Connect with us

Estrada

Jana Todorović otvoreno o suprugovoj borbi sa dijabetesom: Izgubio je 40 kilograma

Pevačica retko govori o privatnom životu, ali je sada otkrila kroz šta prolaze poslednjih godina

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica retko govori o privatnom životu, ali je sada otkrila kroz šta prolaze poslednjih godina

Jana Todorović, poznata folk pevačica, već godinama je u skladnom braku sa Ivanom Todorovićem, sa kojim ima ćerku Kristinu Džulijen. Iako svoj privatni život uglavnom čuva dalje od očiju javnosti, Jana je otkrila sa kakvim se izazovima suočava njena porodica poslednjih osam godina.

U jednoj od retkih izjava na ovu temu, pevačica je ispričala da njen suprug Ivan već neko vreme boluje od dijabetesa, što je ostavilo posledice na njegovo zdravlje. Jana je priznala da joj je teško da gleda kroz šta Ivan prolazi, posebno jer je izgubio čak 40 kilograma u borbi sa ovom bolešću.

“Ivan je dobio dijabetes i borimo se s tim poslednjih sedam-osam godina. On ne vodi baš puno računa o svom zdravlju. Izgubio je 40 kilograma i mnogo mi je žao. Jednostavno je takav i nadam se da će početi da se kontroliše i da će sve biti u redu”, iskreno je ispričala Jana.

Jana i njen suprug poznati su i po tome što poseduju impozantnu nekretninu u blizini Nirnberga u Nemačkoj. Kako su mediji preneli, dvorac površine 16 hektara kupio je Janin svekar Sveta Todorović, a u okviru poseda nalaze se i jezero, vozni park i deo za životinje.

Na pitanje o bogatstvu porodice, Jana je istakla da joj je ćerka najveće blago, dok na materijalne stvari gleda sa dozom skromnosti. “Najveće bogatstvo mi je ćerka. Sve drugo… Taj dvorac koji imamo je u vlasništvu mog svekra. Mi smo velika porodica i on je jedan uspešan i cenjen čovek. Oduvek sam živela skromno i u tom duhu vaspitavam i svoje dete”, poručila je pevačica.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Mustafa Durdžić otvoreno o odnosima u Eliti: Stanija bi se vratila Asminu, Maja je bolji čovek

Otac Asmina Durdžića gostovao u emisiji i iskreno govorio o snajkama, svom sinu i budućnosti ljubavnog para sa rijalitija

Published

on

By

Otac Asmina Durdžića gostovao u emisiji i iskreno govorio o snajkama, svom sinu i budućnosti ljubavnog para sa rijalitija

Mustafa Durdžić, otac učesnika “Elite 9” Asmina Durdžića, gostovao je u emisiji “Pitao bih za druga” na Red televiziji i podelio svoje viđenje aktuelnih dešavanja u rijalitiju. Tokom uključenja, Mustafa je govorio ne samo o Asminu, već i o njegovim emotivnim partnerkama i porodici.

U razgovoru je otvoreno komentarisao odnose između Stanije, Maje i Aneli, a posebno je izdvojio Maju, za koju smatra da je bolji čovek i od Stanije i od Aneli. Takođe je naveo da bi se Stanija vratila Asminu, što je izazvalo pažnju gledalaca.

Mustafa je bio iskren i kada je u pitanju ljubavna priča između Alibabe i Marinkovićeve, rekavši da po njegovom mišljenju ta veza nema perspektivu. Naglasio je da ne veruje u opstanak njihove ljubavi.

Takođe je pričao i o svojoj unuki Nori, ali detalje nije iznosio pred kamerama. Njegovi komentari izazvali su brojne reakcije gledalaca, koji su u komentarima na društvenim mrežama podeljeni po pitanju njegovih stavova.

U emisiji nije otkriveno da li Mustafa planira dalje javne nastupe ili gostovanja. Njegova otvorenost i iskrenost dodatno su podgrejali interesovanje za događanja u “Eliti 9”.

PBZD: Mustafa detaljno analizira Maju, Asmina, Staniju i priča o Aneli i Nori – 24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Anita Stanojlović kažnjena milion dinara zbog otkrivanja informacija iz spoljnog sveta

Majka Tamare Radoman prenela detalje Aniti tokom lekarske kontrole, Veliki šef odmah doneo odluku

Published

on

By

Majka Tamare Radoman prenela detalje Aniti tokom lekarske kontrole, Veliki šef odmah doneo odluku

Anita Stanojlović, učesnica popularnog rijalitija, našla se u centru pažnje nakon što je danas tokom redovne lekarske kontrole došlo do neočekivane situacije. Naime, majka njene bliske saradnice Tamare Radoman sačekala je Anitu ispred klinike gde ona redovno kontroliše svoju trudnoću i tom prilikom joj prenela određene informacije iz spoljnog sveta.

Ovaj potez ocenjen je kao ozbiljno kršenje pravila rijalitija, budući da je svako unošenje informacija izvan kuće strogo zabranjeno. Veliki šef je reagovao bez odlaganja i izrekao Aniti kaznu u iznosu od milion dinara, što je izazvalo brojne komentare među gledaocima i ostalim učesnicima.

Na fotografiji koju je prikazala televizija Pink vidi se trenutak kada je došlo do susreta ispred klinike. Iako detalji razgovora nisu objavljeni, poznato je da su informacije koje je Anita primila bile dovoljne da se pokrene disciplinski postupak protiv nje.

Ova odluka odmah je odjeknula u javnosti, a mnogi fanovi na društvenim mrežama komentarišu rigoroznost kazne. Pravila rijalitija nalažu strogo poštovanje izolacije, a svaki pokušaj unošenja informacija smatra se ozbiljnim prekršajem.

S obzirom na to da je reč o visokom iznosu, ostaje da se vidi kakve će biti dalje posledice za Anitu Stanojlović u toku njenog daljeg boravka u rijalitiju.

Pročitaj još

Estrada

Nenad Marinković Gastoz pod pritiskom fanova Anđele Đuričić nakon raskida

Raskid popularnog para izazvao lavinu komentara na Instagramu, fanovi žestoko reaguju na objave

Published

on

By

Raskid popularnog para izazvao lavinu komentara na Instagramu, fanovi žestoko reaguju na objave

Nenad Marinković Gastoz našao se u centru pažnje javnosti nakon što je na svom Instagram profilu podelio poruku koju je primio od fanova Anđele Đuričić. Njihov nedavni raskid izazvao je buru reakcija među obožavaocima, a društvene mreže preplavljene su komentarima i kritikama na Gastozov račun.

U objavi na Instagramu, Gastoz je pokazao deo poruke u kojoj mu Anđelini fanovi upućuju teške reči i optužbe, navodeći da je upravo on kriv za njeno stanje posle raskida i da joj je doneo samo poniženje. Gastoz je uz objavljenu poruku dodao emotikon koji plače od ushićenja i srce, što je dodatno podstaklo komentare pratilaca.

“Pa je l’ joj nisi dovoljno uzeo? Je l’ ti nije ni malo žao u kakvom je stanju? Je l’ si svestan da si za sve ti kriv? Stoka nedo*ebana, kako će ti sve Bog vratiti, nisi svestan. Naći će ona muškarca koji će joj se diviti i čuvati je, jer ti to nisi nikad radio, a najviše je dobila od tebe poniženja”, navodi se u poruci koju je Gastoz podelio.

Reakcije fanova su podeljene – dok jedni žale Anđelu i napadaju Gastoza, drugi smatraju da su oboje odgovorni za kraj veze. Na društvenim mrežama se i dalje vodi rasprava o tome ko snosi veću odgovornost za raskid, a Gastozove objave izazivaju brojne komentare i diskusije.

Podsetimo, raskid Nenada Marinkovića Gastoza i Anđele Đuričić privukao je veliku pažnju javnosti, a njihove aktivnosti na društvenim mrežama prate hiljade fanova koji ne skrivaju svoje emocije i stavove.

Pročitaj još

U Trendu