Connect with us

Estrada

Dimitrije Dilber i još četvoro takmičara prošli iz baraža u osmi krug Pinkovih zvezda

Voditeljka Bojana Lazić saopštila imena, napetost trajala do poslednjeg trenutka

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Voditeljka Bojana Lazić saopštila imena, napetost trajala do poslednjeg trenutka

Veče na sceni popularnog muzičkog takmičenja “Pinkove zvezde” obeležila je velika neizvesnost, posebno za one kandidate koji nisu uspeli da dobiju sva četiri glasa žirija. Nakon što su takmičari izveli po dve pesme, usledio je baraž, a publika je sa nestrpljenjem iščekivala odluku ko će se plasirati u osmi krug. Voditeljka Bojana Lazić objavila je imena petoro takmičara koji su iz baraža prošli dalje. Prvi koji je izborio nastavak takmičenja je Dimitrije Dilber, a za njim su se plasirali i Robert Selinger, Sofija Gajdobranski, Jovan Gavrilović i Pavle Petković. Odluka je doneta među jedanaest kandidata, a samo petoro je dobilo priliku za nastavak takmičenja. “Iz baraža će se dalje plasirati, od njih 11-oro, petoro takmičara… Prvi kandidat koji ide dalje je Dimitrije Dilber. Drugi kandidat koji ide dalje je Robert Selinger. Treći kandidat koji ide dalje je Sofija Gajdobranski, a četvrti kandidat koji ide dalje je Jovan Gavrilović. Za plasman u sledeći krug ima mesta samo za još jednog kandidata, a to je Pavle Petković”, saopštila je Bojana Lazić tokom emisije. Gledaoci su ostali prikovani za ekrane do samog kraja, prateći svaki trenutak napetosti i radosti na licima takmičara koji su nastavili svoje muzičko putovanje.

NEIZVESNO DO SAMOG KRAJA! Ovih PET takmičara je prošlo u osmi krug iz baraža! (PINKOVE ZVEZDE)


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Stanija Dobrojević otkrila kako Asmin Durdžić komentariše bivše partnere

Starleta je tokom razgovora iznela mišljenje bivšeg verenika o Anđelu Rankoviću i Marku Markoviću

Published

on

By

Starleta je tokom razgovora iznela mišljenje bivšeg verenika o Anđelu Rankoviću i Marku Markoviću

Stanija Dobrojević ponovo je privukla pažnju javnosti tokom sinoćnjeg razgovora u okviru rijaliti programa. Poznata starleta je otvoreno govorila o svom bivšem vereniku Asminu Durdžiću, otkrivši kako on komentariše njene bivše partnere pred kamerama. Njene reči izazvale su brojne reakcije gledalaca.

Stanija je tokom diskusije istakla da Asmin Durdžić mnoge muškarce iz njenog okruženja ne smatra ozbiljnim konkurentima, već ih svrstava u kategoriju “devojčica”. Posebno je pomenula Anđela Rankovića i Marka Markovića, obojicu bivših učesnika rijalitija sa kojima je imala bliske odnose pred kamerama.

“Naravno da je Asmin ljubomoran na Anđela. E, sad, Anđelo je za Asmina devojčica jedna. Vidi Asmin da između Anđela i Maje nema ništa, zato je miran… Takođe, Marko Marković je takođe devojčica za Asmina. Asmin nikada nije Šarenog pomenuo, jer ga smatra velikim muškarcem, a Marka Markovića je uvek prozivao. Ovde ne dira Janjuša, Terzu… Asmin je njima pušač ku*ca, jer ih smatra ozbiljnim muškarcima”, ispričala je Stanija tokom razgovora.

Njena izjava naišla je na različite komentare, a deo publike na društvenim mrežama diskutuje o odnosima i rivalstvu među bivšim partnerima. Stanija je ovim komentarima dodatno podgrejala interesovanje za svoj ljubavni život i odnose sa bivšim partnerima u rijalitiju.

Podsećamo, Asmin Durdžić je pre nekoliko godina bio Stanijina velika ljubav, a njihova veza je često bila tema medija i javnosti. Ove najnovije izjave samo su pojačale pažnju oko njihovog odnosa, dok se gledaoci i dalje pitaju kako će se situacija dalje razvijati.

Elita 9: Stanija govori sa Asmin gleda Anđela kao devojčicu a Cara kao konkurenciju – 25.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Pink televizija najgledanija među komercijalnim emiterima u Srbiji

Podaci agencije Nilsen pokazuju da je Pink zabeležio najveću gledanost, posebno među mlađim i urbanim gledaocima

Published

on

By

Podaci agencije Nilsen pokazuju da je Pink zabeležio najveću gledanost, posebno među mlađim i urbanim gledaocima

Prema najnovijim rezultatima merenja gledanosti koje je objavila agencija Nilsen, televizija Pink je tokom jučerašnjeg dana bila najgledanija komercijalna televizija u Srbiji. Ovi podaci pokazuju da je Pink ostvario vodeću poziciju među svim komercijalnim emiterima, a posebno se izdvojio u kategoriji gledalaca uzrasta od 18 do 49 godina. Takođe, Pink je bio najgledaniji i na teritoriji Beograda, kao i među urbanom populacijom. Pored toga, Pink je ostvario veću gledanost od Javnog servisa Srbije kada je reč o ženskoj publici, naročito među ženama uzrasta od 18 do 49 godina, kao i među gledaocima iz glavnog grada u toj starosnoj grupi. Ovi rezultati potvrđuju da televizija Pink zadržava lidersku ulogu na domaćem medijskom tržištu.

Pročitaj još

Estrada

Aleksandra Prijović i Ljuba Perućica: raskid, priznanje i kraj jedne ljubavi

Pevačica i njen bivši partner otvoreno progovorili o razlozima raskida, bez zadrške o prošlosti

Published

on

By

Pevačica i njen bivši partner otvoreno progovorili o razlozima raskida, bez zadrške o prošlosti

Aleksandra Prijović i Ljuba Perućica, poznati pevački par, proveli su dve godine zajedno, ali njihova veza nije opstala. Iako su mediji dugo nagađali o uzrocima raskida, Perućica je u javnom istupu otkrio da je bio neveran i time stavio tačku na glasine koje su pratile ovaj odnos. Kako je sam rekao u intervjuu, njih dvoje su se rastali i nastavili svako svojim putem, ali su uvek ostali profesionalni kad bi se sreli na zajedničkim događajima ili proslavama.

“Ne, nikada nismo bili u lošim odnosima. Tačno je da sam je varao. Nakon raskida svako je krenuo svojim putem, razišli smo se, ali kad god smo se videli na nekoj proslavi ili snimanju, uvek smo se javili jedno drugom. Nikada nismo imali potpuni prekid da ne pričamo i slično”, izjavio je Perućica.

On je pojasnio da prevara nije bila razlog raskida, već je Aleksandra tek kasnije saznala za njegovo neverstvo. “Nikada me nije uhvatila u prevari. Kasnije je čula da sam jednom bio neveran. Posle toga mi je rekla: ‘Budi ubuduće pametan i nemoj to da radiš'”, dodao je pevač.

Na pitanje da li je i on bio prevaren, Perućica je ostao zagonetan, navodeći da ne zna i ne želi da komentariše tuđi život. “Ja sam svoj greh priznao, neka prizna i ona svoj. Čak i da znam, nikada ne bih govorio o tome, najiskrenije. Za sebe mogu da kažem, za druge ne”, zaključio je.

Ova priča je sada daleka prošlost, a oboje su nastavili sa svojim životima i karijerama, gradeći nove domove i porodice.

Pročitaj još

U Trendu