Connect with us

Estrada

Darko Lazić primio podršku kolega u Brestaču nakon tragedije u porodici

Poznate ličnosti sa estrade dolaze u kuću Lazića, izražavaju saučešće i pružaju podršku Darku

Published

on

Foto Izvor:

Poznate ličnosti sa estrade dolaze u kuću Lazića, izražavaju saučešće i pružaju podršku Darku

Porodična kuća Darka Lazića u Brestaču danas je mesto okupljanja prijatelja, komšija i kolega sa estradne scene, nakon što je pevačev brat Dragan tragično nastradao. Već drugi dan zaredom, brojni pripadnici domaće muzičke scene dolaze da iskažu saučešće porodici Lazić i pruže podršku Darku u ovim teškim trenucima.

Juče je kuća bila puna poznatih lica sa estrade, a taj trend se nastavlja i danas. Među onima koji su stigli u popodnevnim satima bili su Uroš Živković, Tamara Milutinović, Goga Gačić i Ivana Šašić. Kasnije se pridružila i pevačica Biljana Sečivanović, koja je u Brestač došla u pratnji supruga Aleksandra.

Atmosfera u kući Lazića ispunjena je tugom, ali i solidarnosti kolega koji su se okupili oko Darka. Njihovo prisustvo svedoči o zajedništvu muzičke scene u teškim životnim momentima. Sve posete usmerene su na to da se porodici olakšaju bolni dani kroz podršku i saosećanje.

U neposrednoj blizini kuće, okupljaju se i meštani Brestača, koji su takođe došli da izraze saučešće Darku i njegovoj porodici. Prijatelji i kolege iz muzičkog sveta nisu krili emocije, a slike iz kuće žalosti pokazuju koliko je ova tragedija potresla sve koji poznaju Laziće.

Ova nesreća ostavila je dubok trag u porodici Lazić, a estradnjaci nastavljaju da stižu u Brestač kako bi pružili podršku i svojim prisustvom pokazali koliko im je stalo do kolege i prijatelja.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Ana Nikolić javno podržala Dejanu Živković tokom razvoda: Javi se kad god treba

Pevačica je ostavila emotivan komentar manekenki na Instagramu, dok Dejana prolazi kroz težak period nakon napuštanja zajedničkog doma

Published

on

By

Pevačica je ostavila emotivan komentar manekenki na Instagramu, dok Dejana prolazi kroz težak period nakon napuštanja zajedničkog doma

Dejana Živković, poznata manekenka, nalazi se u žiži interesovanja javnosti nakon što je objavljeno da se razvodi od supruga Filipa Simovića. Živković je, prema informacijama, napustila luksuzni stan na Novom Beogradu u kojem je živela sa porodicom, a potom se na Instagramu oglasila emotivnim porukama.

Na jednoj od objava na društvenim mrežama, Dejana je napisala: “Iza svakog osmeha i svake slike stoji put koji nije ni malo lak, ali i nepokolebljiva vera da pravda na kraju uvek pronađe svoj put. Moja snaga je u mojoj istini, a moj pogled je usmeren samo ka lepšoj i sigurnijoj budućnosti koja dolazi.” Ova iskrena poruka izazvala je brojne reakcije, među kojima je bila i javna podrška pevačice Ane Nikolić. “Uz tebe sam. Javi se kad god…” poručila joj je Nikolić u komentaru.

Nedugo zatim, Dejana je podelila još jednu poruku: “Pametniji ne popušta. Pametniji napušta”, jasno stavljajući do znanja svoj stav.

Kako se navodi, bivši par je živeo u prestižnom naselju gde kvadrat iznosi oko 3.500 evra, a stan od 100 kvadrata procenjen je na preko 400.000 evra. Komšije su im bile poznate ličnosti, uključujući Novaka Đokovića i Mariju Šerifović.

Prema izjavama izvora za “Blic”, Dejana je napustila porodični dom sa decom, dok Filipa viđaju samog u naselju. Promene u životima bivših supružnika potvrđuju i drugi izvori, ističući da Dejana više ne živi na istoj adresi.

Pročitaj još

Estrada

Vila Saše Popovića bila meta profesionalnih lopova: Iz sefa nestali satovi i nakit

Poznati muzički producent i njegova supruga ostali bez dragocenosti dok su boravili u Opatiji, policija utvrdila profesionalnu pljačku

Published

on

By

Poznati muzički producent i njegova supruga ostali bez dragocenosti dok su boravili u Opatiji, policija utvrdila profesionalnu pljačku

Saša Popović, proslavljeni muzički producent, preminuo je 1. marta prošle godine, a u javnosti je ostao upamćen ne samo po karijeri, već i po dramatičnoj pljački koja se dogodila u njegovom domu sedam godina ranije. Vila na Bežanijskoj kosi, poznata po visokom stepenu obezbeđenja, bila je na meti profesionalnih provalnika koji su iz sefa odneli vredne satove i nakit.

Prema policijskom izveštaju, Popović i njegova supruga Suzana u vreme pljačke nalazili su se u Opatiji. Po povratku u kuću, primetili su da nedostaje sef, nakon čega su odmah obavestili policiju. Istraga je potvrdila da se radi o krađi iza koje stoje iskusni kriminalci – u kući nije bilo obijenih vrata ni prozora, a lopovi su precizno izbegli sigurnosne kamere, što ukazuje na poznavanje rasporeda sistema nadzora.

“Krađa koja se dogodila u Popovićevoj kući delo je profesionalnih pljačkaša, to je jasno kao dan. Sašina kuća je jedna od najbolje obezbeđenih u naselju Bežanijska kosa, sa rampom i obezbeđenjem koje je čuva, a tu su i sigurnosne kamere. Međutim, lopov nije ostavio niti jedan jedini trag i otisak po kom bi policija mogla da ga nađe. Pljačkaši su čak znali i precizan raspored kamera i ugao pod kojim snimaju, tako da nijedan snimak nije od koristi u istrazi. Nema nikakve sumnje, to su vrhunski profesionalci”, rekao je tada izvor iz policije.

Istraga je pokazala da je provalnik preskočio ogradu visine oko 2,5 metra, ušao u dvorište, a potom i u kuću koja nije bila zaključana. Iz spavaće sobe odneo je zlatni nakit, dukate, osam muških i jedan ženski ručni sat, kao i važnu dokumentaciju. Nakon nekoliko meseci, u avgustu 2018. godine, osumnjičeni za ovu tešku krađu je uhapšen i protiv njega je podignuta optužnica.

Pljačka je ostala upamćena kao jedna od najorganizovanijih u tom delu grada, a Popovićeva porodica do danas nije javno govorila o ovom događaju.

Pročitaj još

Estrada

Maja Berović izvadila silikone iz usana: Prirodni izgled joj postao prioritet

Pevačica otvoreno govorila o odluci, otkrila razloge i najavila radno leto sa porodicom

Published

on

By

Pevačica otvoreno govorila o odluci, otkrila razloge i najavila radno leto sa porodicom

Maja Berović, popularna pevačica i jedno od najprepoznatljivijih imena domaće muzičke scene, otkrila je da je nedavno izvadila silikone iz usana. U intervjuu za Pink, Maja je iskreno govorila o razlozima koji su je naveli na ovu promenu, naglašavajući da je reč o ličnoj odluci i potrebi, a ne praćenju trendova.

“Potrudila sam se da ih vratim na fabrička podešavanja. Možda je sada trend prirodnog izgleda, ali meni je to smetalo. Imala sam problem i shvatila sam da mi to jednostavno više nije lepo, pa sam smogla hrabrosti da to uradim. Mislim da se prirodni izgled vraća i to je dobro,” rekla je pevačica.

Na pitanje da li bi još nešto menjala na sebi, Maja je dodala: “Ne bih. Ja sam sebi super. Sve što sam želela, ja sam promenila.”

Berovićeva je istakla i da će ovog leta raditi punom parom, sa brojnim nastupima širom regiona, uključujući Crnogorsko primorje, Hrvatsku, Bosnu i Srbiju. Pevačica je dodala da je porodica stalno uz nju tokom putovanja, ističući koliko joj je važno da su muž i sin uvek blizu, osim kada je na samim nastupima. “Sve pakujem u jedan kofer i idemo svi zajedno kao čergari. Drugačije ne bih bila srećna,” iskreno je zaključila Maja.

Pročitaj još

U Trendu