Nakon izjave Asmina Durdžića u rijalitiju ‘Elita 9’, Filip Car za Pink.rs izneo svoj stav o Majinom i Asminovom odnosu
Filip Car, bivši učesnik rijalitija, ponovo se našao u centru pažnje nakon što je Asmin Durdžić, aktuelni takmičar ‘Elite 9’, spomenuo njegovo ime u kontekstu odnosa sa Majom Marinković. Asmin je tokom prepirke sa Majom kroz pesmu pitao: “Šta Car ima, što nemam ja?”, aludirajući na to da obojica gaje simpatije prema istoj devojci. Ovaj komentar izazvao je burne reakcije među gledaocima, a ekipa portala Pink.rs potražila je i Carevu reakciju.
Na upit novinara, Filip Car je kratko odgovorio: “Sramota me komentarisati! Zaista, sramota me poveznice bilo kakve sa njima, zato se oglašavam za izjave! Hvala na razumevanju.” Njegov odgovor bio je jasan i bez dodatnih komentara, pokazujući da ne želi da se dalje upliće u aktuelne rijaliti rasprave.
Filip se nedavno oglasio i povodom odnosa Aneli Ahmić i Filipa Đukića, navodeći da mu se ne dopada ponašanje Đukića i da smatra da bi kao skoro četrdesetogodišnji muškarac trebalo da vodi više računa o svom imidžu i izjavama, posebno kada je reč o odnosu prema ženama. Car je istakao da ne opravdava Đukićeva ponašanja, ali i da su mu i Aneli i Filip dragi.
Reakcije javnosti na Asminovu izjavu i Carev odgovor su brojne, a komentari na društvenim mrežama i dalje se nižu. Očigledno je da bivši i sadašnji učesnici ‘Elite’ nastavljaju da intrigiraju gledaoce i da će njihovi međusobni odnosi i dalje biti tema interesovanja.