Connect with us

Estrada

Desingerica o prijavama zbog nastupa sa jagnjetom: Postoji snimak, nisam odgovoran

Reper Dragomir Despić Desingerica se oglasio za Pink.rs nakon tri prijave zbog nastupa u Vranju, tvrdeći da nije odgovoran za iznošenje životinje na scenu

Published

on

Foto Izvor:

Reper Dragomir Despić Desingerica se oglasio za Pink.rs nakon tri prijave zbog nastupa u Vranju, tvrdeći da nije odgovoran za iznošenje životinje na scenu

Reper Dragomir Despić, poznatiji kao Desingerica, našao se u centru pažnje javnosti nakon nastupa u jednom klubu u Vranju, gde se tokom izvođenja pesme “Čokolada” na sceni pojavilo živo jagnje. Nakon događaja, protiv njega su podnete tri krivične prijave u Osnovnom javnom tužilaštvu u Vranju, a u medijima se pojavile informacije da mu preti i do dve godine zatvora.

Desingerica se ubrzo oglasio za portal Pink.rs i istakao da nije odgovoran za iznošenje životinje na scenu, objašnjavajući da to nije bila njegova odluka. On je naglasio da postoji snimak koji, prema njegovim rečima, jasno pokazuje tok događaja tokom spornog nastupa: “Postoji snimak na kojem se vidi sve, neka ljudi malo bolje otvore oči. Životinja…”, rekao je reper za Pink.rs.

Na fotografijama sa događaja vidi se trenutak kada je jagnje doneto na scenu, dok se Desingerica obraća publici sa mikrofonom u ruci. Ovaj incident izazvao je brojne reakcije u javnosti, ali i pokrenuo pitanje odgovornosti za postupke na javnim nastupima.

Osnovno javno tužilaštvo u Vranju saopštilo je da su prijave podnete i da će slučaj biti ispitan. Za sada, Desingerica ostaje pri stavu da nije odgovoran za iznošenje životinje i poziva sve da pogledaju dostupni snimak događaja.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Maja Marinković i Filip Đukić pod lupom u Eliti: Suparnice otvoreno iznele mišljenje

Subotnja emisija ‘Nominacije’ donela oštre komentare na račun Maje i Filipa, publika i učesnici odlučuju o opstanku

Published

on

By

Subotnja emisija ‘Nominacije’ donela oštre komentare na račun Maje i Filipa, publika i učesnici odlučuju o opstanku

Subotnja noć u rijalitiju ‘Elita’ prošla je u znaku emisije ‘Nominacije’, tokom koje su učesnici imali priliku da iznesu otvoreno mišljenje o ovonedeljnim potrčcima, Maji Marinković i Filipu Đukiću. Tokom večeri, voditeljka Ivana Šopić otkrila je ko ima najmanji broj glasova publike i koga su nominovali odabrani takmičari.

Aneli Ahmić, poznata kao Maja Marinković suparnica, iskoristila je priliku da bez ustručavanja komentariše Maju. Aneli je iznela lično mišljenje o njenom ponašanju, primećujući da Maja nije srećna osoba i dodala da joj se Asmin Durdžić stalno dodvorava kako bi izbegao raskid. Aneli je takođe naglasila da će se zauvek distancirati od Filipa Đukića.

Stanija Dobrojević bila je još direktnija u komentarima na račun Maje Marinković, ističući da Maja treba da poradi na sebi kako bi osetila pravo zadovoljstvo i sreću.

Učešće Marka Janjuševića Janjuša, koji se obratio Maji, dodatno je podiglo tenziju, dok su bivše partnerke Filipa Đukića takođe komentarisale njegovu poziciju u rijalitiju.

Na kraju večeri, proglašeno je ko je dobio najmanje glasova publike, što je izazvalo dodatnu neizvesnost među takmičarima. Veče je bilo ispunjeno iskrenim izjavama i oštrim ocenama, a naredni dani pokazaće da li će ovi komentari uticati na dalji tok takmičenja.

Elita 9: Aneli bez dlake na jeziku, Asmin sve otkrio – 07.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Irfan Mensur progovorio o vezi sina Pavla sa Jelisavetom Orašanin: Njegov izbor, njegova stvar

Glumac se oglasio nakon što je otkrivena veza njegovog sina sa poznatom koleginicom i otkrio da među njima postoji dogovor

Published

on

By

Glumac se oglasio nakon što je otkrivena veza njegovog sina sa poznatom koleginicom i otkrio da među njima postoji dogovor

Irfan Mensur, poznati glumac i otac Pavla Mensura, prvi put je javno prokomentarisao vezu svog sina sa glumicom Jelisavetom Orašanin, koja je od njega starija jedanaest godina. Nakon što se u medijima pojavila vest o njihovoj romansi, Irfan je za domaće medije istakao da mu je ova informacija potpuno nova i da nema komentar na odnos svog sina i Jelisavete.

„Vi ste me obavestili. Prvi put čujem. Nemam šta da komentarišem kad prvi put čujem, u svakom slučaju ja njemu želim sreću, mislim nemam nikakav komentar“, rekao je Irfan Mensur, dodajući da se ne meša u Pavlove izbore.

Glumac je naglasio da njegov sin ima svoj život i karijeru, te da mu nikada ne bi davao savete ni o poslu, ni o emotivnom životu: „Njegovi izbori su njegova stvar, on ima svoj život, pobogu, čovek živi svoj život, pravi svoju karijeru. Ja se tu ne bih petljao nikada.“

Irfan je otkrio i da među njima postoji dogovor: „Ne dajem mu savete. Odlučili smo nas dvojica da se ne savetujemo, možemo samo da pomognemo jedan drugome, ništa više.”

Podsećamo, Jelisaveta Orašanin nedavno se razvela od košarkaša Miloša Teodosića, sa kojim je ostala u dobrim odnosima zbog zajedničke dece. Ona je nastavila da živi u porodičnom stanu sa decom, dok je Teodosić prešao u drugi stan. Jelisaveta i Pavle su nedavno viđeni zajedno u Zemunu, a njihova veza više nije tajna u javnosti.

Pročitaj još

Estrada

Tea Tairović održala rekordni koncert u Pirotu i dobila pirotski ćilim od fanova

Pevačica je prvi put nastupila na Omladinskom stadionu, doživela emotivne trenutke i podelila utiske sa publikom

Published

on

By

Pevačica je prvi put nastupila na Omladinskom stadionu, doživela emotivne trenutke i podelila utiske sa publikom

Tea Tairović, popularna regionalna muzička zvezda, juče je priredila spektakularan koncert na Omladinskom stadionu “Svetislav Kari Pešić” u Pirotu, u okviru svoje aktuelne turneje. Publika je pevačicu dočekala ovacijama, a koncert je otvorila pesmom “Bonita” sa novog albuma “Dominantna”, koji je već osvojio simpatije širom regiona.

Jedan od najupečatljivijih trenutaka večeri bio je kada je Tea na poklon dobila čuveni pirotski ćilim, simbol ovog grada. U intervjuu nakon nastupa pevačica je priznala da ju je ovaj gest ganutio i da će ćilim krasiti zid njenog stana: “Ovo je uramljeni pirotski ćilim, koji je simbol ovog grada, mogu da kažem da će se sigurno naći na zidu u mom stanu. Bila sam veoma iznenađena kada sam ovo dobila i veoma ganuta tim gestom. Po prvi put sam u Pirotu, odnosno nastupam ovde po prvi put.”

Tokom razgovora za medije, Tea je otkrila da pred nastup jede samo laganu hranu, ali da će čuvenu pirotsku peglanu kobasicu i kačkavalj poneti kući. Istakla je i koliko joj znači što publika zna tekstove svih pesama: “Osećaj je fenomenalan. Volim da zastanem kada čujem da svi pevaju u glas, da taj momenat zadržim u sećanju i veoma sam ponosna na to. Najviše sam zahvalna svojoj publici i Bogu jer sam to doživela. Imaću čega da se sećam za mnogo, mnogo godina.”

Koncert je trajao više od dva sata, bez pauze, a Tea je naglasila da nije imala osećaj za vreme i da je izdržala do kraja nastupa. Pevačica je otkrila i da planira naredni koncert u Beogradu na otvorenom, ističući da želi da ispuni svoje fantazije kada je reč o nastupima u glavnom gradu. Na pitanje o eventualnom učešću na Evroviziji, Tea je odgovorila da će publika odlučiti o tome, te da će se pojaviti ukoliko nastane prava pesma.

Tea Tairović slegla utiske nakon koncerta u Pirotu koji je oborio sve rekorde


Pročitaj još

U Trendu