Connect with us

Estrada

Bora Santana otkrio kako je započeo vezu sa Indi Aradinović i gde su se viđali

Pevač je u emisiji govorio o početku romanse sa Indi, otkrivajući zanimljive detalje iz njihovog odnosa

Published

on

Foto Izvor:

Pevač je u emisiji govorio o početku romanse sa Indi, otkrivajući zanimljive detalje iz njihovog odnosa

Bora Santana, popularni učesnik rijaliti programa, otvoreno je govorio o svom ljubavnom odnosu sa pevačicom Indi Aradinović tokom gostovanja u emisiji “Pitanja novinara” na TV Pink. U razgovoru sa voditeljkom Anastasijom Buđić, Bora je podelio kako je njihova romansa započela i gde su se najčešće viđali.

Pevač je istakao da je početak njihove veze vezan za period kada su zajedno radili na demo snimku. “To je možda bio maj mesec. To je bilo kad smo išli u studio da snimamo demo snimak. Mi smo imali nastup… Možda je to bilo u Crnoj Gori kad smo bili na osamnaestom rođendanu kod jednog druga”, ispričao je Bora pred kamerama.

Na pitanje voditeljke o tome kakav je bio njihov odnos i koliko su često provodili vreme zajedno, Bora je ukazao da su tada imali priliku da se bolje upoznaju i zbliže tokom zajedničkog rada i druženja.

Emisija je privukla pažnju gledalaca, a tema Bora i Indi izazvala je brojne komentare na društvenim mrežama. Gledaoci su bili posebno zainteresovani za detalje o tome kako su započeli svoju vezu i kakva je bila dinamika njihovih susreta.

Ova priča još jednom potvrđuje koliko javnost voli da zaviri u privatne odnose poznatih ličnosti, pogotovo kada su u pitanju neočekivane kombinacije iz sveta estrade.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Luka Vujović rasplakan zbog Biljanine poruke, emotivno se obratio sinu

Poznati učesnik Elita 9 pročitao čestitku porodice, suze ga savladale pred prijateljima

Published

on

By

Poznati učesnik Elita 9 pročitao čestitku porodice, suze ga savladale pred prijateljima

Luka Vujović, poznat javnosti po učešću u popularnom rijalitiju Elita 9, doživeo je emotivan trenutak kada je pročitao čestitku koju mu je poslala Biljana Vujović. Na okupljanju sa Anitom Stanojlović i prijateljima, Luka nije mogao da sakrije suze dok je čitao dirljive reči upućene od strane porodice.

Poruka ga je posebno pogodila kada je pročitao deo namenjen njegovom sinu, gde se isticalo da je porodica ponovo na okupu, sada bogatija za dvoje novih članova, Kseniju i Anitu. U emotivnoj čestitci stoji i želja da sledeći rođendan provedu svi zajedno, kao i da je Noa, čije se ime pominje, trenutno u Bankoku i uskoro putuje za Vijetnam.

“Dragi moj sine, pišem ti u ime svih nas. Porodica je ponovo na okupu, ali ovog puta sa dva člana više – Ksenijom i Anitom. Svima nam nedostaješ, očekujemo da sledeće godine rođendan proslaviš sa nama. Uskoro ćeš biti spokojan po pitanju svega, a ono što je tebi najbitnije, Noa je super. Trenutno je u Bankoku, ide posle u Vijetnam”, navodi se u poruci koju je Luka pročitao.

Prijatelji koji su bili prisutni podržali su Luku u emotivnom trenutku, a atmosfera među njima bila je ispunjena razumevanjem i podrškom. Ovaj događaj još jednom je pokazao koliko porodica i bliski ljudi igraju važnu ulogu u životima javnih ličnosti, posebno u izazovnim trenucima.

Vujović nije krio koliko mu znače ovakve poruke podrške, te je emotivno zahvalio porodici i obratio se sinu, izražavajući nadu da će uskoro svi biti zajedno.

Elita 9: Luka lije gorke suze zbog Biljanine čestitke, obratio se sinu emotivnim rečima- 28.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Zorica Marković progovorila o diskvalifikaciji i rivalstvu sa Stanijom Dobrojević

Pevačica gostovala na Pinku, uporedila Staniju i Aneli, otkrila ko su joj favoriti za pobedu

Published

on

By

Pevačica gostovala na Pinku, uporedila Staniju i Aneli, otkrila ko su joj favoriti za pobedu

Zorica Marković, poznata pevačica i bivša učesnica rijalitija, otvoreno je govorila o svom turbulentnom odnosu sa Stanijom Dobrojević u emisiji “Premijera – Vikend specijal” na televiziji Pink. Tom prilikom dotakla se i finala rijalitija “Elita”, otkrivajući svoje mišljenje o favoritima i poredeći aktuelne takmičare.

Markovićeva je podsetila da je pre više od decenije doživela diskvalifikaciju iz rijalitija “Farma” upravo zbog sukoba sa Stanijom. “Bila sam zbog nje diskvalifikovana, pa šta?! To je bilo, prošlo. Devojka se bori, ima pravo i neka je. Ona može da se desi da pobedi, Aneli takođe, Anđelo…”, izjavila je Zorica tokom gostovanja.

Posebno je istakla razliku između Stanije i Aneli Ahmić, naglašavajući da je Aneli tokom rijalitija prošla kroz teže trenutke: “Aneli je prošla malo više muke, prošla je stvarno torturu. Prošla je teže no Stanija, a Stanija je to lagano, a i ima više iskustva.”

Govoreći o ljubavnom životu Stanije, Markovićeva je poručila da veruje kako Dobrojevićeva nema razloga za brigu: “Ko neće onako lepu devojku? Naći će ona ljubav, ne brinem se ja za Standžu.”

U razgovoru nije zaboravila ni Anđela Rankovića, kojeg je, uprkos čestim svađama u rijalitiju, pohvalila kao stabilnog takmičara: “Anđelo mi je okej, bez obzira što smo se svađali. Stabilan mi je, možda i najbolji ove sezone.” Dodala je i da bi, po njenom mišljenju, bilo red da jednom Lepi Mića odnese pobedu, ali da o svemu ipak odlučuje publika.

Markovićeva je još jednom pokazala da bez zadrške komentariše aktuelna dešavanja na estradi, ostavljajući konačnu odluku o pobedniku rijalitija publici.

Pročitaj još

Estrada

Zorica Marković menja život iz korena: Selidba iz Beograda i nova ljubav u Aranđelovcu

Pevačica otvoreno progovorila o preseljenju, planovima za biznis i emotivnim promenama

Published

on

By

Pevačica otvoreno progovorila o preseljenju, planovima za biznis i emotivnim promenama

Zorica Marković, popularna pevačica i bivša rijaliti učesnica, najavila je u emisiji “Premijera – Vikend specijal” da uskoro napušta Beograd i započinje novo poglavlje u Aranđelovcu. Gostujući kod voditelja Nemanje Vujičića, otkrila je da je kupila hektar zemlje i kuću kraj izvora mineralne vode, a uz poslovne planove, podelila je i da je ponovo zaljubljena.

“U Aranđelovcu imam prijatelje. Otišla sam u goste i ostadoh – uzeh neki hektar zemlje, uzeh neku kuću kod izvora, mnogo lepu, preko puta mi je izvor mineralne vode Knjaz. Taj grad će biti najlepši u Srbiji”, rekla je Zorica, dodajući da selidbu planira do jeseni.

Pevačica je istakla da razmišlja o novim poslovnim poduhvatima, među kojima su modularne kuće i uzgoj ovaca, a u sve bi rado uključila i svoje sinove. “Videću sa sinovima, mislim da ćemo raditi modularne kuće. On to sa svojim kolegama iz Norveške radi, prelepe su, mislim da ćemo najpre to. Možda i kupim jedno sto ovaca, gde ćeš lepše”, otkrila je.

Osim što je na poslovnom planu puna energije, Zorica priznaje da je u njen život stigla i nova ljubav. “Počeli su opet neki leptirići da me rade. Dopada mi se jedan gospodin, baš, baš gospodin, nije za javnost”, iskreno je rekla, ističući da godine nisu prepreka za sreću.

Govoreći o dugoj karijeri, osvrnula se na izazove i naglasila da nikada nije pomislila da odustane od posla. Takođe, najavila je nove pesme, a o koncertima je kroz šalu citirala Ljubu Aličića: “Kad vidim ko sve danas pravi, ja neću”.

Kada je reč o bakšišu na estradi, Zorica nije štedela reči, otvoreno govoreći o problemima sa podelom zarade među muzičarima. Pevačica ostaje dosledna sebi – spremna za nove početke i radosti.

Pročitaj još

U Trendu