Connect with us

Estrada

Jovan Pantić u društvu Tee Bilanović tokom večernjeg izlaska: Snimak iz kafane postao hit

Bivši muž Marije Mikić viđen za stolom sa pevačicom, a snimak njihovog provoda ubrzo se proširio mrežama

Published

on

Foto Izvor:

Bivši muž Marije Mikić viđen za stolom sa pevačicom, a snimak njihovog provoda ubrzo se proširio mrežama

Jovan Pantić, bivši suprug pevačice Marije Mikić, privukao je pažnju javnosti kada se pojavio u društvu Tee Bilanović tokom jednog večernjeg izlaska. Na snimku koji je zabeležen u kafani, vidi se kako Jovan uživa dok Tea peva, a ovaj video se ubrzo proširio društvenim mrežama i izazvao brojne reakcije.

Tea Bilanović, koja je poznata po energičnim nastupima, i ovog puta nije odolela da zapeva kada se našla na svirci. U jednom trenutku je izvela pesmu “Javi se oteraj tugu” u lokalu, što je dodatno podiglo atmosferu među prisutnima. Za stolom pored nje sedeo je upravo Jovan Pantić, a pažnju je posebno privuklo to što je sve vreme pratio njen nastup.

Na fotografijama i snimku koji su objavljeni, jasno se vidi kako je Jovan zainteresovan za Teinu izvedbu, a korisnici društvenih mreža su komentarisali njihovu prisnost tokom provoda. Iako nije bilo zvaničnih izjava sa njihove strane, video je postao viralan na Instagramu i drugim mrežama, gde su se komentari nizali.

Ovaj izlazak izazvao je interesovanje i zbog činjenice da je Jovan bivši muž Marije Mikić, što je dodatno podstaklo komentare javnosti. Ipak, u fokusu snimka ostaje dobra atmosfera i muzika koju je priredila Tea Bilanović, a detalji njihovog odnosa nisu komentarisani u javnosti.

Vest o ovom provodu preneli su mnogi portali, a snimak se i dalje deli na društvenim mrežama.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Jala Brat i Buba Corelli iznenadili publiku na Music Weeku u Beogradu

Poznati dvojac priredio neočekivan trenutak na Ušću, atmosfera oduševila prisutne fanove

Published

on

By

Poznati dvojac priredio neočekivan trenutak na Ušću, atmosfera oduševila prisutne fanove

Dugoočekivani muzički spektakl Music Week započeo je sinoć na Ušću u Beogradu, okupivši veliki broj ljubitelja popularne muzike. Prva je na scenu izašla pevačica Zera, koja je svojim nastupom zagrejala atmosferu i pripremila publiku za glavne zvezde večeri.

Nakon što je Zera otvorila program, publika je s oduševljenjem dočekala izlazak Jale Brata i Bube Corellija. Poznati muzički dvojac nije krio radost pred beogradskom publikom, a tokom nastupa su pozdravljali fanove i bacali im flašice vode, što je izazvalo posebnu reakciju u prvim redovima.

Prisutni su uživali u energičnoj atmosferi, a društvene mreže preplavili su snimci i fotografije s događaja. Ovaj neočekivani trenutak dodatno je podigao raspoloženje, što pokazuju brojni komentari podrške i oduševljenja na Instagramu i drugim platformama.

Music Week je poznat po okupljanju najaktuelnijih imena regionalne muzičke scene, a sinoćni nastup Jale Brata i Bube Corellija potvrdio je da interesovanje za njihove nastupe ne jenjava. Organizatori festivala zadovoljni su odzivom publike, a ljubitelji muzike s nestrpljenjem iščekuju naredne izvođače tokom trajanja festivala.

Pročitaj još

Estrada

Koraima Tores rasplakala pratioce: Emotivna poruka nakon zemljotresa u Venecueli

Glumica poznata kao Kasandra oglasila se na Instagramu, pozvala na solidarnost i podelila važne informacije za ugrožene

Published

on

By

Glumica poznata kao Kasandra oglasila se na Instagramu, pozvala na solidarnost i podelila važne informacije za ugrožene

Koraima Tores, venecuelanska glumica koju publika u Srbiji pamti po kultnoj ulozi Kasandre, potresla je region emotivnim obraćanjem na Instagramu. Nakon razornog zemljotresa koji je pogodio njenu rodnu Venecuelu, Tores se javila svojim pratiocima vidno pogođena tragičnim vestima.

Prema izveštajima, Venecuelu su u kratkom roku zahvatila dva snažna potresa, pri čemu je drugi bio još jačeg intenziteta. Zemljotresi su izazvali ozbiljna oštećenja na brojnim objektima i doveli do masovne evakuacije stanovništva, dok spasilačke ekipe neumorno tragaju za nestalim osobama pod ruševinama. Nadležne službe još uvek procenjuju razmere štete i prate razvoj situacije na terenu.

Glumica, koja već godinama živi i radi u Kolumbiji, nije mogla da sakrije emocije dok se obraćala javnosti. Na svom Instagram profilu, Tores je kroz suze zamolila sve da pokažu solidarnost i pruže podršku ljudima iz pogođenih područja.

“Ljudi, čuvajte se, čuvajte jedni druge. Ovo što se desilo je strašno. Moramo da prevaziđemo ovu tragediju”, poručila je glumica u svom emotivnom obraćanju.

Osim što je podelila svoja osećanja, Koraima Tores je iskoristila društvene mreže kako bi pružila konkretnu pomoć. Na Instagram Story objavila je brojeve telefona hitnih službi i ostale važne kontakte za građane Venecuele, ističući koliko je važno da zajednica ostane povezana i informisana u ovakvim trenucima.

Pročitaj još

Estrada

Dragan Kojić Keba se emotivno oprostio od psa Paka posle 15 godina zajedništva

Pevač je na Instagramu podelio dirljivu objavu i fotografiju, otkrivši koliko mu je gubitak ljubimca teško pao

Published

on

By

Pevač je na Instagramu podelio dirljivu objavu i fotografiju, otkrivši koliko mu je gubitak ljubimca teško pao

Dragan Kojić Keba, poznati folk pevač, rastužio je mnoge pratioce dirljivom objavom na svom Instagram profilu. Keba je podelio emotivan oproštaj od svog psa, pudle Paka, koji je više od decenije bio verni član porodice Kojić. U objavi je otkrio da je Pako bio uz njega i porodicu punih 15 godina, a svoju tugu zbog gubitka nije krio.

Kako je poznato, ljubimci često postanu ravnopravni članovi porodice, a Keba je kroz svoju poruku pokazao koliko mu je Pako značio i koliku prazninu je ostavio njegov odlazak. Pevač je uz zajedničku fotografiju sa Pakom napisao emotivne reči, otkrivši da ga je na večni počinak ispratio pesmom, baš kao što ga je nekada dočekao.

“Pesmom sam te dočekao, pesmom te i ispraćam, verni moj Pakice. Voleo si da ti pevam, čak i kada plačem i dobro znaš da mi je to lek za sve… Hvala ti za 15 godina iskrene, verne i bezuslovne ljubavi. Volimo te i zauvek ćemo te nositi u našem srcu”, napisao je Keba u opisu fotografije.

Objava je izazvala veliki broj reakcija među Kebinim pratiocima, koji su mu uputili reči podrške i saosećanja. Mnogi su u komentarima podelili svoja iskustva i istakli koliko su kućni ljubimci važni u životima svojih vlasnika.

Ovakve emotivne objave još jednom potvrđuju koliko su veze između ljudi i njihovih ljubimaca posebne i nezamenjive.

Pročitaj još

U Trendu