Pevačica je otkrila detalje o promeni životnih navika, borbi sa stresom i budućim nastupima u Beogradu
Anica Milenković, poznata srpska pevačica koja je obeležila devedesete i dvehiljadite godine, otvoreno je govorila o svojoj borbi sa viškom kilograma i izazovima života u inostranstvu. Nakon što se povukla sa muzičke scene i preselila u Ameriku, Anica je osnovala porodicu, ali i prošla kroz periode kada je njena težina dostizala i 115 kilograma.
Kako je sama priznala, tokom prve trudnoće se znatno ugojila, uprkos tome što je ranije vodila računa o ishrani i redovno trenirala. “U prvoj trudnoći sam se mnogo ugojila jer sam se opustila. Do tada sam trenirala i pazila šta jedem jer sam sklona gojenju. Kada sam pre 12 godina rodila ćerku Barbaru, uspela sam da oslabim, a onda je usledila druga trudnoća”, ispričala je Milenkovićeva.
Međutim, nakon rođenja sina Filipa, koji je rođen bez sluha, Anica se suočila sa dodatnim stresom i izazovima, što je uticalo na njeno zdravlje i težinu. “Opet sam smršala, ali je moj sin Filip rođen bez sluha i ugradili su mu implant kada je imao godinu dana. Zbog njegovih operacija i stresa počela sam naglo da se gojim”, rekla je pevačica.
Uprkos teškim trenucima, Anica je odlučila da preokrene svoj život. Nakon više pokušaja različitih dijeta i preparata, 2018. godine obratila se nutricionisti i fitnes treneru. “Po preporuci prijatelja, 2018. godine došla sam do nutricioniste i fitnes trenera. Rekla sam sebi: ‘Sve sam probala, ne košta me ništa da probam i sa njom’. Tada je počeo da mi se menja izgled, ali i život. Sa njenom ishranom sam za kratko vreme, od juna do decembra sa 115 kilograma spala na 63. Želim da imam 58 kilograma i idem ja tom cilju”, otkrila je Anica.
Pevačica se sada vraća na muzičku scenu, a publika će imati priliku da je vidi na koncertima “Južnog vetra” na stadionu Tašmajdan krajem juna.