikersove knjige bacaju novo svetlo na izazove sa kojima se suočavala na privatnom planu.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Marina Pezerović Zera otkrila kako komentari utiču na porodicu i uporedila se sa Tanjom Savić

Pevačica se oglasila nakon nastupa na Belgrade Music Week festivalu i progovorila o poređenjima i popularnosti

Published

on

By

Pevačica se oglasila nakon nastupa na Belgrade Music Week festivalu i progovorila o poređenjima i popularnosti

Marina Pezerović, poznatija kao Zera, prva je sinoć nastupila na Belgrade Music Week festivalu i time još jednom privukla pažnju javnosti. Nakon energičnog nastupa, Zera je u razgovoru sa novinarima podelila svoje utiske i iskreno govorila o emocijama koje su je preplavile na bini.

Pevačica je istakla da joj je nastup bio izuzetno emotivan i da je tokom tonske probe shvatila koliko joj znači kada peva u miru, što je navela kao nešto što često radi kod kuće. “Večeras sam shvatila da ne mogu da zaplačem, jer je to opet nešto privatno. Iskreno, jako je teško pokazati privatnu Zeru”, rekla je Zera okupljenim novinarima.

Povodom komentara na društvenim mrežama, gde su je pojedini uporedili sa Tanjom Savić, Zera je priznala da joj to prija i da joj je velika čast što su ljudi povukli takvu paralelu. “Stvarno?! Velika je čast za mene da to neko kaže”, izjavila je pevačica.

Na pitanje o navodima da joj je popularnost opala, Zera je istakla da se ne obazire na komentare, jer nije nova u ovom poslu. Ipak, priznala je da pojedini članovi njene porodice reaguju na takve priče, što donekle utiče i na nju. “Neki članovi moje porodice se obaziru, pa to utiče na mene, ali je to deo ovog posla. Ja sam deo ovog svega, ne utiče na mene… Neka gledaju malo više svoja posla”, poručila je Zera.

Nastup na festivalu bio je još jedan dokaz da Zera ima vernu publiku, dok su komentari na račun njenog izgleda i scenskog nastupa ponovo pokrenuli diskusije na društvenim mrežama.

PINK.RS: Zera o šuškanjima da joj je opala popularnost, otkrila i da li zatekne prazan klub


Pročitaj još

Estrada

Natalija Viljalba Angarita pronađena bez života u stanu u Bogoti: Detalji istrage otkriveni

Manekenka je pronađena u koferu, a istraga se fokusira na dvojicu stranih državljana koji su boravili u istoj zgradi

Published

on

By

Manekenka je pronađena u koferu, a istraga se fokusira na dvojicu stranih državljana koji su boravili u istoj zgradi

Manekenka i influenserka Natalija Viljalba Angarita (36) pronađena je mrtva u iznajmljenom stanu na sedmom spratu zgrade u prestižnom delu Bogote. Telo je otkriveno u koferu unutar tuš-kabine, dok je voda još uvek tekla, što je izazvalo sumnje istražitelja o pokušaju prikrivanja dokaza.

Prema informacijama iz istrage, glavnu pažnju tužilaštva privukla su dva strana državljana – jedan iz Sjedinjenih Američkih Država, drugi iz Velike Britanije. Američki državljanin je, prema evidenciji objekta, pratio Viljalbu tokom početka njenog boravka u stanu. Britanac je primećen na snimcima nadzornih kamera kako dan pre pronalaska tela nosi posteljinu u vešeraj zgrade.

Posebno interesantno za istražitelje jeste otkriće dva pasoša sa različitim prezimenima, ali istom fotografijom, što bi moglo biti ključno za rasvetljavanje slučaja. Telo je pronađeno nekoliko dana nakon poslednjeg viđenja, a istražitelji pretpostavljaju da je boravilo u stanu najmanje pet dana.

Vest o tragičnoj smrti poznate manekenke uznemirila je njene pratioce na društvenim mrežama, dok nadležni organi detaljno ispituju sve okolnosti događaja. Istraga je i dalje u toku i javnost čeka zvanične rezultate.

Signos de violencia y una ducha abierta: Los macabros detalles del caso Villalba


Pročitaj još

Estrada

Suzana Jovanović se vratila na scenu posle duže pauze: Dirljiv nastup na Tašmajdanu

Pevačica je prvi put nastupila nakon smrti supruga, publika je dočekala ovacijama na Festivalu Južnog vetra

Published

on

By

Pevačica je prvi put nastupila nakon smrti supruga, publika je dočekala ovacijama na Festivalu Južnog vetra

Suzana Jovanović napravila je svoj emotivni povratak na muzičku scenu tokom prve večeri Festivala Južnog vetra na Tašmajdanu. Posle gotovo tri decenije odsustva sa velikih koncerata, pevačica je ponovo stala pred publiku i to po prvi put nakon smrti supruga Saše Popovića, koji je preminuo pre godinu i četiri meseca.

Već sa prvim korakom na scenu, Suzanu je dočekao snažan aplauz i dugotrajne ovacije, a atmosfera na Tašmajdanu bila je ispunjena emocijama. Na licima publike, ali i same pevačice, jasno su se videli uzbuđenje i zahvalnost, dok je hiljade ljudi pevalo zajedno sa njom bezvremenske hitove poput „Poslaću ti ljubav“, „Nema kajanja“, „Ko me jednom prevari“ i „Rođeni u pravo vreme“.

Suzana nije morala mnogo da govori – muzika i podrška prisutnih govorili su dovoljno. Svojim nastupom pokazala je snagu i dostojanstvo, a publika joj je uzvratila toplinom i podrškom, potvrđujući da njene pesme i dalje zauzimaju posebno mesto u srcima mnogih.

Ovaj povratak na scenu bio je jedan od najemotivnijih trenutaka festivala i svakako događaj koji će se dugo pamtiti. Tašmajdan je te večeri pokazao koliku moć ima iskrena emocija i koliko publika ceni umetnike koji ostaju verni sebi i svojoj muzici.

Pročitaj još

U Trendu